Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mowilem, ze czekam na obiektywne 8/10 a nie przehajpowane 150/10 lacznie z politowaniem kojimy jakby ponownie papiez umarl.

 

No ale minusy sie wtedy posypaly, wiec czekam na fanbojow ponownie, niech sobie ulza.

 

:empathy3:

 

 

 

hmmm, za bardzo dramatyzujecie. 

 

wedlug mnie zabieg z powtarzaniem misji jest dobry.

a to dlatego ze MGS moze stac sie gierka "na pol godzinki wolnego czasu". od tak, zeby sie pobawic nowymi zabawkami dla zabicia czasu. cos jak rozjezdzanie ludzi w GTA. nie musisz juz sie przykuwac na pare godzin by cos wymiernego miec z gry. a tak, czysta nieskrepowana zabawa na pare minut i gmp ktore wpada i ma to wplyw na rozwoj nowego arsenalu. imho to dobra zagrywka. misji fabularnych pewnie bedzie z 20, wiec zrobienie ich po sznurku nie bedzie takie trudne i nic sie nie bedzie rozmywalo, wazne zeby nie cebulic "musze przejsc zeby sprzedac", bo to rzeczywiscie jest frajerskie rozwiazanie. nie po to sie czekalo tyle lat, zeby potraktowac ostatnia gre hideo z tej serii jak jakies obesrane kolodjutim czy kredki asasyna.

Sorry, będę cebulic. Nie mam siana teraz na granie ale mam parcie na mgs. Przejdę, sprzedam od razu a za jakiś czas jak się odkuje i będzie tańszy kupie żeby zmasterowac. Jestem złym człowiekiem?

Odnośnik do komentarza

ale ile koso miał czasu na granie zanim musiał napisać recke? kilka dni? to nawet jak grał po 15 godzin dziennie (w co wątpie) to nabił z 40-60 godzin, a spokojna zabawa i zagłębianie sie w gre pewnie na luzie zajmie 150-200h

 

każda duża gra którą sie rushuje żeby zdążyć z recką wypadnie słabiej niż w sytuacji grania dla przyjemności delektując sie i robiąc to na co masz ochote

Odnośnik do komentarza

moze ktos strescic te recke i dac ocene?

Gra się świetnie, trzeba dużo planować, jest sporo możliwości jeśli chodzi o prowadzenie rozgrywki, główny mąciciel ma słabą motywację do działania, fabuła blednie przy gameplayu i bardziej przypomina PW niż MGS3. Zdanie końcowe: "Godne zwieńczenie serii, ale po raz pierwszy ważniejsza od historii jest rozgrywka - przemyślana, dopracowana i wciągająca na dobre." Ocena: 9+.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po 2 recenzjach cda i psx extreme. Ja jestem umiarkowanym optymistą. Jestem w mniejszości której mgs4 bardzo się podobał oraz lubie gry tt wiec moje zdanie pewnie nikogo. Dla mnie po reckach kojima poszedł za bardzo w gameplay a za mało w narrację tak jak wcześniej było odwrotnie;). Według mnie powinien to wyposrodkowac jak było w mgs 3.

Odnośnik do komentarza

Nie wiesz jaka będzie fabuła więc się tak nie podniecaj.

 

to ty jestes pierwszym do lizania wulkanu big bossa, wiec o podniecie raczej sie nie wypowiadaj.

 

ze fabula bedzie dobra to wiadomo, ale jesli sie ma te 20 lat co ty, to rzeczywiscie rzeczy typu S3 moga byc za trudne do zrozumienia i mozna sie bac o fabule. nie martw sie masakratos2, jakos to bedzie ;)

Odnośnik do komentarza

 

Nie wiesz jaka będzie fabuła więc się tak nie podniecaj.

to ty jestes pierwszym do lizania wulkanu big bossa, wiec o podniecie raczej sie nie wypowiadaj.

 

ze fabula bedzie dobra to wiadomo, ale jesli sie ma te 20 lat co ty, to rzeczywiscie rzeczy typu S3 moga byc za trudne do zrozumienia i mozna sie bac o fabule. nie martw sie masakratos2, jakos to bedzie ;)

Po pierwsze nie boję się o fabułę a po drugie nie zesraj się napinaczu.
Odnośnik do komentarza

xDDDDDDD widac, ze wielu z was nie gralo na psp w peace walker - jesli mgs5 narracyjnie i gameplayowo jest tak bardzo na niej oparty (niektorzy pisza, ze to wrecz mgs pw2) to wielu z tych co serie znaja tylko z czterech glownych czesci za niespelna tydzien beda mieli niezle zdziwko, ze bedzie backtracing, misje, farmienie, zarzadzanie zamiast tony epic things co chwile

 

zeby nie bylo ja tez sie tego boje bo peace walker jest dosc mocno specyficzny na tle tego za co wiekszosc pokochalo serie i tez sie boje, ze gdzie klimat tej serii ulecial ale nie ma co sie bac na zapas zwlaszcza, ze kazdy tak bardzo chwali gameplay

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...