Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Obie są w jakiś sposób rewolucyjne i to jest najważniejsze. Wiesiek może się pochwalić pierwszym tak wspaniałym światem z przemyślanymi questami w historii action crpg, PP natomiast otwartym światem w kategorii skradanek, chyba, że o jakiejś grze zapomniałem, ale skoro mógłbym zapomnieć to nie była rewolucyjna :lol:

Odnośnik do komentarza

czy ja dobrze gdzies wyczytalem, czy ma byc demo do pobrania? a moze chodzilo o ten 40minutowy material?
 

obejzalem do konca i wyglada swietnie - multum opcji i mozliwosci, skradanie sie jak i realizacja tych wzszystkich innych rzeczy, zbieranie resourców roznej masci - wydaje się to sprawiac mega frajde, customizacja broni, rozwój bazy matki, narazie po tym gameplaju stwierdzam z fusów, ze bedzie murowane 9/10, a nie znamy jeszcze fabuly, ktora w mgs zawsze jest moze i nieraz kontrowersyjną, ale mocną stroną :D

graficznie bardzo dobrze, a biorąc pod uwage 60 fps i otwarty swiat to moze nawet i swietnie. no i te zamilowanie kojimy do szczegolow i smaczkow.... mój hype sie odrodzil, miejmy nadzieje ze tak samo odrodzi się we wrzesniu milosc do mgsow :D

 

aczkolwiek zgodze sie z bizonem - jesli zdecydowaliby się na rimejki (a raczej reboot) serii MG, to wolalbym to zobaczyc w znacznie powazniejszym i mocniejszym tonie...

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

wyobraz zoom na cyce w scenie ze sniper wolf na sniegu albo na the boss przy torturach. W mgs1 scena z Meryla ma dobrze dobrane wytlumaczenie + easteregg, w mgs3 masz kadry z oczu z Eva w triggerach a w mgs4 masz nie dosc ze przewijajace sie przez cala gre go wno w majtach z muchami, to jeszcze gra sama ci serwuje brazzers POV w przypadku tragiczny postaci - dla mnie troche lol. To tak jakby wrzucic podobny moment do endingu mgs4 na cmentarzu i wytlumaczyc w stylu "JAPONIA, taki styl ziomus".

I teraz wez obejrzyj filmiki z po walkach z BB squad, drebin powaznym glosem opowiada dramatyczna historie crying wolf, ktora w dziecinstwie stracila cala rodzine i udusila swojego malenkiego braciszka aby przestal plakac gdy ukrywali sie przed militia i nagle BAM ZOOM NA CYCE HIDEO DAJESZ DAJESZ ON ZARAZ DOJDZIE. Oczywiscie sa tu kojimowcy, ktorych takie cos jara a mi to po prostu nie pasuje i kazde takie glupoty pietnuje w mgsach.

 

czysta brudna prawda o tych nołnejmach z BB wnusiu. serio ta odsłona pomimo kilku kozackich scen i akcji niesamowicie odstaje od poprzednich czesci. miałkie to było fhuj, moze i lepiej że Quiet przez całą grę będzie milczeć, bo w odróżnieniu od wspomnianej czwórki intryguje

Odnośnik do komentarza

Gdzie najlepiej zamówić pre order ? Ma ktoś jakieś sprawdzone miejsca w których wyślą tak żeby gra była u mnie na 1 szego września a nie na 2 giego ?

JA zawsze brałem w ultimie i mialem na czas.

 

 

besides - jakie od razu poruszenie w temacie jak e3 w trakcie  :mog:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

 

wyobraz zoom na cyce w scenie ze sniper wolf na sniegu albo na the boss przy torturach. W mgs1 scena z Meryla ma dobrze dobrane wytlumaczenie + easteregg, w mgs3 masz kadry z oczu z Eva w triggerach a w mgs4 masz nie dosc ze przewijajace sie przez cala gre go wno w majtach z muchami, to jeszcze gra sama ci serwuje brazzers POV w przypadku tragiczny postaci - dla mnie troche lol. To tak jakby wrzucic podobny moment do endingu mgs4 na cmentarzu i wytlumaczyc w stylu "JAPONIA, taki styl ziomus".

I teraz wez obejrzyj filmiki z po walkach z BB squad, drebin powaznym glosem opowiada dramatyczna historie crying wolf, ktora w dziecinstwie stracila cala rodzine i udusila swojego malenkiego braciszka aby przestal plakac gdy ukrywali sie przed militia i nagle BAM ZOOM NA CYCE HIDEO DAJESZ DAJESZ ON ZARAZ DOJDZIE. Oczywiscie sa tu kojimowcy, ktorych takie cos jara a mi to po prostu nie pasuje i kazde takie glupoty pietnuje w mgsach.

 

czysta brudna prawda o tych nołnejmach z BB wnusiu. serio ta odsłona pomimo kilku kozackich scen i akcji niesamowicie odstaje od poprzednich czesci. miałkie to było fhuj, moze i lepiej że Quiet przez całą grę będzie milczeć, bo w odróżnieniu od wspomnianej czwórki intryguje

 

 

dziwna opinia, zwazywszy ze design tych postaci i ich historie byly o wiele lepsze niz te ze Snake Eater'a.

w sumie to na szybko moglbym przyjac ze dla mnie podium z bossami wyglada nastepujaco, wg czesci: 1, 4, 3, 2.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie PP to rozwinięcie pomysłu z Peace Walkera, który Kojima wymyślił pare lat temu. Szkoda, że PW został wydany na PSP a nie na dużą konsole. Na pewno dużo więcej by na tym zyskał. Fabuła nie była taka zła ale rozgrywka straszbie kanciasta. :trap:

 

 

I te walki z dinozaurami to była dopiero głupota. Dodajac takie rzeczy do uniwersum MGS.


 

 

 

Ale nie powiem - bawiłem się świetnie platynując Peace Walera  :notbad:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...