Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Może tego, że wspomniane wydarzenie samo w sobie coś sobą zaprezentuje, coś przekaże, lub do czegoś istotnego się odniesie. Szczególnie, że Konami liczy sobie za ten krótki "prolog" ponad połowę ceny zwykłej gry konsolowej. A tymczasem tyle co czytam, to całość można podsumować stwierdzeniem "stuff happens".

 

Raz jeszcze, nie widzę celu i sensu. Całość wydarzeń równie dobrze mogła mieć miejsce off-screen, o ile czegoś istotnego nie pominięto w podsumowaniu fabuły.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ok,

gra pod każdym względem wydaje się najlepszym Mgs'em w historii, grafika zachwyca, teren jest rozległy i czuje się tą swobodę, system sterowania jest wspaniały, skradanie sprawia przyjemność, sterowanie pojazdami jest ok, oświetlenie robi, aktorstwo robi, głosy robią niesamowicie, ogólnie będzie sukces.

 

Skończyłem główną misję w czasie 2:15, i mam 8%, może po zrobieniu 100% będzie chociaż dodatkowy dialog fabularny.

 

Bardzo fajne demo, za darmo mozna brać. Płacić za to nie można.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Fabularnie nie ma żadnych przewrotów bo wszystko było wiadomo z trailerów i potwierdziły się przypuszczenia co do np. tożsamości osoby której wyciąga się paczkę z  brzucha.

Co nie zmienia faktu że to wszystko jest po prostu doskonałe, reżyseria tych scen, grafika, podkłądane głosy, najwyższa półka za którą kochamy tą serię. Sutherland  o dziwo wypada znakomicie na tyle że zapomina się o Hayterze, co potwierdza tylko że seria nie tylko nim stała, broni się sama. Chciałbym by pokazali coś jeszcze ponieważ fabularnie kończy się po ataku na mother base.

 

Jak będę miał jeszcze czas w tym roku to spróbuję przejść resztę misji i może po 100% będzie jakas niespodzianka ;/

 

Kocham tę grę. Jak idzie ją wyrwać  za 79 plus PW HD to jak ktoś nie ma to myślę że warto.

 

Graficznie to czasami myślałem że to ps4.

 

Konami powinno mi zapłacić za tą reklamę.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

W każdym temacie o nowych gierkach przewija się ten wątek, więc punch jest słaby.

 

Anyway, Milan - jak wypada fabularnie główna misja? Dzieje się coś ciekawego czy raczej dostaniemy jakieś pierdu-pierdu bez większych podniet?

Bo w kazdym temacie znajdzie sie kasztan, ktory mysli ze kogos to interesuje

 

 

Milan, ile misji jest? Jak one wygladaja w porownaniu do tej "glownej". Czy istnieja inne lokalizacje, poza bazą? I jak wypada ten Deja Vu, sprawdzales? No i poziomy trudnosci tez bys mogl strescic. Te cale tagowanie przeciwnikow, rentgen, jak to wypada w rozgrywce. Godej, synek, bom gorki jako gar bigosu na świnioku.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

 

W każdym temacie o nowych gierkach przewija się ten wątek, więc punch jest słaby.

 

Anyway, Milan - jak wypada fabularnie główna misja? Dzieje się coś ciekawego czy raczej dostaniemy jakieś pierdu-pierdu bez większych podniet?

Bo w kazdym temacie znajdzie sie kasztan, ktory mysli ze kogos to interesuje

 

 

Milan, ile misji jest? Jak one wygladaja w porownaniu do tej "glownej". Czy istnieja inne lokalizacje, poza bazą? I jak wypada ten Deja Vu, sprawdzales? No i poziomy trudnosci tez bys mogl strescic. Te cale tagowanie przeciwnikow, rentgen, jak to wypada w rozgrywce. Godej, synek, bom gorki jako gar bigosu na świnioku.

 

 

Moj post kasztanie mial na celu poinformowanie o mozliwosci zamowienia juz gry na storze, cenie oraz tego ze dostajemy za darmo Peace Walker'a HD - takie cos moze pomoc komus w wyborze wersji retail (drozszej) a digital, uwazam ze taka wiedza jak najbardziej pasuje do tematu.

 

Takze schowaj te swoje madrkowanie w buty i jak nie masz faktycznie nic ciekawego do dodania to moze lepiej nie pisz ok ? Bo jak na razie na poprzedniej stronie najwiekszy offtop stworzyles ty.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Niestety skończyłem tylko na szybko główną misję fabularną,  w której trzeba uwolnić dwóch wiadomych więźniów.

Reszty nie ruszyłem, prześłuchałem tylko tasmy Paz które zostawiła w swoim pokoju zanim ukradła ZEKE w PW.

A więc tak:

- tryb reflex jest doskonały, jeśli ktoś zauważy BB masz te pare sekund na reakcję, nie ma już tych komicznych frsustrujacych sytuacji gdzie ktoś Cie zauważa ucieka za kontener i dzwoni, wszystko się yebie  a Ty musisz zaczynac od nowa, pzoa tym jak co można to wyłączyć.

- rentgen jest ale chyba tylko jako fajny dodatek

- tagowanie jest doskonałym pomysłem, nareszcie w serii używam lornetki i am to sens, żeby otagować przeciwnika trzeba go zzoomować, pojawia sie wtedy na mapce w  menu, na ekranie zadnej mapki nie ma.

- nareszcie ma sens rzucanie magazynkami, nigdy wczesniej tego nie robilem,  a tutaj czujesz że po coś ta opcja jest.

- po drodze jest mnostwo różnych pojazdów do któych można wsiąść, działa przeciwlotnicze, i więźniowie poza fabularnymi których można uratować,

- akcja z przyzywaniem helikoptera bardzo fajna, jest klimat,

- misji dodatkowych jest chyba 5

- trybu deja vu nie odkryłem

- do zbierania są też naszywki

- szybki sprint jest znakomity, wyglada to fenomenalnie, podobnie jak skok na brzuch, podczas czołgania wszystko jest świetnie animowane

- CQC jest płynniejsze znakomicie rozwiazane,

 

edit:

- mamy baze w helikopterze + jedną mapkę która jest bardzo duża, sądzę że dodatkowe misje dzieją się na niej

- poziom trudnosci za 1 razem to normal

- gdy jestes już mocno ranny wtedy leczysz się sprayem, fajny zoom na krzyk pierwotny big bossa xD

- codec jest chyba tlyko do Kaza i jest po prostu pod L2, piekne rozwiazanie

- wybór broni i innych rzeczy płynny i swietny

Edytowane przez _Milan_
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

nie pamiętam, ale krew zostaje,

aha, przenoszenie ciał nareszcie nabrało rumienców, ogołnie ktoś pochylił się nad serią i zauwazył  w koncu mnostwo rzeczy któe wsadzili ale nie dzialaj, albo gracz je omija bo są zrobione ułomnie.

 

Sprint z  więźniem na barach  w deszczu strzelając po drodze w trybie reflex do wrogów, (pipi)a, to jest moc, czujesz że jesteś big bossem.

 

Dlaczego tyle mamy czekac na głowną grę ;///

 

ogladałem pare razy jeszcze trailery, ta gra zniszczy systemy.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

można mieć karabin+ pistolet. Wszystko widać, no ja przepraszam, do tej gry nie wolno sie dopier,dalac!!! :D

 

Tak jak jechałem beyond i mialem racje, tak teraz błogosławie tą grę, ale jednak powinno to być demo dodawane do jakieś innej gry Konami, jak kiedys był dodawany silent hill do MGS na psxa.

Odnośnik do komentarza

A prawdziwe są plotki, że Phantom Pain nie wyjdzie na PS3?

Nie. W trailerze TPP na szarym końcu są wymienione platformy docelowe i PS3 oraz X360 są obecne. Gdyby wydano GZ na past-geny i pominięto TPP to chyba siedzibie Konami groziłby atak terrorystyczny ze strony wrukwionych fanów.

 

No i zapomniałem - pierwszy trailer TPP z E3 był w 30 FPSach, później dopiero Konami pokazało wersję w 60 klatkach. To też sugeruje, że gra wyjdzie na wszystkie liczące się konsole na rynku.

Edytowane przez Bzdurski
Odnośnik do komentarza

Milan, pytanie, które chodzi mi po głowie od dłuższego czasu: czy w GZ można usłyszeć "Sins of the Father"? Ten utwór jest genialny i wiele bym dał, żeby posłuchać go w wersji studyjnej, dlatego mam taką malutką nadzieję, że może jednak w GZ gdzieś tam w creditsach się zapodział...

Odnośnik do komentarza

Milan, pytanie, które chodzi mi po głowie od dłuższego czasu: czy w GZ można usłyszeć "Sins of the Father"? Ten utwór jest genialny i wiele bym dał, żeby posłuchać go w wersji studyjnej, dlatego mam taką malutką nadzieję, że może jednak w GZ gdzieś tam w creditsach się zapodział...

 

Ten theme lecial na trailerze TPP nie GZ wiec pewnie tam dopiero przyjdzie nam to uslyszec, np na iDroidzie czy wlasnie gdzies w credach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...