Skocz do zawartości

seria final fantasy


xzdunx

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Suavek napisał(a):

Jest i Vincent. Banner limitowany dobry, aczkolwiek wizualnie kostium nie zachęca. Niemniej jednak myślę o broni, gdyż może być fajne Earth combo z Lucią w moim przypadku.

Earth rzadki element, 20k wywaliłem, 20k zostawiłem. Wpadł kostium i kilka broni. Sama broń warta posiadania, bo daje matk całemu party, wiec nawet jak sub sie przydaje.

1 godzinę temu, Suavek napisał(a):

Macie jakąś gildię, czy dołączać gdziekolwiek?  No a niestety jest to kolejny system, w który trzeba się zaangażować, żeby zdobyć kolejne świecidełka i kolejne udogodnienia.

Wbiłem do casualowej na discordzie jednego youtubera. Misje w gildii wygladaja tak, wiec normalnie grajac je zrobisz

image.thumb.jpeg.fe5ff494048460d12d9ec8061a9898a7.jpeg

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Suavek napisał(a):

Widziałem, dzięki. Sprawdzę wieczorem. Czytałem, że tylko jeden kod można użyć, nie oba?

 

Jeszcze @Labtec zdaje się gra, może go zainteresuje.

 

Odpalili ponownie stary Limit Break banner. Ja odpuszczam, bo mam niewiele ponad 20k i zostawiam na rocznicę.

Nie zwrocilem uwagi, ticketa na bron 5* na pewno dostalem.

Bronie i kostiumy dobre, ale ja bym w to nie wchodził.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żadnych więcej mobilek, powtarzam sobie... Już i tak pół sukcesu, że odstawiłem na dobre Project Sekai. Daily i FOMO z czasem wykańczają człowieka i zabijają frajdę z gry. Zakładam, że z Ever Crisis będzie podobnie. No ale póki co jeszcze się loguję.

 

Skusiłem się na banner, bo jednak w Lucię dość już zainwestowałem i w sumie miałem szczęście, bo zamknąłem się w 18k dobijając do kostiumu. Będzie Ada Wong. Broń też fajna, bo podwójny debuff.

 

Dziś wpadł kolejny epizod Crisis Core.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, agst napisał(a):

Totalnie się tym nie interesowałem, więc zapytam - jakie są usprawnienia w tych wersjach? 

Dużo rzeczy, nowa muzyka, usprawnienia graficzne, animacje czarów, uwspólniony UI, masa QoL. Nowa mapa, minimapa, masa bugfixów. 

 

https://gamerant.com/final-fantasy-pixel-remaster-best-changes/

 

Imo warto dodać do kolekcji, nawet jak ograsz tylko fantastyczną część VI. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...