Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Też nie kumam. Mało tego, nie rozumiem zachwytu tym bundlem, bo 2K ma świetne promocje dość regularnie :D. Te wszystkie gry (prócz Infinite) dało się wyrwać w dobrych cenach już 100 lat temu.


Wkurza mnie też, że HIB odszedł od swoich pierwotnych zasad. "DRM-free, cross-platfrom and helps charity". Pamiętacie? I same świetnie indie gierki. Niektóre nawet ekskluzywne wersje na Linuksa miały w HIB-ie (Torchlight!). A teraz i tak wszystko windows-only, nie wszystko drm-free, gierki dla Januszy, ehh.


W sumie to dość dobre okazje są, trochę przegiąłem z tym, że to wszystko już było.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie odszedł od swych pierwotnych zasad, tylko poszerzył ofertę.

 

Humble Indie Bundle nadal przecież są wydawane i tam ZAWSZE dostajesz oprócz kluczy także gry DRM Free w wersjach na Win, Linux i Mac. I chyba nie powiecie, że ostatnie pełnoprawne Indie Bundle były aby słabe?

 

Bundle większych producentów czy jakieś tematyczne to też ciekawa odskocznia. W końcu do kupna nikt nie zmusza, a jest to też niezła okazja do nadrobienia zaległości. Z obecnego 2K interesował mnie tylko The Bureau i Darkness II, ale dałem powyżej BTA, choć miałem z niej wszystko oprócz Mafii. Mimo wszystko oferta dobra, więc nie ma co sknerzyć.

 

I nie cudujcie już z tym "helps charity", bo i tak każdy by chciał płacić jak najmniej za jak najwięcej. Wczoraj nawet wyczytałem, że cebulaki takie patenty opracowały, że kupują sterty bundli za 0,01$ żeby zaniżać średnią... Na szczęście w obecnym przypadku ta od wczoraj skoczyła w górę.

Odnośnik do komentarza

Też nie kumam. Mało tego, nie rozumiem zachwytu tym bundlem, bo 2K ma świetne promocje dość regularnie :D.

Sęk w tym Raven, że jak ograło się BioShocki na konsoli to trochę ciężko się potem zmusić do zakupu na Sale. Na Wishliście leżały od dawna, w koszyku kilka razy ale nigdy nie było tego finalnego clicka w "Checkout". A teraz się jakoś skusiłem mimo ze pewnie nigdy nie odpalę już ich ;)

Odnośnik do komentarza

hmm zdaje sie ze klucze steam sa od dolara a bundle mozna kupic od 1 centa wiec czasem niektore z tych gier nadal sa drm free (tutaj np bioshock 1 z tego co widze)

 

osobiscie kupilem za tego dolca bo bioshock 2 imo beznadziejny a mafie 2 za darmo rozdawali. obstawiam ze dodadza civilization 5 jako bonus zeby nakrecic ludzi na dodatki.

Odnośnik do komentarza

Był trudny. Osobiście nadużywałem save-load, jeśli coś nie szło po mojej myśli.

 

Podobno jedną z lepszych "taktyk" jest wysyłanie mięsa armatniego w późniejszych fazach gry. Tj. żołnierzy, których jedynym zadaniem jest rozpoznanie terenu i zgon. Osobiście nigdy tak nie potrafiłem - zawsze trenuję elitę w tego typu grach i nie dopuszczam opcji, że któryś weteran mi zginie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...