Skocz do zawartości

Seria Megami Tensei


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Te klasyki chodzą spoko, ale w przypadku summonera spotkałem się pierwszy raz z tym, że lepiej jest grać bez upscala.

 

Co do Areny, sam ją mam i niestety widać, że ogromna obsuwa i region lock spowodował, że w Europie nie osiągnęła nawet małego tyci mini sukcesu, sam przestałem grać dawno temu. Nawet całego story nie zrobiłem :D raczej kotleta nowego nie zakupię, choć stawiam, że w Europie nie wyjdzie już nawet na płycie.

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie po kilku godz P4G i gierka jest swietna. To moja pierwsza persona a wczesniej gralem tylko Digital Devil Saga. Na pewno bede sie czail az Persona 3 Portable jakies promo bedzie miala w psn bo chetnie zagram rowniez te czesc a cenowo na razie jest przesada jak na wiekowa gre.

Odnośnik do komentarza

 

Na pewno nie będzie, gry na PS3 nie mają takich rzeczy.

 

Powoli kończę P4G i się zastanawiam czy sobie areny nie kupić, ale nigdy nie grałem w P3. Nie zaspoileruje sobie P3 grając w arenę? 

 

Pierwsza Persona 4 Arena miała region-locka więc kto wie czy tym razem też tak nie będzie.

 

P4Arena nie ma nic wspólnego jeśli chodzi o fabułę  z P3. To tylko bijatyka, nie rpg więc możesz brać śmiało.

Odnośnik do komentarza

Biorę arenę, a później P3 FES, no i czekamy na pełnoprawną piątkę.

 

Zmartwiłeś mnie tym region lockiem, pewnie P5 też takiego będzie miała, a już sobie zaplanowałem że na premierę w stanach sobie sprowadzę.

 

Atlus nie zapowiedział areny2, tańców, PQ i P5 oficjalnie w europie jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Bijatyka była wyjątkiem, Atlus się na to zdecydował by Japońce nie kupowali tańszych wersji na rynek USA i EU.

P5 locka nie będzie mieć.

 

Co się tyczy zapowiedzi różnych Person na rynek europejski to Atlus nie ma tutaj swojego oddziału więc jedynym wyjściem jest wypuszczenie tych gier przez innych wydawców.

O ile Arena 2 nie będzie mieć region-locka to jedyną grą z którą mogą być problemy ze sprowadzeniem i zagraniem, będzie Persona Q, która wychodzi na 3DSa mającego blokadę regionalną.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

DLC Story do rozszerzonej wersji bijatyki z głupim tytułem - http://www.siliconera.com/2014/04/24/persona-4-arena-ultimax-dlc-story-rpg-lite-arena-level/

 

Fabularne DLC zapowiadane przed premierą. Urocze. Nie wiem czy winić należy Arc czy Atlusa, ale naprawdę takie praktyki obrzydzają mi jakiekolwiek zainteresowanie grą. Zainteresowanie, które już i tak było znikome, bo mimo wszystko perspektywa bijatyki mi się nie widzi.

 

A i Rise potwierdzona:

 

*ziew*

Odnośnik do komentarza

Ja tam się cieszę, że będzie grywalna Rise. No i na plus dodanie Yukari.

 

A co się tyczy tych różnych edycji wychodzących co jakiś czas to już za to trzeba winić Arc bo już przy BlazBlue się pogubiłem ile tego wyszło. Tutaj na szczęście mamy tylko dwie gierki póki co,z czego Ultimax to po prostu ulepszona wersja, która śmiga na automatach i stąd ten port na konsole.

Odnośnik do komentarza

Persona 4 Golden The Animation pokazali właśnie w trakcie imprezy Atlusa.

 

Jeśli dobrze wyczaiłem to start od Lipca 2014, nie patrzyłem na to co pokazywali na napisach ;p i tylko kapłem się, że jest jakaś data gdy zobaczyłem od Lipca 2014 i zniknęło jak chciałem doczytać co jest na końcu.

 

EDIT:

Tak od Lipca będzie puszczana w Japońskiej TV.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Hmm, a czym to ma się różnic od P4 The Animation? Chyba jedynie dodaniem Marie i ewentualnie tego zimowego epizodu jaki znalazł się w P4Golden i może wstawek ze skuterkami :teehee:

Bardziej już bym był szczęśliwy jakby zrobili anime z Devil Summoner i Raidou.A potencjał na dobre anime jest.

 

Z innej beczki to Atlus coś tam przebąkuje o nowej gierce. Choć to nie jest na 100% pewne, że będzie to jakiś Megaten ale nadzieje warto mieć.

 

Those tricky wordsmiths at

Atlus USA finished their work on

Conception II and sent Siliconera a little teaser.

How about we try to solve this one as a group?

 

I was given the clue "Origami Rhino Oh Yo"

But, I can’t think of any games

Atlus or even Atlus USA made about origami.

Now what could this be for…

any ideas?


Read more at http://www.siliconera.com/2014/05/02/atlus-usa-gives-us-hint-upcoming-game/#sPLzRggeH6pvcTXd.99
Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ten big announcement to właśnie P4GA :D

 

http://www.p4ga.jp/

 

/zawiedziony i żałuje, że w ogóle oglądał ten crap show...

 

Oprócz limitki P3 Movie#1 oraz zajawek z tego filmu przez cały czas można było oglądać dotykających się facetów pokazujących różne "goodies" z Persony...

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

A propos, czy Devil Summoner nie wychodził jako manga, czy coś? Bo jak już wielokrotnie kilku z nas powtarzało, to jest świetny materiał na serial i naprawdę dziwi, że Atlus jeszcze się za to nie zabrał.

 

No ale wygląda na to, że dojenie Persony bardziej dochodowe...

Odnośnik do komentarza

Persona 5 (PS3)

Persona 5 Portable (Vita)

Persona 5 HD (PS4)

Persona 5 The Animation

Persona 5 Manga

Persona 5 Audio Drama

Persona 5 Golden HD (PS4/Vita)

Persona 5 Golden The Animation

Persona 5 Dance Central

Persona 5 Super Duper Climax Ultimate Mega Force Arena Battle

Persona 5 The Movie #1

Persona 5 The Movie #2

Persona 5 The Movie #3

Persona 5 Social (Mobile)

Persona 5 CCG

Persona 3/4/5 Crossover special

 

Calling it now.

 

 

PS. Ciekawe ile klików przyniosę forumkowi tymi hasłami. ;p

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Suavek: nie strasz bo jako wielki fan Megatenów miałbym kolejną masę gierek do kupienia :/

 

I tak planuję zakup Vity i tych tańców z Persony XD

 

A tak skoro mowa o Personie to pojawił się nowy preview Persony Q:

Całkiem fajnie to wygląda.Choć nadal do końca nie umiem się przekonać do tego chibi stylu postaci.

 

 

A propos, czy Devil Summoner nie wychodził jako manga, czy coś? Bo jak już wielokrotnie kilku z nas powtarzało, to jest świetny materiał na serial i naprawdę dziwi, że Atlus jeszcze się za to nie zabrał.

 

 

Praktycznie każdy Megaten miał swoją mangę. Persony,SMTIV, DS też ma swoją:

http://www.mangahere.com/manga/devil_summoner_kuzuha_raidou_tai_kodoku_no_marebito/

 

I fakt, anime byłoby z tego świetne. Ostatnią rzeczą jaka wyszła związana z Devil Summoner to była figurka Raidou. Tak poza tym to cisza, a szkoda :/

 
Odnośnik do komentarza

Oni poważnie z tym rysowaniem mapy w Persona Q? Ja mam szczere nadzieje, że to będzie opcjonalny "ficzer" i autorysowanie będzie dostępne. W przeciwnym wypadku będzie to dla mnie autentycznie solidny powód, by w ogóle w to nie grać. Nie wyobrażam mazania całych labiryntów w Strange Journey i prawdę mówiąc nie rozumiem fenomenu Etrian Odyssey. No ale tam autorysowanie było dostępne jako opcja, jeśli dobrze kojarzę.

 

Wrzucają te bzdury teraz do co drugiej gierki, jak gdyby w kontrakcie mieli napisane "obowiązkowe wykorzystanie ekranu dotykowego".

Odnośnik do komentarza

Oni poważnie z tym rysowaniem mapy w Persona Q? Ja mam szczere nadzieje, że to będzie opcjonalny "ficzer" i autorysowanie będzie dostępne. W przeciwnym wypadku będzie to dla mnie autentycznie solidny powód, by w ogóle w to nie grać. Nie wyobrażam mazania całych labiryntów w Strange Journey i prawdę mówiąc nie rozumiem fenomenu Etrian Odyssey. No ale tam autorysowanie było dostępne jako opcja, jeśli dobrze kojarzę.

 

Wrzucają te bzdury teraz do co drugiej gierki, jak gdyby w kontrakcie mieli napisane "obowiązkowe wykorzystanie ekranu dotykowego".

Też mam nadzieję, że auto-mapping będzie.

Tak szczerze to ja ekran dotykowy w 3DSie używam w minimalnym stopniu. W takim SMTIV tylko na początku coś tam postukałem ale potem już tylko na guzikach jadę. 3D zaś włączyłem tylko na początku ale mimo moich szczerych chęci jakoś nic tam nie umiałem zauważyć poza rozmazanym obrazem. Tak więc teraz cały czas suwak jest ustawiony na OFF.

Jak dla mnie to Nintendo mogłoby następną konsolkę wydać bez 3D bo to zbędny bzdet,zawyżający tylko cenę. Z dotykowym ekranem jest zaś tak,że z jednej strony jest on mi niepotrzebny ale też wiem, że jest masa gierek, które zapewne umieją go wykorzystać w ciekawy sposób.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...