Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

“As much as possible, Snake will act based on the player rather than doing things like making spontaneous comments or flirting with women,” he said. “In fact. this time, Snake won’t really speak much at all. MGS5 is an open world game focused on giving freedom to the player who will drive Snake’s action. Snake himself will be more of a silent protagonist similar to Mad Max in Mad Max 2. It’s the characters around him who will expand the story.”

 

Trochę mnie to niepokoi i mam nadzieje,że to tylko odnosi się do części gameplayowej,a nie scenek.

 

Troche sie wlasnie obawialem ze przez skupienie na otwartym swiecie ucierpi historia ale ... nawet jesli to na pewno nie bedzie jakiejs tragedii, wierze ze Kojima dostarczy pod tym wzgledem.

 

Ciezko mi tez wyobrazic sobie BB stojacego jak kolek kiedy wszyscy dookola cos mowia. Choc scenka z Ocelotem na pustyni zdecydowanie popiera te teze :dog: z drugiej strony jednak na trailerach i gameplayach mielismy sytuacje gdzie podczas scenek mozna bylo posluchac glosu Sutherlanda.

Odnośnik do komentarza

Cóż czyli we wrześniu kupno PS4+MGS i parę innych gierek jakie wyjdą do tego czasu.

Staram się nie oglądać nic z nadchodzacego MGSa by nie psuć sobie radochy z grania. Bo przy MGS4 żem się tyle tego naoglądał,że potem tego żałowałem ale hype znów zaczyna u mnie rosnąć.Ostatni raz się tak nakręcałem w 2013roku  jak obejrzałem trailer z E3.

 

Ale będzie granie :banderas:

Odnośnik do komentarza

 

Goty premiera, akurat nagram się w wieśka i wbija mesjasz generacji.  :fsg:

:drinks: biore najdroższą edycje gry

 

Myślałem tez nad tym, ale niektóre kolekcjonerki nie daja SteelBook'ow, a ja na tokowe choruje. Pożyjemy zobaczymy.. tymczasem pieniążki juz sie zbierają..  :rep_up:

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

V has come to!

 

Potwierdzona data premiery konsol (1 wrzesnia) i PC (15 wrzesnia)

 

The PC version of Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain will release on September 15, 2015 - two weeks after the game's console launch on September 1, Konami has announced.

 

http://www.videogamer.com/pc/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain/news/metal_gear_solid_5_the_phantom_pain_isnt_coming_to_pc_until_two_weeks_after_console.html

 

B_QjPnIUQAA01rE.png

 

mgsCE.jpg

 

Dokladna zawartosc kolekcjonerki:

 

Content:
  • Half Scale Replica of Snake’s Bionic Arm
  • Collectible SteelBook
  • Behind the Scenes Documentary & Trailers Blu-ray Disc
  • MAP
  • Exclusive Packaging
DLC items WEAPON & SHIELD PACK
  • Windurger S333 Combat Special Revolver
  • Adam-ska Special Handgun
  • Maschinen aktische Pistole 5 Weiss Special Handgun
  • Rasp Short-Barreled Shotgun Gold
  • Personal Ballistic Shield (Olive Drab)
  • Personal Ballistic Shield (Silver)
  • Personal Ballistic Shield (White)
  • Personal Ballistic Shield (Gold)
CARDBOARD BOXES
  • Cardboard Box (Rocky Terrain)
  • Cardboard Box (All-Purpose Dryland)
  • Cardboard Box (Wetland)
SNAKE COSTUMES
  • Fatigues (Black Ocelot)
  • Fatigues (Gray Urban)
  • Fatigues (Blue Urban)
  • Fatigues (All-Purpose Dryland)
Other
  • ‘VENOM SNAKE’ Emblem
MGO BOOST
  • METAL GEAR ONLINE XP BOOST
MGO Items
  • Metal Gear Rex Helmet
  • AM MRS-4 GOLD Assault Rifle
  • WU S. PISTOL GOLD

http://www.mygameslounge.com/sonyplaystation/ps4/ps4news/konami-confirm-metal-gear-solid-v-release-give-collectors-day-1-edition-details

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...