Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 9 juz kurier dostarczyl paczuszke, straszne info biorac pod uwage ze prace zaczalem o godzinie 8 ;D, steelbook tez bardzo ladnie sie prezentuje, nie zaluje zakupu :)

 

Kurde, prolog pozamiatal, nie spodziewalem sie az tak, najsmutniejsze ze dopiero w czwartek znajda dluzsza chwile by przysiac do zabawy, ale za to potem do poniedzialku wlacznie tylko jeden temat bedzie grany :obama: .

Odnośnik do komentarza

Tak gram i mam tylko jedno zastrzeżenie dot. głosu Big Bossa. Nie chodzi mi o to, że głos Kiefera jest słaby. To nie prawda, ponieważ jest naprawdę bardzo dobrej jakości. Po prostu ja nie czuję w nim tego co czułem słuchając Haytera - nie słyszę charyzmy w głosie, ba dla mnie BB gada teraz jak jakiś pierwszy z brzegu chłystek, który nie ma w sumie nic do powiedzenia.

 

Po ograniu ostatnio PW gdzie Hayter zagrał fenomenalnie, ten BB w ogóle do mnie nie przemawia.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wow.

 

Cieżko mi na razie coś więcej powiedzieć niż - wow. Gameplayowo MGS wszedł na nowy poziom. Wachlarz ruchów, zachowanie przeciwników, intuicyjność, wow.

 

Kasety zamiast CODECa to zmiana, która moim zdaniem swietnie sprawdza się w V. Kojima nie chce tutaj odbierać kontroli graczowi milionem przerywników. Owszem, możemy jak za starych czasów siedzieć i gapić się w ekran podczas gdy 2 bohaterowie rozmawiają, ale możemy też puścić sobie to w tle gdy jedziemy spokojnie na koniu. Mogę też schować się w budynku i na spokojnie zacząć słuchać tych nagrań. Pełna dowolność i sprawdza się to super.

 

Narracja jest dobra, ale ja mam słabość to takiego dogrzebywania się informacji w grach jak w Bioshocku czy właśnie w V. Lubię jak nie mam wszystkiego wyłożonego ma tacy.

 

Jadę na koniu, w tle leci mi z kasety The Man Who Sold The World, nagle widzę stanowisko z 3 żołnierzami, wyłączam walkmana i zaczynam kombinować jak tu najlepiej się ich pozbyć/ominąć. Niby nic nowego, ale gra się w to znakomicie.

 

Na razie wow. Nie wiem co będzie potem, ale na ten moment jest 10/10. Czuć, że to oczko w głowie Hideło.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...