Skocz do zawartości

Seria Megami Tensei


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

ciekaw jestem chyba najbardziej na jaki system to wypuszczą....jakos nie chce mi sie wierzyc ze od razu ps4 i calkowicie olali ps3 jesli chodzi o duz persony. Najbardziej bym sie zadowil z comba ps3/vita ale nie mozna wykluczyc jeszcze konsol nintendo. W kazdym badz razie oby to byla duza soczysta zapowiedz a nie pompowanie balona przed jakims androidowym szmelcem

Odnośnik do komentarza

A mi nic nie wyświetla po przeniesieniu na nicovideo:(

 

Jeśli chodzi o sprzęt na którym będzie nowa gra to wcale mnie nie dziwi wybór 3DSa. Ta konsola zdominowała japoński rynek, a Vita to na jej tle tylko "popierdółka". Atlus to nie jest duży moloch, który może sobie pozwolić na większe wpadki stąd wybór konsolki Nintendo mnie szczerze nie dziwi. Mają dzięki temu zapewnioną potencjalną dobrą sprzedaż ze względu na ilość sprzętu na rynku. Choć fakt Vita zapewniłaby lepsze doznania wizualne ale cóż ja nie będę narzekał. No do czasu aż okaże się, że znów trzeba będzie czekać kilkanaście miesięcy na jakiekolwiek info o premierze na zachodzie.

Ale szczerze to po tej całej szopce z trailerkami a'la Midnight Channel i ogólny hype jaki jest na tą zapowiedź to miałem nadzieję, że to będzie jednak pełnoprawna Persona 5, a nie spinn-off :(

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

 

Persona 4 Arena sequel Persona 4: The Ultimax Ultra Suplex Hold is coming to PlayStation 3 in 2014, Atlus confirmed today during its NicoNico broadcast.

The fighting game is releasing in Japanese arcades this winter.

Persona Channel News Flash [NicoNico]

Spoko oby tym razem bez region-locka :confused:

 

Co się tyczy Persony na 3DSa to cóż ekipa od EO więc jakiś dungeon crawler z postaciami z Persony3/4 :confused:

Gra muzyczna na Vitę? Ehh Atlus...

 

Z tego wszystkiego jedynie dwójka Areny mnie chyba najbardziej cieszy. Oj Atlus doi Personę 4 jak mało kto. A ludzie błagają o P5 i nic :(

Gdyby chociaż SMTIV  z datą dla Europy zapowiedzieli chociaż jedna porządna wiadomość by była.

 

@up: nom, pewnie główna ekipa od Person dłubie przy piątce ale ciekawe jakie stadium jest prac nad grą, że po dzisiaj cisza w temacie.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...