Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Za $12 SRIV, VC i to Besiege to nawet niezły deal, ale... ludzie, którzy te bundle kochają zazwyczaj mają po 500 gierek albo więcej. Każdy się boi, że kupi powtórki. Ja bym miał dwie albo nawet wszystkie, bo nie wiem, czy to Besiege mam czy nie.

Odnośnik do komentarza

Ja od jakiegoś czasu sprzedaję na Allegro gierki z bundli.

DMC, Resident, łądnie mi poszły. Zwróciła się przynajmniej kasa za bundla + miałem na piwo.

Oczywiście nie robię tego masowo, by zarabiać, ale jak jakąś gierkę ograłem na PS3, a teraz ją dają w bundlu, albo coś mi się dubluje, to sprzedaję.

Nie wszyscy mają dostęp do paypala.

Odnośnik do komentarza

Ech, z tego co widzę, to trzeba mieć brazylijskiego PP. Ja raczej dziękuję, nie chce mi się zakładać jakichś brazylijskich wirtualnych kart kredytowych, czekać na potwierdzenie konta i później kupować. Niby na przyszłość warto by było mieć, ale kurde, ile kombinowania :<

 

Dlaczego Brazylijczycy mogą mieć taniej, a my pewnie zarabiając mniej od nich musimy bulić tyle co najbogatsze narody Europy? To jest gurwa niesprawiedliwe.

Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie wiem co to jet to  nuuvem xD

 

Brazylijski sklep z gierkami, swego czasu mieli wszystko region-free i po zaje,bistych cenach, jak była promocja oczywiście. Teraz trzeba się VPN-em posiłkować, a nawet wtedy sprawdzają jeszcze adres PayPala i nie przepuszczają większości zakupów :frog:

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, Valkyrie Chronicles nie miałem a chciałem to ograć, Besiege jest fun, Lethal League i Towerfall bardzo dobre gry do grania z ziomkami przy browarze, Sanctuary Rpg nie znam no i tylko ten Saints Row 4 niesmak pozostawia. No i Legend of Grimrock 2 też spoko.

Ja jestem happy. Bez szału ale mi się podoba. Gdyby zamiast Crap Row był Shovel Knight to by był GOTY bundle

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...