Skocz do zawartości

seria final fantasy


xzdunx

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, KrYcHu_89 said:

1-6 Pixel zdecydowanie to jest najlepsza droga do ich ogrywania, za dużo QoL, poprawek graficznych, muzyka, efekty, naprawdę dobre remasterki. Swoją drogą muszę w końcu sprawdzić też  przez wielu chwaloną Vtkę. 

Vka moze fabula nie stoi, ale ma doskonaly system i dwoch bardzo wymagajacych opcjonalnych bossow. W tym kultowa "Omege".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Eventowe/darmowe bronie nie są jakieś szałowe, szczególnie jeśli nie zdobędziesz 10 sztuk, czy tam przynajmniej dwóch. Ale na tym etapie, jeśli dopiero zaczynasz, to wszystko może być pomocne.

 

Będę wieczorem odpalał grę, to mogę pomóc w czym tam chcesz. Myślę, że między 20 a 22 będę się logował z doskoku, bo gram na Steam, nie przenośnie. Możesz mnie dodać do friend listy, jeśli chcesz - 4RFVEM5KF6TP8

 

Tylko nie testowałem, na jakiej zasadzie się tam robi prywatne co-opy. Pewnie @Shen ma to lepiej ogarnięte, może też Ci pomoże. Bo chyba komplet trzech osób jest wymagany, by coś odpalić bez randomów.

 

 

Na szybko z głowy, rób trochę co-opa z randomami oraz przynajmniej trzy dungeony tygodniowo (tickety odnawiają się 3 na tydzień). Za pierwsze przejście większości zadań można wyciągnąć trochę walut, ticketów, schematów do craftingu itp. Niektóre misje, albo Battle Tower nic nie kosztują energii, a nawet te 50 kryształków za walkę jak zacznie się zbierać, to można uzbierać niezłe sumki. Pełno co chwila eventów, więc są też darmowe gacha. Nie wiem, jaka jest teraz meta, ale jak masz wybór, to poluj na Fairy Tale dla Aerith. Ułatwi Ci to dużą część gry. No chyba, że teraz jest coś lepszego dla niej lub Matta, żeby zrobić dobrego healera.

 

Coś o czym nie wiedziałem, jak zaczynałem, że np. z początkiem miesiąca odnawiają się, lub dodawane są nowe nagrody za co-op i dungeony. I tak na przykład kolejne sztuki Buster Sword dostaje się co miesiąc z dungeon exchange.

 

No ogólnie musisz się liczyć z grindem w tej grze, niestety. :/ Nawet jeśli tylko fabuła Cię interesuje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szwed napisał(a):

Zacząłem sobie pykać w ten Ever Crisis wczoraj, dzisiaj kończy się event z MH: czy jest ktoś, kto miałby chwilę zrobić ze mną jedną instancję w coopie, żeby chociaż tę katanę wydropić? Czy nie ma sensu?

Nie ma sensu, tylko wymaxowane moga sie przydac, taka jedna kopia to szkoda zachodu

20 minut temu, Suavek napisał(a):

 

Tylko nie testowałem, na jakiej zasadzie się tam robi prywatne co-opy. Pewnie @Shen ma to lepiej ogarnięte, może też Ci pomoże. Bo chyba komplet trzech osób jest wymagany, by coś odpalić bez randomów.

 

 

 

Zakladasz prywatnego coopa i masz numer pokoju, podajesz znajomemu i moze dolaczyc wpisujac go. Ewentualnie mozesz zaprosic kogos z listy znajomych

Odnośnik do komentarza
Teraz, Szwed napisał(a):

No właśnie o to chodzi, że póki co nikogo nie mam na liście znajomych, a randomów mi nie dobiera xD Ale jak mówisz, że nie ma sensu, to się nie będę spinał.

Te bronie maja slabe staty, ale jak je wymaxujesz to moga sie czasem przydac, wiec skup sie na tych dwoch pozostalych eventach

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A postacie które maxować? Póki co wrzuciłem Clouda, Aerith i Reda (według jakichś tam tier listów mam najlepsze bronie dla kociaka i healerki), ale wszystkie te tier listy są z końca zeszłego roku, nie znajduje mi niektórych nowych broni itd.

 

Podasz swój ID? Bym chociaż jednego kolegę z forumka dodał.

Odnośnik do komentarza

Jezu @Suavek przepraszam, odświeżyło mi stronę i myślałem że tylko Shen odpisał xD Już Cię dodaję! Fairy Tale wypadło mi już w pierwszych pullach (4* no ale), więc mam xD

 

A co do kryształów, to chomikuję póki co, mam 17k. Pewnie zaraz jakaś rocznica będzie to myślałem na tamten czas oszczędzić.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Bronie MH są bardzo dobre. Szczególnie Clouda i Aerith. Kostiumy również. Do tego są limitowane czasowo, tj. po zakończenie eventu nie będzie możliwości ich zdobycia. Dlatego możesz rozważyć zdobycie przynajmniej dwóch sztuk każdej. Aczkolwiek przy 17k może być z tym problem. Osobiście miałem wyjątkowego pecha na banerze Aerith i samo dobrnięcie do kostiumu pochłonęło mi ponad 20k, a zdobyłem przy tym tylko jedną sztukę broni...

 

Ja już machnąłem ręką na jakąkolwiek metę, bo i tak nie będę aż tak zawzięcie gry męczył i patrzę raczej na stroje postaci w gacha. Ewentualnie na to, czy coś jest limitowane czasowo. Wszystko inne i tak wpada z biegiem czasu, często przy okazji innych bannerów, lub ticketów.

 

Uparłem na główny team Cloud, Lucia i Aerith. Lucia nie jest dobrą postacią, ale już tyle w nią zainwestowałem, że zostanę przy niej. Robi za support+dps. A w miarę możliwości jeszcze nadganiam Zacka, Matta i Tifę. Zobaczymy też, co Vincent zaoferuje.

Odnośnik do komentarza

Ja na discordzie dołączam do farmienia Flana więc mam pulle (z których gówno leci), broń dla Clouda i teraz Matta (jesli dobrze pamiętam) i expię powoli. Zaciąłem się teraz w fabule FS (mam 20k siły bojowej więcej a nadal mnie głupi ptaszor rozwala xD), ale nie spieszy mi się. Vincencik super będzie, czekam.

Odnośnik do komentarza

Vincent nie ma cycków, kostiumu dla niego mi nie potrzeba. ;) A bronie wpadną przy okazji. Za biedny jestem, żeby teraz w całkiem nową postać inwestować od podstaw.

 

Tifa kusi, aczkolwiek nie jest to u mnie dobrze wyposażona postać.

 

Wszyscy czekają na tę rocznicę, bo coś ma być konkretnego, czy po prostu taki zwyczaj w gacha? Sam nie wiem, czy odkładać, czy po prostu inwestować w to, co chcę. Tym bardziej, że coraz mniej chce mi się "grać".

Odnośnik do komentarza

Jest i Vincent. Banner limitowany dobry, aczkolwiek wizualnie kostium nie zachęca. Niemniej jednak myślę o broni, gdyż może być fajne Earth combo z Lucią w moim przypadku.

 

Macie jakąś gildię, czy dołączać gdziekolwiek? Nawet bym założyłbym własną, semi-każualową, ale nie wiem, czy warto z moim podejściem do takich gier. Pewnie dołączę do pierwszej lepszej i potem będę żałował, jak założycielowi się znudzi i trzeba będzie szukać nowej. No a niestety jest to kolejny system, w który trzeba się zaangażować, żeby zdobyć kolejne świecidełka i kolejne udogodnienia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...