Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie miałem Dead Island więc dla mnie sprawa była dość prosta ;D.

 

Edit: Teraz jeszcze sprawdziłem, Dead Island ma karty (9, a wypada 5), więc mamy dodatkowe pół euro cashbacku od Gabena :D.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

A co, nie masz dostępu do Rynku?

Nom. Nie mogę nic sprzedawać, bo korzystam ze Steama tylko do aktywacji kodów. Nic nie kupuję w samym sklepie (nadal nie lubię cyfrowej dystrybucji), więc nie mam Steam Walleta. Wspominałem chyba nawet o tym kiedyś.

No, co najwyżej sobie powymieniam na karty z Dredmora i wycraftuję sobie odznakę, bo grę lubię.

Odnośnik do komentarza

Humble Weekly z Kings Bounty i Men of War - http://www.humblebundle.com/weekly

 

Trochę szkoda, że Kings Bounty bez najnowszego dodatku. Gdyby to on był w BTA to bym kupił, a tak już poprzednie edycje mam. Niemniej jednak gierka świetna i o dziwo niedoceniona, dlatego polecam kto nie ma. Najlepsze określenie gry to HoMM(3/5) + cRPG.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś może kartę master card i może normalnie płacić na GMG?

 

Kiedyś normalnie mogłem tam kupować swoją kartą, a od pewnego czasu wywala błędny numer karty, gdzie na steam, gamersgate i wszędzie indziej mogę normalnie płacić. 

Odnośnik do komentarza

Nie, w swoich danych wpisalem jakieś fejkowe przy rejestracji.

Wcześniej przechodziło bez problemu na GMG, a teraz wywala błąd na czerwono przy numerze karty. 

Nie wiem czemu tak.

A mam kartę mastercard z banku PKO S.A. (Żubr)

Odnośnik do komentarza

Nie, w swoich danych wpisalem jakieś fejkowe przy rejestracji.

Wcześniej przechodziło bez problemu na GMG, a teraz wywala błąd na czerwono przy numerze karty. 

Nie wiem czemu tak.

A mam kartę mastercard z banku PKO S.A. (Żubr)

Dzisiaj próbowałem kupić RAGE na GMG  płacąc  karta z mBanku (masterCard)  karta  odrzucona  :(

 

A na marginesie  :

Rage 4.99$   + GMG20-4B9NY-L4FEN obniżającego cenę o 20%

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/shooter/rage/

Odnośnik do komentarza

Nic ciekawego!? A bundle z Trine, Victorią II, Magicką, Cities in Motion to jest nic!? Sam nie wiem, dlaczego go nie mam kupionego (pewnie wtedy jeszcze grałem w 640p/20fps), ale jeśli dają jakąkolwiek gierkę za darmo to ja poproszę.

Odnośnik do komentarza

 

Nie, w swoich danych wpisalem jakieś fejkowe przy rejestracji.

Wcześniej przechodziło bez problemu na GMG, a teraz wywala błąd na czerwono przy numerze karty. 

Nie wiem czemu tak.

A mam kartę mastercard z banku PKO S.A. (Żubr)

Dzisiaj próbowałem kupić RAGE na GMG  płacąc  karta z mBanku (masterCard)  karta  odrzucona  :(

 

A na marginesie  :

Rage 4.99$   + GMG20-4B9NY-L4FEN obniżającego cenę o 20%

http://www.greenmangaming.com/s/pl/en/pc/games/shooter/rage/

 

Zadziała ten klucz na steam mimo, że nie jest on dostępny dla PL?

 

@dół Dzięki bardzo, w takim razie chyba się skuszę

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Jest ktoś zainteresowany kończącym się Indie Gala? - http://www.indiegala.com/

 

Trwają Happy Hours, czyli za cenę jednego bundla w formie gifta dostaje się drugiego gratis. Interesują mnie właściwie tylko Exceed z soundtrackami, ale 8$ to mimo wszystko sporo. Jednak gdyby ktoś chciał, to można póki jest okazja skorzystać z Happy Hours i podzielić się kosztami. Obie osoby dostają oczywiście osobno całego bundla, z własnymi kluczami steam itp.

 

EDIT:

Nie wiem czemu, zawsze miałem słabość do takich syntezatorków. Za muzę odpowiada Saitama Saisyu Heiki.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Suavek, polecam Ci lowcygier.pl. Ludzie tam kupowali BTA już w pierwszym tygodniu, a więc teraz potrafią zebrać 5x giftów. Mało tego! Indie Gala ładnie manipuluje cenami podczas HH i prawdopodobnie podczas ostatniego wreszcie przestaną. Przynajmniej wszyscy zalecają czekać, więc także łowcy czekają. To dobre newsy, ponieważ nie będziesz miał raczej problemów, by się z nimi zgadać. Jeśli ktoś szuka kumpli to wielopaków to tamto forum jest naprawdę dobrym miejscem, jeśli tylko przymknąć oko na lekką gimbazę i żydostwo (potrafią płakać, że cena wzrosła np. o $0,5 ;D).

 

W każdym razie ja odpadam, bo nie widzę w tym bundlu nic dla siebie, w co pograłbym dłużej niż 15 minut :(. Ale tam na pewno znajdziesz chętnych do 5-paka i zapłacisz dużo mniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...