Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Tej, ale ten temat nie ma w nazwie "SPOILER" wiec dlaczego pojawia sie info, ze ktos juz walczyl z

Quiet

i jeszcze nie ma czachy pod nickiem? Tylko nie pszcie, ze bylo w trailerach bo ch.uj mnie to obchodzi.

 

Akcja z sylwanem do przewidzenia. Pisalem zeby dac paru userom jedynie opcje chowania postow w tym temacie i by nie bylo placzu. Moderka 4/10.

Odnośnik do komentarza

Tej, ale ten temat nie ma w nazwie "SPOILER" wiec dlaczego pojawia sie info, ze ktos juz walczyl z

Quiet

i jeszcze nie ma czachy pod nickiem? Tylko nie pszcie, ze bylo w trailerach bo ch.uj mnie to obchodzi.

 

Akcja z sylwanem do przewidzenia. Pisalem zeby dac paru userom jedynie opcje chowania postow w tym temacie i by nie bylo placzu. Moderka 4/10.

 

 

No ale dziwisz sie, skoro jest osobny temat o spoilerach, ktory kazdy olal bo admini kaza w temacie o spoilerach pisac spoiler tagiem ? Przeciez to jest bez sensu i dlatego wszyscy dalej tutaj sobie pisza. Generalnie i tak wszyscy zbieraja diamenty i ma kto przechodzi watek fabularny.

Odnośnik do komentarza

Raczej szybko ci pójdzie. Najdłużej trwa pobieranie i instalacja nowego firmware. Reszta to pikuś, rach ciach i grasz w Metala.

 

Sama gra tylko za pierwszym razem "przygotowuje się" i trzeba oglądać niebieski ekran z paskiem, ale to idzie tak szybko że szok. W ogóle muszę pochwalić ekipę odpowiedzialną za Fox Engine. Gra jest technicznym cudem. Nie dość że jest śliczna i płynna, to jeszcze nie ma w niej upierdliwych loadingów. Wszystko jest elegancko ukryte w helikopterze. Japońce dali radę.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Czy są osoby które zamawiały w konsoleigry i mają już zmieniony status zamówienia na przygotowanie przesyłki/wysłane. Jak mi MGS przyjdzie dopiero w środę to się chyba w du.pe ugryzę =_= 

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Raczej szybko ci pójdzie. Najdłużej trwa pobieranie i instalacja nowego firmware. Reszta to pikuś, rach ciach i grasz w Metala.

 

Sama gra tylko za pierwszym razem "przygotowuje się" i trzeba oglądać niebieski ekran z paskiem, ale to idzie tak szybko że szok. W ogóle muszę pochwalić ekipę odpowiedzialną za Fox Engine. Gra jest technicznym cudem. Nie dość że jest śliczna i płynna, to jeszcze nie ma w niej upierdliwych loadingów. 

 

Super, tyle ze animacja Snake'a, porownujac to do konkurencji, to epoka lodowcowa. Jesli chodzi o sprawy techniczne, jedynie ten element drazni, No,ale od dluzszego czasu wiadomo, zee japonczycy przestali robic zaawansowane techniczne gry.

Odnośnik do komentarza

Ja dzwonilem do Euro 

 

 

Panowie, odnosnie zamowienia przedpremierowego w Euro AGD:

 

Witaj, dokładamy starań, aby gra została dostarczona w dniu premiery.

Adam [Ekspert RTV EURO AGD] odpowiedział 1 godzinę temu

 

 

Ja dzwoniłem do Euro w celu sprawdzenia statusu limitki.

Odpowiedzieli, że wszystko ok dzisiaj po południu powinnem dostać maila,a jutro mogę odbierać :)

Odnośnik do komentarza

 

Zna ktoś sklep na terenie Wrocławia, który dzisiaj mi MGSa sprzeda?

Grajtanio.pl na Bielany Wrocławskie.

 

Dzwoniłem, wszystko mają sprzedane, dostawa dopiero jutro popołudniu. 

 

Raczej szybko ci pójdzie. Najdłużej trwa pobieranie i instalacja nowego firmware. Reszta to pikuś, rach ciach i grasz w Metala.

 

Sama gra tylko za pierwszym razem "przygotowuje się" i trzeba oglądać niebieski ekran z paskiem, ale to idzie tak szybko że szok. W ogóle muszę pochwalić ekipę odpowiedzialną za Fox Engine. Gra jest technicznym cudem. Nie dość że jest śliczna i płynna, to jeszcze nie ma w niej upierdliwych loadingów. 

 

Super, tyle ze animacja Snake'a, porownujac to do konkurencji, to epoka lodowcowa. Jesli chodzi o sprawy techniczne, jedynie ten element drazni, No,ale od dluzszego czasu wiadomo, zee japonczycy przestali robic zaawansowane techniczne gry.

 

Sama animacja chodzenia? Spoko, ale mało która gra w ogóle dysponuje takim wachlarzem tak dużej ilości animacji w zależności od pozycji Big Bossa. Połóż się nim na ziemi, wyciągnij pistolet i celując się nim przemieszczaj, obracając przy tym kamerą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...