Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli sie okaze ze zrobili transplantacje lba i BB to tak naprawde Gray Fox to chyba skisne ze smiechu i wtedy goty juz na pewno poleci do Wiedzmina. A jesli to bedzie w druga strone, ze BB zajumie cialo GFoxowi to... tez beka xD

 

Takie kombinowanie na sile mnie rozbraja, byl incydent pod koniec GZ, BB w spiaczce, X lat pozniej sie budzi, okazuje sie ze stracil reke - po co dalej mieszac? Mam nadzieje ze to jakis trolling jest. Bo jeszcze sie okaze ze ten gruz w glowie to anetna i BB steruje Foxem myslami z jakiegos sloika :dynia:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wiadomo, obronco ucisnionych

 

 

ja niczego nie twierdze, tylko domyslam sie na podstawie tego standardowego trollingu, juz tyle glupot bylo w mgs ze mozna sie tego spodziewac, w koncu wskrzesili big bossa w innym MGS, przeszczepione rece kontrolowaly umysl postaci lacznie ze zmiana glosu, nie widze sensu abysmy znowu bawili sie w wyliczanie glupot w uniwersum mgs

 

 

no chyba ze chcesz, to ja chetnie 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu nie tyle chodzi o samo story w MGS V ile o ten cały "viral marketing".

Jeśli ten cały doktorek od przeszczepu głowy okaże się zagrywką Kojimy, to mamy do czynienia z wydarzeniem bezprecedensowym.

Kojima zagrał na nosie całemu światu? Te "newsy" o planowanej transplantacji głowy w CNN, BBC etc to tylko fake, na który wszyscy się złapali i zagrywka geniusza?

Nagle okaże się, że to całe zamieszanie z jego zwolnieniem, z brakiem Hayter'a etc to tylko zagrywki. Zagrywki by mistrzowie z GAFa je odkrywali i bawili się razem z Hideo.

 

Inna sprawa, że Kojima nie zrobił kiepskiej gry, jego deprecjonowanie jest co najmniej śmieszne. Ba jego MGSy kryją w sobie tyle treści, że trudno nie schylić czoła przed ich twórcą. O tym gościu nasze dzieci kiedyś będą uczyć się na lekcjach historii. MG(S) = Hideo Kojima.

Odnośnik do komentarza

Tu nie tyle chodzi o samo story w MGS V ile o ten cały "viral marketing".

Jeśli ten cały doktorek od przeszczepu głowy okaże się zagrywką Kojimy, to mamy do czynienia z wydarzeniem bezprecedensowym.

Kojima zagrał na nosie całemu światu? Te "newsy" o planowanej transplantacji głowy w CNN, BBC etc to tylko fake, na który wszyscy się złapali i zagrywka geniusza?

Nagle okaże się, że to całe zamieszanie z jego zwolnieniem, z brakiem Hayter'a etc to tylko zagrywki. Zagrywki by mistrzowie z GAFa je odkrywali i bawili się razem z Hideo.

 

Inna sprawa, że Kojima nie zrobił kiepskiej gry, jego deprecjonowanie jest co najmniej śmieszne. Ba jego MGSy kryją w sobie tyle treści, że trudno nie schylić czoła przed ich twórcą. O tym gościu nasze dzieci kiedyś będą uczyć się na lekcjach historii. MG(S) = Hideo Kojima.

 

 

powinny byc jakies testy przy rejestrowaniu konta aby odsiewac gimbaze, rly

 

tumblr_inline_nlfopwyo6h1tnlfdr.gif

tyle tresci ? nie ilosc a jakosc sie liczy

 

pamietaj, ze to wszystko przez nanomachines

Odnośnik do komentarza

ja niczego nie twierdze, tylko domyslam sie na podstawie tego standardowego trollingu, juz tyle glupot bylo w mgs ze mozna sie tego spodziewac, w koncu wskrzesili big bossa w innym MGS, przeszczepione rece kontrolowaly umysl postaci lacznie ze zmiana glosu, nie widze sensu abysmy znowu bawili sie w wyliczanie glupot w uniwersum mgs

 

Motyw ze świadomością zawartą w przeszczepionym fragmencie ciała to dość znany ficzer z filmów o zjawiskach paranormalnych. Dla mnie był już zdrowym przegięciem, zalatującym tandetą klasy C. Z tym że dla niektórych byli nim już telepata rodem z X-Menów, 2-metrowy szaman, kontrolujący umysły kruków, czy nieumarłe medium z trójki. Jeśli Kojima robi te wszystkie zagrywki przed V dla jaj (pamiętacie że Quiet miała być ponoć dorosłym Chico po zmianie płci? xD), a ludzie to kupują, to świadczy to tylko za jego mega skillem w robieniu fanów w chooja.  

 

Motyw ze wskrzeszeniem wiadomo kogo (a w rzeczywistości wybudzeniem ze śpiączki przy użyciu nanomaszyn i żywych komórek innych osób) to także nic niezwykłego jak na to uniwersum (wskrzeszony Gray Fox komuś przeszkadzał? :lapka: ) Wszystko rozbija się o poziom naszej akceptacji i pewną konsekwentność

Ja tam np. nigdy nie wybaczę "naukowego wytłumaczenia" zagadki nieśmiertelności Vampa, przy całkowitym pominięciu jego innych czysto "fantastycznych" skillów z SoL vide unieruchomianie Raidena przyszpilając nożami jego cień, czy bieganie po wodzie.

No i bez tych metafizycznych bzdur MGS nie byłby tym czym jest od 17 lat. 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

tutaj macie viedo analize całego zamieszania z doktorkiem

na końcu filmu jest powiedziane że kojima sam powiedział na kim wzorował doktorka w grze i jest to ktoś zupelnie inny niż ten od przeszczepu głowy, chociaz też wygląda bardzo podobnie

 

 

jeśli by sie miało okazać że newsy w mediach o przeszczepie głowy to tylko zagrywka kojimy to serio mistrz trollingu

 

 

przeszczepione rece kontrolowaly umysl postaci lacznie ze zmiana glosu

 

o ile dobrze zrozumiałem to wcale nie było tak

 

 

chyba w mgs4 pod koniec jest powiedziane że ocelot sam sie wprowadzał w "trans"  który zmieniał jego osobowość. już nie pamiętam dokładnie, ale coś tam wyjaśniali że to wcale nie była ręka "ducha" która zawładneła ciałem, tylko ze ocelot specjalnie to robił z jakichś tam powodów (już nie pamiętam - ale chyba chodziło o kolejne odtwarzanie jakiegoś scenariusza i zastraszanie świata, i ocelot zahipnotyzował się żeby wcielić się w role kogoś zdolnego do odpalenia atomówek)

 

mimo że grałem niedawno to serio było tam tak dużo zagmatwania że nie pamiętam detali, ale było to wyjaśnione i wcale nie było to "opętanie" przez rękę.

sam wcześniej sie dziwiłem co oni (pipi)ają z tym opętaniem, ale okazuje sie że to jednak nie było opętanie tylko szczwany plan ocelota

 

tutaj jest o tym wzmianka

https://youtu.be/qKvIaxAZKH4?t=4m48s

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no wiesz, ogolnie to w każdym mgsie dowiadujesz się na końcu że

 

 

cały przebieg gry to pic na wode, fotomontaż i że brałeś udział w planie tych złych którzy niby cie próbowali zwalczać...

to mnie najbardziej wkurza

 

to że czyjaś ręka coś odwala to pikuś

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ogólnie mało mnie interesuje seria mgs, ale kilka dni temu oglądałem jakieś wiadomości i trafiłem właśnie na w/w reportaż o doktorku, tak słucham i jedno wielkie WTF. teraz przeglądam ppe i piszą że akcja może być trollingiem kojimy, jesli to prawda to wow, jestem pod wrażeniem.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

A co jezeli Kojima wie o Iluminati i nowym orderze swiata? Moze wie cos wiecej bo jak wiadomo dla interesujacych sie tym tematem telewizja, muzyka i gry to pranie mozgu stworzone dla nas. Moze umiescil cos wiecej w grze by wszystkich przeszczec i za to wylecial z Konami bo jak wiadomo wszystkie wielkie korporacje i kraje sa kontrolowane przez iluminati czyli banki ktore naleza do zydow. Moze ktos pomyslec ze bredze moze i tak ale jest duzo materialow na yt co daja do myslenia.

Na koniec chcialbym zaznaczyc ze nie mysle bardzo powaznie o tym co napisalem tak tylko gdybalem :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez zettastrongerleo
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

A co jezeli Kojima wie o Iluminati i nowym orderze swiata? Moze wie cos wiecej bo jak wiadomo dla interesujacych sie tym tematem telewizja, muzyka i gry to pranie mozgu stworzone dla nas. Moze umiescil cos wiecej w grze by wszystkich przeszczec i za to wylecial z Konami bo jak wiadomo wszystkie wielkie korporacje i kraje sa kontrolowane przez iluminati czyli banki ktore naleza do zydow. Moze ktos pomyslec ze bredze moze i tak ale jest duzo materialow na yt co daja do myslenia.

Na koniec chcialbym zaznaczyc ze nie mysle bardzo powaznie o tym co napisalem tak tylko gdybalem :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Temat o Assasins Creed i templariuszach jest gdzie indziej i za nim ta mzaczniesz pisac sugeruje ukonczyc wszystkie klasy podstawowki. Tak tylko cie "pszeszczegam".

 

 

Jezu wylaczcie internet bo to juzsie robi obrzydliwe :/

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że te wszystkie bajery i zwody marketingowe mają za zadanie przygotować graczy/fanów tylko pod pierwszy twist, czyli tożsamość głównego bohatera. Choć zdaje się, że raczej będzie to coś głębszego, bo do punktu, w którym główna postać to ten a nie inny gość, doszliśmy w sumie już dawno...

Odnośnik do komentarza

w ogole to wydaje mi sie że jest poważna luka w całej tej teorii o doktorku od transplantacji głowy - jeśli by taki motyw miał być w grze to czemu snejkowi nie przeszczepili ręki i zastąpili protezą? jeśli miało by sie dać głowe to ręke tym bardziej (co jest już dziś robione)

 

no chyba że niby uznali że proteza jest bardziej funkcjonalna niż ręka, ale to podpada pod cyberpunka

 

 

edit

lekarz chce pozwać kojime za wykorzystanie wizerunku, kolejny krok marketingowy czy cała bajka okazuje sie nieprawdą?

http://www.ppe.pl/news-35286-lekarz_pozwie_hideo_kojime_i_konami_za_wykorzystanie_swojego_wizerunku_.html

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...