Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Konami to idioci że na parę miechów przed premierą nie wydali portów MGS HD Collection ps1/x1. Newbies zostaje spoilerowanie sobie jednej z najlepszych opowieści w grach akcji, albo alternatywa w postaci all cut scenes.  W drugim przypadku polecam podsmażyć sobie popcorn, bo ogląda się to jak dobry film w kawałkach, z wyciętym pełnym gameplayem. 

 

 

Wydarzenia po trójce idzie nadrobić w skrócie, ale za poznawanie pierwszych trzech mgsów ze streszczeń powinno się wieszać na szafot. <emgieesowy nazista>

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

Wiecie czemu big boss zszedl na złą droge? ponieważ w MGS3 był bity.

 

A solid nigdy nie był bity. to on naperdalał. i dlatego jest dobry i lepszy od big pussy

 

 

PERIOD.

Big Bossa chcial urzywac do wszystkiego jak marionetke rzad US nie udalo sie im to jak zapewne wiesz z zakonczenia MGS3.

Snake to tylko klon Big Boss'a zrobiony tylko w jednym celu by byc marionetka i zatrzymac Ocelota i Liquid Snake przed realizacja planow po smierci ich mentora Big Bossa.

Jak dla mnie Big Boss i Ocelot to bohaterowie probujacy zatrzymac rzad US przed dominacja nad swiatem.

Snake to jedynie klon z totalnym niekumaniem wszystkiego i jego wiecznym huh?! Boze nawet uruchomil Rexa dla Liquida bo Liquid skumal ze jak marionetka to i on ja moze troche pokierowac...

 

co ty pier.dolisz chłopaczyno

 

 

SOLID - maszyna do robienia rozp.(pipi)u, w serii, przez nikogo niepokonany, przez wszystkich byl traktowany z szacunkiem. uratowal swiat 5 razy, nawet nikomu sie nie udalo strzelic mu w twarz z niewinnego liscia. zabijał, łamał, wysadzał w powietrze. nawet sie nie spocil.

 

 

BIG BOSS - bity przez blondynke wzrost 165 cm. płakał, zastanawiał się, miał dylematy. JEDNYM SŁOWEM - moja kobieta, która mi zrobi za chwile dupetke, okreslilaby go mianem frajera.

 

zresztą, w serii jasno powiedziane jest, ze Snake to transgeniczny klon big bossa. jak nie wiesz, co o znacza termin "transgeniczny" to sobie wpisz w goglach.

 

solid 4 the win all the time. nuff said.

 

a big boss to chłopaczek, który na osiedlu był wykorzystywany przez starszych, a w domu przez ojca. w wannie.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie pie... tylko przedstawiam ci suche fakty i ogolne zalozenie MGSa bys lepiej pozniej podaczas grania zrozumial MGS5 PP.

No coz po moich wypocinach wyjasniajacych dla ciebie i po twojej niewdziecznej i jakze personalnej biednej odpowiedzi moge zakonczyc jedynie tak wez se wasa zapusc a moze juz masz?

Odnośnik do komentarza

Czyli fabula odbytu nie urywa, a jednak jest strasznie dluga. Fajnie ze dopracowali skradanie i chowanie sie po roznych miejscach, ale oczekiwalem o wiele wiecej od tej serii. Myslalem, ze dam tej grze szanse, ale jednak powstrzymam sie z kupnem gry az do przeceny. Znajomy zamawia wersje na PS4 to zdam relacje.

 

Po paru MGS'ach przejechalem sie ostro, ale po tym ostatnim Ground Zeroes ciezko bylo sie podniesc. 30 euro trzeba bylo zaplacic za te 15 minutowe demko a tutaj niby 40 godzin i nie mogli dodac wiecej do Ground Zeroes,ciekawe...

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja nie pie... tylko przedstawiam ci suche fakty i ogolne zalozenie MGSa bys lepiej pozniej podaczas grania zrozumial MGS5 PP.

No coz po moich wypocinach wyjasniajacych dla ciebie i po twojej niewdziecznej i jakze personalnej biednej odpowiedzi moge zakonczyc jedynie tak wez se wasa zapusc a moze juz masz?

 

"ZROZUMIAŁ MGS5 PP"

 

gurwa xdddd

ja geneze procederu na shadow moses rozbijałem na czynniki pierwsze juz wtedy, kiedy ty jeszcze myslales, ze sie dzieci z kapusty wziely xd

 

a jakie są fakty? solid pokonał big bosza przy uzyciu dezedorantu z biedronki i zapalniczki ze statoila. rownie dobrze, jakby mial kaprys, to by go pokonał bąkiem z pi.zdy i ogórkami ze słoików swiętej pamieci babci. bigboss to jest ciota i tyle

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

SOLID - maszyna do robienia rozp.(pipi)u, w serii, przez nikogo niepokonany, przez wszystkich byl traktowany z szacunkiem. uratowal swiat 5 razy, nawet nikomu sie nie udalo strzelic mu w twarz z niewinnego liscia. zabijał, łamał, wysadzał w powietrze. nawet sie nie spocil.

 

 

BIG BOSS - bity przez blondynke wzrost 165 cm. płakał, zastanawiał się, miał dylematy. JEDNYM SŁOWEM - moja kobieta, która mi zrobi za chwile dupetke, okreslilaby go mianem frajera.

 

zresztą, w serii jasno powiedziane jest, ze Snake to transgeniczny klon big bossa. jak nie wiesz, co o znacza termin "transgeniczny" to sobie wpisz w goglach.

 

solid 4 the win all the time. nuff said.

 

a big boss to chłopaczek, który na osiedlu był wykorzystywany przez starszych, a w domu przez ojca. w wannie.

 

wszystko pięknie ładnie Andrzej ale jedna sprawa 

 

BIG BOSS RUCHAŁ. :daddy:

 

SOLID NIE RUCHAŁ :kaz:

To jest Jackpot, K.O. i +100 do rispektu na dzielni dla Big Bossa. :shotgun:

No i kto to widział łazić z januszowym wonsem w jakimś czarnym lateksie jak pedau jakiś. :yao:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

taa nie miał czasu, a czas by wozić się z blond bishonenem w Sons Of Liberty już tak :yao:

 

pacz z kim BB buja się w V!

 

MGSV-The-Phantom-Pain-Screen-Quiet-at-Mo

 

No i to on robił w choya Soilda w dwóch częściach

a jego wszyscy we wszystkie gdzie wystąpił  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

 

+ plus miał własną armię, respekt Ocelota i nikt mu nie mówił jak ma żyć. 

 

Przegrał bo był stary, bez oka i jednej ręki i chciał by na psxa wyszedł Metal Gear Solid. Ja to szanuję.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ok masz racje ale:



solid > bb

utarl poprostu mi sie obraz pisdy, jaką był big bosz w mgs3, a był tam pisdą i tyle. czułem się jak maus, gdy nim grałem.

 

ide spać, zdrastwujcie

 

ps

 

 

solid>bb

 

 

ps2 

był gurwa bity przez kobiete, no ja YEBIE XDD ta postać jest żałosna. 

 

ps3

 

 

byl bity przez wszystkich, na moim osiedlu by nie przetrwał. brali by od niego po piątaku za każde wyjście z psem

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Wydarzenia po trójce idzie nadrobić w skrócie, ale za poznawanie pierwszych trzech mgsów ze streszczeń powinno się wieszać na szafot. <emgieesowy nazista>

Ta gra często jest dobrą, hm, grą, ale ilu z nas grało, żeby poznać fabułę? I jak można sobie takie dzieła psuć oglądając tylko streszczenia i scenki? To trzeba przeżyć, a nie tylko być biernym widzem. Tfu, gardzę.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...