Opublikowano 6 listopada 201014 l Powie mi ktoś jak się przedłuża kontrakt zawodnikowi? Albo leczy kontuzję?
Opublikowano 6 listopada 201014 l jak jesteś w squads to kwadrat na karcie i apply item -> uzywasz odp. karty którą wcześniej kupujesz Edytowane 6 listopada 201014 l przez black mamba
Opublikowano 6 listopada 201014 l Okej, okej zauważyłem już jak działają kontuzje (na różne części ciała). Mam też jedną kartę kontraktu, tyle że nie mogę jej użyć. Karta ma rating 50, czy to znaczy ze działa tylko na graczy z overall 50 i w dół? Jeżeli tak to lipton ;f
Opublikowano 6 listopada 201014 l Ja pier... EA to sa takie crapy ze slow brakuje. Co roku te same bledy/glitche wlasnie przegralem final turnieju bo koles sterowal moim teamem... masakra rok temu bylo to samo!! W (pipi)e maja graczy liczy sie tylko hajs
Opublikowano 7 listopada 201014 l Autor (pipi) to samo ze stamina. Jak w 10tce! Po co kupowac karty fitnes,jak mozna sobie stamine do 99offline odbudowac! Zeby przez rok zadnego glicha nie naprawili!
Opublikowano 7 listopada 201014 l (pipi) to samo ze stamina. Jak w 10tce! Po co kupowac karty fitnes,jak mozna sobie stamine do 99offline odbudowac! Zeby przez rok zadnego glicha nie naprawili! To akurat jest IMO normalne. Sam mam dwa sklady (czasami nawet trzeci sie znajdzie) i jezeli jeden po kilku meczach jest juz zmeczony to gram sobie turniej offline innym skladem, a ten co odpoczywa jest na lawce. Karty od staminy sa chyba dla tych co po prostu chca grac ciagle jednym skladem.
Opublikowano 7 listopada 201014 l Autor no jasne Bartiz, robie tak samo, ale wiesz jak robia ludzie ? odpalaja pojedynczy mecz offline, w 75 minucie wylaczaja pada, dokanczaja mecz 2 padem i maja fitness 99 przy kazdym pilkarzu... To samo bylo podobno w 10tce i nie poprawili. Cheat sterowania 2 druzyna w oole wqrwia niemilosiernie, za kazdym razem dawajcie opinie o graczu, zeby go nie losowaac i ze cheatuje !
Opublikowano 7 listopada 201014 l no jasne Bartiz, robie tak samo, ale wiesz jak robia ludzie ? odpalaja pojedynczy mecz offline, w 75 minucie wylaczaja pada, dokanczaja mecz 2 padem i maja fitness 99 przy kazdym pilkarzu... To samo bylo podobno w 10tce i nie poprawili. Cheat sterowania 2 druzyna w oole wqrwia niemilosiernie, za kazdym razem dawajcie opinie o graczu, zeby go nie losowaac i ze cheatuje ! O kurde, o tym nie slyszalem. A co do sterowania 2 druzyna to w tamtym roku byl sposob zeby to sprawdzic przed meczem (moze tutaj tez dziala). Po prostu przed meczem jak juz polaczy Cie z typem (np. jak wybieracie stroje, albo na tym nastepnym ekranie co masz play match, team managment itp) wchodzisz na profil kolesia (przez guide button i recent players czy jakos tak;) i jezeli u kolesia sie pojawia, ze OBSERWUJE Turniej w sieci FUT to znaczy ze cheatuje ! Ma byc napisane, ze GRA Turniej. W tamtym roku to dzialalo i duzo ludzi na tym zlapalem.
Opublikowano 7 listopada 201014 l Autor dzieki, przetestuje ! znajac zycie dziala, skoro wszystko zostawili... EDIT: Pytanie do tych co kupuja zlote paczki - ile kart z zawodnikami/menadzerami srednio dostajemy ? Musze policzyc oplacalnosc Edytowane 7 listopada 201014 l przez easye
Opublikowano 7 listopada 201014 l ja jak kupiłem paczke za 7500 coinów to dostałem 3 piłkarzy,jeden z nich był rzadko spotykany(maggio)około 3 kontraktów,jakies karty treningowe ,stadion i stroje z herbami tak więc średnio trafiłem
Opublikowano 7 listopada 201014 l Autor to w takim razie sie nie oplaca. Juz lepiej samemu szukac zespolu. <_< Myslalem, ze jest wiecej pilkarzy, wtedy nawet za 300-400 by sie sprzedalo i czlowiek moglby sie zastanowic.
Opublikowano 7 listopada 201014 l Najbardziej opłacają się paczki za 400 coinsów jeszcze mi się nie zdarzyło bym na jakieś nie zarobił. Nie trafi się żadnego gwiazdora ale niektóre brązowe karty są niezłe, inne można sprzedać za 150-200 coinsów, do tego niezbędne karty kontraktowe.
Opublikowano 7 listopada 201014 l Autor to jeszcze ktos kupuje brazowych zawodnikow ? te paczki za 400 - tam sa sami brazowi zawodnicy, czy zdarzaja sie zloto/srebro ?
Opublikowano 7 listopada 201014 l Autor to w czym sie oplacaja brazowe karty, skoro zloci zawodnicy chodza po 300-400 mniej znani, to kto mi kupi bronz za 200 ? sam sprzedaje brazowego zawodnika juz od 3 dni ? Karty kontraktow brazowe przedluzaja o 3-5 spotkan. Zlota mozna zlapac czasami za 200 na +28. Wychodzi na to, ze te paczki EA w ogole nie sa oplacalne. A - i co jest w paczce fioletowej ? (AWANSUJ NA SREBRO). Pozniej pojawia sie opcja awansuj na zloto ?
Opublikowano 7 listopada 201014 l Chłopaki, mam problem- kupiłem Mexesa, ale ma zero meczów na tym kontrakcie do rozegrania. Mam tylko 450 coinsów, przydałaby się paczka kontraktowa dla niego. Jak ją kupić/ dostać? Mogę go dać na rezerwę, pograć kilka meczów, a on nie zniknie? W ten sposób zarobię kasę na przedłużenie kontraktu. Zacząłem budować drużynę od obrony, środek zrobiony, mianowicie Mexes- Koscielny, ale te kontrakty trzeba przedłużyć. Pomocy Wyłączyłem konsolę, Mexes może 'uciec' ? Edytowane 7 listopada 201014 l przez blazej10
Opublikowano 7 listopada 201014 l Autor Oczywiscie nie - mozesz wyszukac paczki kontraktow na aukcjach, ceny sa rozne od 150 do 300 za 28 meczy. Jaki OR ma Mexes ? Jaka druzyne budujesz, ze obok gra Koscielny ?
Opublikowano 7 listopada 201014 l słuchajcie o co chodzi z tym Ratingiem? Ktoś może wie jak jest on liczony? I jaki jest podział pkt Ratingu na gwiazdki? Mam drużynę z zawodnikami Silver i Bronze a wyskoczył mi magicznny rating 3,5* (w rezerwie mam dwóch goldów).
Opublikowano 7 listopada 201014 l Oczywiscie nie - mozesz wyszukac paczki kontraktow na aukcjach, ceny sa rozne od 150 do 300 za 28 meczy. Jaki OR ma Mexes ? Jaka druzyne budujesz, ze obok gra Koscielny ? W obronie ustawię jeszcze jednego Francuza, tylko nie wiem na jakiej pozycji. Planuję wziąć jeszcze Clichego albo Sagnę, do pomocy nie wiem, w ataku też nie wiem. Myślę, że za tydzień coś w miarę sensownego skleję, a wtedy nie omieszkam się pochwalić.
Opublikowano 7 listopada 201014 l to w czym sie oplacaja brazowe karty(...) W prawie każdej talii trafił mi się niezły gracz, kilka zawsze za te 150 monet zejdzie (nawet z oceną 58/59), do tego są karty treningowe i kontrakty które gdybym chciał kupić kosztowałyby mnie 150-200 za sztukę. Przy okazji mam pytanie dotyczące turnieju offline Internediate Cup. W wymaganiach pisze "exact player quality required: silver" tzn że srebrni zawodnicy to górna czy dolna granica? A może mam wystawić samych srebrnych? Bo jakiego bym składu nie ułożył nie wchodzi Edytowane 7 listopada 201014 l przez Dobos
Opublikowano 8 listopada 201014 l Właśnie tak, cały skład musi być srebrny. A ja mam pytanie, co w przypadku dostania czerwonej kartki? Znika ona sama? Bo mój bramkarz ma od dłuższego czasu czerwoną kartkę i pauzuje. Rozegrałem już kilka meczy a karta jest nadal
Opublikowano 8 listopada 201014 l jak mój środkowy obrońca dostał czerwoną kartke to pauzował jeden mecz,jeszcze miałem taki przypadek że zyrianov dostawał często żółte kartki i w końcu nazbierałem ich 4 bądź 5 i pauzował za kartki 1 mecz ...
Opublikowano 8 listopada 201014 l Dobra, zakumałem swój błąd. Zawodnik z czerwoną kartką musi być "w składzie". To zaczy w aktywnych kartach, nie tych na boisku, nie na rezerwie a tych jeszcze obok To samo tyczy się kontuzjowanych. Wtedy samoczynnie znikają kartki i kontuzje po danym czasie.
Opublikowano 8 listopada 201014 l Autor wysyp zawodnikow po dzisiejszych promocjach. Przed chwila kupilem np. Owena za 800 coinsow. Male spostrzezenie - 3 BID COINS zostaja zawsze ! nie musicie sie martwic, ze zostanie wam zero ! EDIT: Kupijcie zlotych zawodnikow za 300 ! Nawet jak wam sie za drozej nie sprzedadza, robicie DISCARD i odzyskujecie cala kwote, jak nie wiecej ! Edytowane 8 listopada 201014 l przez easye
Opublikowano 9 listopada 201014 l no teraz jakos tanoi wyrwałem godina(81) za 850.tylko na mandande musiałem sporo zapłacic(około 3000) oto moja druzyna http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/app#imKiiBbY95PC narazie zbieram na paczki za 7500,może sie trafi jakis xavi bądź iniesta Edytowane 9 listopada 201014 l przez andrij19
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.