Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie licze na to by na koncu gry ujrzec (wrzuce w spoiler bo nie wiem czy mozna pisac co sie dzialo w MG)

walke Big Bossa z Snakiem, ewentualnie ostatnia scene to poczatek gry Metal Gear ;) 

 

Byloby to piekne zakonczenie Sagi. Kto sie ze mna zgadza łapka w góre!

Edytowane przez Redmitsu
  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie licze na to by na koncu gry ujrzec (wrzuce w spoiler bo nie wiem czy mozna pisac co sie dzialo w MG)

walke Big Bossa z Snakiem, ewentualnie ostatnia scene to poczatek gry Metal Gear ;) 

 

Byloby to piekne zakonczenie Sagi. Kto sie ze mna zgadza łapka w góre!

 

 

Było by fajnie... ale na bank tak nie będzie bo to...Kojima :P

Ktoś tam chyba nawet powiedział, że:  "fani znienawidzą zakończenie MGSV"

Edytowane przez Sefiro
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie licze na to by na koncu gry ujrzec (wrzuce w spoiler bo nie wiem czy mozna pisac co sie dzialo w MG)

walke Big Bossa z Snakiem, ewentualnie ostatnia scene to poczatek gry Metal Gear ;) 

 

Byloby to piekne zakonczenie Sagi. Kto sie ze mna zgadza łapka w góre!

Obstawiam, że nie gramy Big Bossem

Odnośnik do komentarza

 

comment_Bxt0ZJ5MpNn33kkWybGuAEuYKKV6VKLX

john-cena-salute-wrestlemania.jpg

092611POD01_J.jpg

60084c38-8bd3-4085-bcd2-35ddbd88cf43_aba

 

 

Jeżeli ktoś się zastanawia czy oglądać, nie ma zadnych spoilerów, Kojima tylko przypomina nam, że 1.09 wychodzi mesjasz 2015 roku.

 

Moze ten Skullface to jakies nazwiazanie do spalenia twarzy BB przez Solid-a O_O KOJIMA DAWAJ MNIE TA GRE

 

 

Na e3 był chyba trailer, gdzie Skullface jedzie razem z BB jeepem. Więc raczej, to nie jest jedna postać.

 

Odnośnik do komentarza

Tak zaawansowany metal gear, przepraszam Optimus Prime w wersji japonskiej ze stojaca pyta wladajacy ognistym biczem ? Jezus maria jak on przekombinowal setting, w bazie na pewno sa teleporty mogace zawstydzic maszyne czasu z tegorocznego terminatora :/

 

majo wormhole fulton revovery, protezy teleportujące przeciwników i żywego tyranozaura

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w żadną część Metal Gear Solid, a więc nie ogarniam też o co chodzi w fabule. Mimo to V podoba mi się, jak patrzę na filmiki i chętnie bym ją ograł. Czy jest sens kupować ta część zakładając, że wcześniej kupię sobie nowy numer Pixela i przeczytam artykuł o historii serii ? Na 100% nie będę teraz specjalnie tylko dla tej jednej gierki ogrywał wszystkich poprzednich części.

Odnośnik do komentarza

Ok,nie wytrzymałem i zamówiłem sobie w końcu Ground Zeroes. Kasa miała iść na co innego ale kurcze no to MGS i starałem się tłumić hype ale tego się nie da zrobić.

Jak dobrze pójdzie to jutro może będę sobie pykał w to "demko" :D

Najgorsze,że coraz bardziej zastanawiam się nad tą limitowaną PS4 z MGS5.Chyba przestanę wchodzić na neta :/

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie grałem w żadną część Metal Gear Solid, a więc nie ogarniam też o co chodzi w fabule. Mimo to V podoba mi się, jak patrzę na filmiki i chętnie bym ją ograł. Czy jest sens kupować ta część zakładając, że wcześniej kupię sobie nowy numer Pixela i przeczytam artykuł o historii serii ? Na 100% nie będę teraz specjalnie tylko dla tej jednej gierki ogrywał wszystkich poprzednich części.

 

Stracisz dużo, ale sam gameplay w V wydaje się być na tyle solid (HE HE :kaz: ) że powinien cię zaspokoić jako gracza.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...