Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

breaking news :doom:

nie jest to mega spoiler ale dla wyczulonych ukrywam to info

 

V (podobnie jak B:AK, czy Peace Walker) posiada ukryty true ending wymagający sporo zachodu do jego odkrycia. 

 

Grając w dosyć typowy, niezbyt dokładnie sposób, odblokujemy w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) domyślne zakończenie, które przygotował dla nas Hideo Kojima. Jest to normalna rzecz, nie wszyscy przecież muszą „lizać ściany” przy pierwszym podejściu.

 

Jeśli zdecydujemy się jednak podjąć wyzwania i odblokować „prawdziwe zakończenie”, czekają na nas nie lada trudności. Niektórym recenzentom udało się dokonać tego czynu i z ich wypowiedzi można wywnioskować, że na pewno nie uda nam się tego zrobić przy pierwszym podejściu. Chcąc odblokować „prawdziwe zakończenie”, należy zebrać wszystkie, porozrzucane w grze taśmy, ale także pokonać poszczególnych bossów na wyższych poziomach trudności. Nie są na chwilę obecną znane wszystkie warunki, ale recenzenci potwierdzają, że rzeczywiście jest takie zakończenie.

http://www.pssite.com/news-43837-metal_gear_solid_v__the_phantom_pain_posiada__prawdziwe_zakonczenie__jak_batman__arkham_knight.html

 

 

co za bzdura :/ 

pier.dole te ich taśmy

 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

ja GZ z tego co pamiętam kupiłem za 21zł w promocji na PSN (a niedawno chyba było za darmo w plusie) - za taką cene uważam że jak najbardziej warto kupić, bo gierka mimo że krótka to daje przedsmak cudowności mgs5 - mechanika, rozgrywka, sterowanie, poziom pomyślunku przeciwników - wszystko to jest o 10 klas wyższe niż poprzednie mgsy (a przecież one w swoim czasie też były bardzo dobre).

fabuła w GZ jest dosyć skrótowa ale to fajny mały pomost między PW i 5 - warto zobaczyć (albo chociaż na jutubie)

 

 

9 ;)

CDA nigdy nie szanowałem, jak zwykle pokazują jacy są żałośni

No ale po co mi przedsmak MGSV skoro za rogiem premiera MGSV. Zagram sobie z przyjemnoscia w pelna wersje a 30zl wdam na potrzebny do tego prowiant. Jakos do tej pory w GZ i PW nie gralem i zyje.
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja kupiłem GZ w dniu premiery za 129zł? Ja rozumiem bojkot płatnych dem, złych korpo itd, ale to w końcu Metal Gear Solid. Dołożyłem Kojimie hajsik na produkcję Phantom Pain. Dzięki mnie gra będzie lepsza <żart>

 

GZ radzę chociaż obejrzeć na YT, to w końcu wstęp do TPP, taki jakby początek gry.

Odnośnik do komentarza

Gra jest w sprzedaży w Peru, do poniedziałku/wtorku będzie wszędzie pełno spoilerów.

 

Bansai, jak moderka bedzie napier.dalac w mgsa dniami i nocami to dajcie kilku uzytkownikom podstawowe funkcje edytowania/ukrywania postow (shout, statusy, forum) zeby nie powtorzyla sie sytuacja kiedy spoiler z zakonczenia wieska 3 wisial przez pol dnia na szaucie bo nikogo z adminow nie bylo w poblizu.

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem recenzje i trochę mi michałek opadł jednak. Wszyscy jak jeden mąż twierdzą, że fabuła jest mocno rozmyta przez ogrom gry. Nie podoba mi się to i strzelam, że za pół roku co drugi post będzie wypełniony narzekaniami na ten aspekt.

Odnośnik do komentarza

Otwarcie to podobno sztos MGS Ultra Hiper Edyszon Ch,uje Muje Dzikie Snejki, a potem powietrze zlatuje, gra to Peace Walker na sterydach, a na koncu trzeba powtarzać misje (?), żeby popchąć fabułę do przodu.

 

Gameplay robi, ale ja bym chciał od gry z MC na poziomie 95, żeby wszystko w niej robiło.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli trzeba grindowac misje aby fabuła poszła do przodu, oraz ze po ostrym grindowaniu/masterowaniu dopiero mozna odblokowac ukryte zakonczenie no to sorry, mesjasz za takie akcje to dla mnie nie jest, chocby nei wiadomo ile kostiumow bylo odblokowanycn a poczatku do ubierania psa. Ot dobra gra na 8, może 8+, w ktora chetnie zagram tylko dla fabuly, grindowanie zostawiam no lifeom robiacym screeny swoich kont psn z ikonkami trofikow i aczikow.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No wlasnie wg recenzji nie mozesz lecie od A do B, w pewnym momencie trzeba grindowac. Pewnie cos w stylu, musisz miec 100 nalapanych zolnierzy w mother base, 500 jednostek mineralow, 300 jednostek rudy zelaza, wynalezione drewniane kolo w Tech Center, odblokowany 3 tier shotguna, odblokowany combat jacket dla psa i wtedy dopiero mozesz isc walczyc do jungli.

 

ja nie lubie takiej formy, singiel to singiel, nie powinien byc sztucznie wydluzany farmieniem.

Odnośnik do komentarza

No cóż, pamiętacie ile zawsze było narzekań na ciągłe cutscenki i codec. Nie dziwi mnie że tym razem postawiono na czystą rozgrywkę. Z tego co piszą, ta stoi na najwyższym poziomie. Koso napisał że fabularne uniesienia są na poziomie PW, nie MGS3 i to też dla mnie minus. Ale to wciąż gra Kojimy, dla nas fanów będą smaczki, fabularne rozkminy i ciekawe zakończenie. Od początku wiedziałem że to nie będzie mój wymarzony Metal, ale mimo wszystko jaram się i biorę w dniu premiery. Czy za miesiąc hype opadnie i okaże się że to gra na 8/10? Wątpię. Ludzie lubią PW, takie mam przynajmniej wrażenie czytając posty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...