Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze Fantom bedzie sie dzial troszeczke pozniej niz myslisz, ale zobaczymy. Kurde, Kojima wymysla, zapycha dziury, tworzy na sile konekcje, zamiast przedstawic młodość klonow, mysle ze jest to szalenie ciekawy temat w kanonie, chyba najciekawszy i bylby to strzal w 10. Zawsze sie zastanawialem, jak wygladalo ich dziecinstwo, czy byli w nim juz trenowani w jakichs zamknietych placówkach (cos na wzor agenta 47) czy raczej podstawiona rodzina i pozory normalnego dorastania. Chcialbym, zeby wreszcie ktos przedstawil na czym polega przewaga klonów nad normalnymi zolnierzami i ludzmi. Pierwsze zaciagniecie do wojska, przerwsze misje i tak dalej. Ta cala pustynna burza jako konflikt przedstawony jak najbardziej realistycznie, Snejki jako mlodzi ludzie normalni jeszcze ludzie, zwyczajne, szare szweje. To by bylo genialne.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Wydaje mi sie, ze Fantom bedzie sie dzial troszeczke pozniej niz myslisz, ale zobaczymy. Kurde, Kojima wymysla, zapycha dziury, tworzy na sile konekcje, zamiast przedstawic młodość klonow, mysle ze jest to szalenie ciekawy temat w kanonie, chyba najciekawszy i bylby to strzal w 10. Zawsze sie zastanawialem, jak wygladalo ich dziecinstwo, czy byli w nim juz trenowani w jakichs zamknietych placówkach (cos na wzor agenta 47) czy raczej podstawiona rodzina i pozory normalnego dorastania. Chcialbym, zeby wreszcie ktos przedstawil na czym polega przewaga klonów nad normalnymi zolnierzami i ludzmi. Pierwsze zaciagniecie do wojska, przerwsze misje i tak dalej. Ta cala pustynna burza jako konflikt przedstawony jak najbardziej realistycznie, Snejki jako mlodzi ludzie normalni jeszcze ludzie, zwyczajne, szare szweje. To by bylo genialne.

jestes przeciwny nowym pomysłom Kojimy i nazywasz je zapychaczami, ale sam chcialbys zeby moze na sile wymyslal fabule tam gdzie jej zwyczajnie moze nie ma, poniewaz mlodosc i dorastanie snakeów mogło byc w miare pospolite.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Wciąż można przecież pokusić się o remake dwóch części Metal Gear'a na MSX-a. Wciąż wielu fanów MGS-ów (którzy narodzili się wraz z PSX-owym MGS-em) nie miało możliwości ogrania tych tytułów, a przecież MGS był swoistą kontynuacją tychże gier. Faktem jest, że owe gry są dostępne wraz z pudełkową, "podrasowaną" wersją MGS3 o podtytule Subsistence na PS2. Podciągnięcie ich do obecnych standardów, a raczej na nowo opowiedzenie tych historii byłaby gratką dla wielu graczy. Niby to samo ale jednak nowe spojrzenie na świetny kawałek kodu. 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że  MGS1 to taki "duchowy" remake MG2:SS. Wiele patentów MG2 użyto i rozwinięto w MGS-ie. Wszyscy fani wiedzą, że MGS1 jest kontynuacją obu części z MSX-a, a przejście na nową konsolę, technologię 3D oraz nowy standard (w grach typu stealth) i doznania jakie gra oferowała (i wciąż oferuje) doprowadziło do tytułu Metal Gear Solid.

Miałem na myśli głównie nowe doznania pod względem fabularnym.

Przeszedłem obie części MG i cholernie cenię sobie te odsłony ale nie obraziłbym się na remake na ps4.

Odnośnik do komentarza

Remake MG i MG2 musi powstać, obstawiam, ze Kojima ostro podrasuje fabułę, ale ten finał. Solid Snake vs Big Boss - to się musi prędzej czy później pojawić i KTO WIE, może w MGS V Kojima przebudował MG i MG2 i wrzucił je tam. I ta gra zakończy historię big bossa. Kojima jest do wszystkiego zdolny, więc you never know, oczekujmy wszystkiego :D

Odnośnik do komentarza

Dlatego mówię o przebudowanie MG 1 i MG 2, które po takim pseudorimejku można by uznać za oddzielną serię, a nową, napisaną od początku część, wrzucić w to miejsce. Można zostawić sam motyw big boss vs solid snake i zupełnie inaczej to przedstawić ;)
I mówiąc o końcu historii big bossa, mam na myśli ostatnią grę, w której poznajemy jakąkolwiek jego historię.

Odnośnik do komentarza

Remake MG/MG2 na tym nowym silniku od Konami byłby świetną wiadomością. Kto wie co Kojima nam zgotuje  w przyszłości.

Z drugiej strony fajnie by było, gdyby też coś podłubał przy ewentualnych kontynuacjach/reedycjach  Zone of Enders, Snatchera i Policenautus.

Choć pewnie Konami zbytnio skore na dawanie funduszy na "zapomniane" marki nie jest. W końcu MGS'a wszyscy znają i łatwiej takie coś sprzedać.

Odnośnik do komentarza

Dlatego mówię o przebudowanie MG 1 i MG 2, które po takim pseudorimejku można by uznać za oddzielną serię, a nową, napisaną od początku część, wrzucić w to miejsce. Można zostawić sam motyw big boss vs solid snake i zupełnie inaczej to przedstawić ;)

I mówiąc o końcu historii big bossa, mam na myśli ostatnią grę, w której poznajemy jakąkolwiek jego historię.

Kojima kiedys powiedzial, ze te dwie gry zawsze zostaną takie jakie były ;) Wiec albo nic nie ruszy, albo zmodyfikowany rimejk jest mozliwy :D

Odnośnik do komentarza

w sumie moze byc ten aktor :) CHYBA, że Kojima znowu trolluje i Sutherland będzie podkładać głos pod inna postac, a tutaj tylko dla zmyłki :D w każdym razie: 

 

http://www.youtube.com/watch?v=RVY6p4TjnsM

 

 

edit///

 

 

 

 

Question Gene(MGS1)→Meme(MGS2)→Scene(MGS3)→Sense(MGS4)→Peace(MGS PW)→???e(MGSV) Answer will be revealed in Pre-E3 on 6/6.

 

odpowiedź to "RACE", chodzi o wyścig technologiczny, bla, bla, bl0a... 

Odnośnik do komentarza

jeszcze nikt tego nie wrzucił czy oślepłem?

tutaj mowa o wyborze aktora i o grze

 

jedno mnie martwi pod koniec filmiku kojima mówi ze zmiana świata na otwarty zmieniła też styl gry - mniej skradanki , wiecej intensywnej akcji..hm

 

edit

ten filmik powyżej wyświetla mi jako "mgs GTA" scenke z mgs3 nawiązująca do gta

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

tylu fanów Kojimy a ciągle podwazacie jego decyzje, przeciez gdyby chciał to by wziął Haytera, ale uwaga, Kojima ma odloty, i halo, te odloty sa fundamentem tej serii.

Albo bedzie wspaniale albo przesadzi, tak czy tak to jest gra autorska, wiec moze troche zaufajcie gosciowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...