Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Głupie pytanie. Szukam tanio nowego Raymana na Steam. W sklepach z kluczami niby się takie pojawiają, ale po kliknięciu przenosi mnie na właściwą stronę i tam już widnieje uplay. Rozumiem, że nie ma szans, żeby klucz był kompatybilny z obiema usługami?

Odnośnik do komentarza

gamekeysbuy.com, zwykle szukam ofert na jakichś stronkach zbierających dane z różnych sklepów, typu cheapdigital, ale nie ufałbym im 100 procentach, bo często po kliknięciu odnośnika okazuje się, że oferta już jest nieaktualna albo... że jest jeszcze taniej ;)

Odnośnik do komentarza

"Wszystkie mają karty"

 

HNNNNNNNNNNGGGG

 

A tak na serio: bardzo przyjemny bundle. Szkoda, że połowę z tych gier już mam.

Z innych newsów: w Indie Gali odblokowano m. in. Killing Floor z 13 DLC, IMO naprawdę nieźle.

Odnośnik do komentarza

No właśnie zapomniałem dopisać, że bundle i zwiastun z dedykacją dla ravena.

 

Bundle startuje jutro, prawdopodobnie o 9:00.

 

 

Gdyby kogoś też interesowało, to do Be Mine 8 wkrótce zostaną dodane klucze Steam na Paranoutical Activity. "Niestety", gra nie ma póki co kart.

Odnośnik do komentarza

Nowy Humble Indie Bundle. Konkret dla kogoś nowego w tym byznesie. I nauczka dla mnie, że nie kupuje się indie gierek poza bundlami.

 

Minimum $1:

  • Trine 2: Complete Story
  • Mark of the Ninja
  • Eets! Munchies Beta
  • Brutal Legend

BTA:

  • FEZ
  • Faster Than Light

I oczywiście bonusy w przyszłym tygodniu dla wszystkich, którzy do tego czasu kupią.

EDIT: A to mendy! Tym razem nawet na bonusy jest granica O_o.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał FEZ, Trine 2, FTL albo Mark of the Ninja to PM, mi już nie są potrzebne bo kupiłem wcześniej, a za jakieś grosze może ktoś sobie uzupełni. Tyle tych powtórek dają, że nie zdziwię się, jak większość z Was już coś ma.

Odnośnik do komentarza

I oczywiście bonusy w przyszłym tygodniu dla wszystkich, którzy do tego czasu kupią.

EDIT: A to mendy! Tym razem nawet na bonusy jest granica O_o.

Właśnie co z tą granicą  ? trzeba kupić całą paczkę  czy    czy zapłacić za "podstawkę " więcej ?

Są jakieś domysły jakie to moga być bonusy ?

 

EDIT :  trzeba kupić całą paczkę za 4.18 $

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Gierki z bundla świetne - nawet jeśli się nie gustuje w określonych gatunkach. Za dolara cały Trine 2, Brutal Legend i Mark of the Ninja z soundtrackami? Toż to praktycznie darmocha. Sknerzenie w tym przypadku jest naprawdę żałosne, nawet jeśli BTA kogoś nie interesuje.

 

A zabieg z bonusowymi grami dopiero od BTA jak najbardziej na miejscu. Humble Bundle ostatnimi czasy zamiast zbierać pieniądze dla devów i na cele charytatywne sam stał się takim caritasem dla graczy - rzucają "biedaczki" dolara i dostają stertę steamowych gier. Teraz przynajmniej mają motywację, żeby rzucić choć odrobinę więcej, a nie "dam dolara, może coś odblokują po tygodniu".

 

 

Czy Mark of the Ninja zawiera DLC? Grę już mam na koncie, ale bez dodatku, a nie chcę na wszelki wypadek wpisywać kodu.

Odnośnik do komentarza

Humble Weekly Sale: Retro Shooters

 

Minimum $1:

  • Serious Sam HD The First Encounter
  • Serious Sam HD The Second Encounter
  • Duke Nukem 3D Megaton Edition (karty)
  • Shadow Warrior Classic Redux

Powyżej $6:

  • System Shock 2 (karty)
  • Hard Reset Extended Edition

Fajny ten pierwszy tier, gry powyżej $6 chyba tylko fajne jeśli ktoś nie ma SS2 z SSS i jest wielkim fanem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...