Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa promocja na origin:

Battlefield 3 – 19,90 zł
Battlefield 2142 Deluxe – 11,97 zł
Battlefield: Bad Company 2 – 16,47 zł
Battlefield 2: Complete Collection – 11,97 zł
Dragon Age: Origins – 14,90 zł
Dragon Age II – 14,90 zł
Dead Space – 11,97 zł
Dead Space 2 – 19,90 zł
Crysis – 8,70 zł
Mass Effect 2 – 16,47 zł
Medal of Honor: Airborne – 8,70 zł
Medal of Honor – 16,47 zł
FIFA Manager 2011 – 8,97 zł
FIFA Manager 2012 – 16,47 zł
FIFA 12 – 16,47 zł
SimCity 4 Deluxe Edition – 8,70 zł
Alice: Madness Returns – 16,47 zł
Need for Speed Undercover -  11,70 zł
Need for Speed ProStreet -  11,70 zł
Need for Speed SHIFT – 14,70 zł
SHIFT 2 UNLEASHED – 14,70 zł
Need for Speed Hot Pursuit – 14,70 zł
Command & Conquer Red Alert 3 – 8,70 zł
Command & Conquer 4 Tyberyjski Zmierzch – 8,70 zł
Shank – 8,70 zł
Shank 2 – 8,70 zł
Bulletstorm -  16,47 zł
Spore – 11,97 zł
Rail Simulator – 8,70 zł
Warp – 8,70 zł

Odnośnik do komentarza

Steamowy Deus Ex GOTY za mniej niż 2 dolary - http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/action/deus-ex-game-year-edition/

 

Nie działa niestety żaden kod zniżkowy. Invisible War w tej samej cenie, ale "not sure if want"...

 

Więcej promocji squeenix z przecenami do -75% - http://www.greenmangaming.com/massive-savings-square-enix-titles/

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jeżeli gra pudełkowa ma klucz steam, to nie ważne gdzie kupisz, czy GMG, czy Impulse czy Gamersgate, tak czy tak dostaniesz klucz steam. ;)

Zresztą, jak wejdziesz w kartę gry to powinno pisać coś o steam w informacjach. ;)

Odnośnik do komentarza

Po zakupie dostajesz klucz Steam. Żadnych dodatkowych klientów instalować nie musisz.

 

Nawet nie wiem czy ten ich Capsule jeszcze działa, gdyż prawie wszystko tam teraz sprzedawane jest w postaci kluczy.

Ja kiedyś się wrąbałem, bo kupiłem Deus Ex GOTY właśnie na to ich śmieszne Capsule, które nawet nie ma trybu offline. Więc trzeba uważać, ale przecież zawsze na stronie jest napisane, czy gra ma osobne DRM i jeśli masz tam Steam, to na pewno kupisz wersję na Steam ;).

Odnośnik do komentarza

Totalnie poważnie. Jak by było Steamowe to dla tych 2 gierek aż bym się skusił. No i bym se poczytał CD-Action pierwszy raz od.... ło jezu.... gimanazjum chyba...

 

 

[small edit]

To czepialstwo się to taka bardzo subtelna forma pytania "to za ileś wystawił, że zeszło w 5s", bo chyba kolega się nie domyślił. Pardon.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Wy gadacie o Dead Island, a właśnie pojawiło się nowe Humble Bundle, a w nim:

 

- Saints Row 3

- Saints Row 2

- Risen 2

- Sacred 2 Gold

 

BTA (teraz koło $4,6):

 

- Saints Row 3 DLC

- Dead Island GOTY

 

Uwaga! Zbiorowe klucze :/. Dla mnie to oznacza stracone SR3, a tak mógłbym komuś oddać. Słabo, że wrócili do tej praktyki. Pewnie dlatego, że SR3 już raz dali.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...