Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jednak mgs2 i 3 tylko na duzym ekranie. No i serio polecam zacząć od trójki. Chyba że grafika i sterowanie z 98' nie są ci straszne, to jedynkę. Imo warto.

Przecież sterowanie w MGS 3 a w jedynce mało się różni. Najpierw zagrałem w 3 i przymierzając się do jedynki myślałem że będzie w tym względzie przepaść, a tu praktycznie mechanika się nie zmieniła.

Chodzi mi o kamerę tpp dodaną w wersji Subsistence z 06 i obecną w wersji hd. Te z pierwszych dwóch zjadliwe są tylko dla ludzi, którzy ogrywali te tytuły w czasach psxa-ps2. Mój znajomy uwielbia mgsy, ale bardziej przez pryzmat wspomnien z psxa, czy uaktualnionego sterowania z mgs4. I co?

 

Przyzwyczajony do gier tpp w typie Dead Space, GTA V, Tomb Raider ad 2013, serii Unchated oraz TLOU zwyczajnie przeżywa przy kontroli postaci w MGS3 HD katusze. MGS z psxa to moja gra życia, tuż za nią MGS3 po poprawieniu kamery, ale prawda jest taka że ludzie którzy mają już za sobą 7 generację, a nie doświadczyli tego szokera w latach 1998-2000, zwyczajnie nie podzielą naszych wrażeń. IMO wystarczy zacząć i ukończyć MGS3 HD// Subsistence, a kiedy przyzwyczai się do sterowania spróbować "jedynki".

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

przecież▲ te nbalon jest bez sensu zupełnie baza z ruskami a on ciagle jakies balony wypuszcza w powietrze i oczywiscie nikt tego nie widzi boze

 

Brrrrr, przecież Fulton to żadna nowość, system był efektywny już w MGS: Peace Walker, więc nie ma się tutaj czego przyczepić. Że Rosjanie nie widzą, jak ich koledzy lecą w górę? A od kiedy to MGS-y stawiają na realizm, skoro to arcade'owe skradanki?

 

Gameplay bomba, zresztą kto ograł Ground Zeroes, ten wie, że w kwestii rozgrywki ta część jest mocarna. Teraz jeszcze datę premiery poproszę.

Odnośnik do komentarza

może w końcu będzie jakaś przyjemność z grania,a nie tylko biegania od filmiku do filmiku.

Jedynka ukonczona dobre 20 razy. Dwójka 4. Trójka blisko tuzin. Czwórka 5-krotnie i dobre 200h spędzone w PW na ps3. Mów za siebie, co?

 

@ Bansai

Szkofa że póki co alternatywy dla zdobywania pojazdów brak.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Jak szacujecie szanse na premiere w 2015?

 

Będzie ciężko, choć jak pamiętam Ground Zeroes na marzec 2014 zapowiedziano bodajże pod koniec października 2013. Chciałbym jak cholera ograć MGS V w przyszłym roku, ale obawiam się, że poczekam sobie do wiosny 2016.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...