Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

No ten Monthly trochę niewypał + brak teraz normalnego bundla.

Wolałbym, żeby po prostu co dwa tygodnie, dostarczali nam świetnego bundla z kilkoma grami. A tu się zrobił: miks komiksów, gier mobilnych, gierek 'weekly', miesięczny abonament z gierkami, jeszcze brak tu tylko muzyki w mp3. Mam wrażenie, że ilość pierdół, nie idzie w parze z jakością. Pamiętam tego bundla, którego kupiłem w ciemno, nie mając jeszcze kompa do gier: Dead Space, Mirrors Edge, Burnout - te gry wówczas na konsolach kosztowały ok. 100 zł, a tu dali w bundlu za kilka dolców. A dzisiaj co? Trochę kupa.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś humble bundle było akcją charytatywną. Teraz jest to showcase dla produkcji które inaczej się nie przebiją albo miejsce na PRowe zagrywki dla EA i Ubi. Zarobili mnóstwo kasy i rozszerzyli działalność. Jest taniej niż ma steamie i jeśli niemialbym kasy w portfelu steam to oni mieliby moją kasę.

Odnośnik do komentarza

To ja mogę pisać takie samo narzekanie na to że dają duże gry. Jako że  jestem z nimi od pierwszej akcji i pamiętam czasy tylko produkcji Indie i budnla z 3 razy do roku. Łajdacy się zmienili  pod jakichś każułali co chcą ded spejsy i inne kall of djuty.

 

Tak na serio to obecna formuła mi pasuję bo dostaję zarówno gierki na PC jak i na fona plus różne komiksy i inne książki po które pewnie bym sam z siebie nie sięgnął. 

 

Dziwny jest też trochę argument z tym że kiedyś to była akcja charytatywna a teraz to biznes.  Z tego co widzę to cele charytatywne są dalej wspierane. po prostu nie ma takiego cwaniakowania jak kiedyś że za kilka groszy kupowało się paczkę a potem zarabiało na grach.  Inicjatywa okazała się strzałem w 10  to i ich model się zmienił.  Jasne że nie ma tej magi co w czasach HIB1 - 4 ale co z tego?

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie widzę, żeby cokolwiek się zmieniło. Kiedyś był jeden bundle co kilka tygodni, może nawet miesięcy. Teraz jest inny bundle co dwa tygodnie, plus sterta pomniejszych ofert. Wszystko nadal operuje na tych samych zasadach - płacisz ile chcesz, wybierasz na kogo idzie ile pieniędzy, dostajesz paczkę dobroci za mały procent prawdziwej ceny. Bo wszyscy wiedzą, że i tak mimo całej otoczki charytatywnej jako polaczek nie dałeś więcej, niż 1$, bądź próg średniej.

 

Paczki są nadal świetne, zarówno te z indykami, jak i od większych producentów, czego świetnym przykładem będzie ostatni bundle od Capcom. Gadanie, że nie ma już tej "magii" co kiedyś zalatuje jakimś hipsterstwem.

 

Teraz co wtorek o 20:00 wchodzę sobie na HB sprawdzić, co ciekawego dali/dodali do głównego bundla. W środy przeglądam oferty na książki i komiksy, z nadzieją, że znajdę coś dla siebie. W czwartek sprawdzam Humble Weekly, bo ich tematyczne paczki też często okazywały się lepsze, od głównych bundli. Do monthly nikt nikogo nie zmusza, ale widać, że w dobie tych całych loot crate'ów i innych wyciągaczy pieniędzy, które z jakiegoś powodu cieszą się popularnością, HB postanowił zrobić coś podobnego. Różnica polega na tym, że nawet jeśli gierki już się posiada, to cenowo i tak wychodzą one o wiele korzystniej. Niemniej jednak nikt nikogo nie zmusza do kupna.

 

Za dwa dni niemal na pewno będzie kolejny bundle. Tylko pewnie wtedy zamiast się cieszyć, to coś i tak nie będzie się komuś podobać.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

To co pisze Suavek, + trochę się zmieniło, bo kilka lat temu Dead Space i Mirrors Edge za grosze to było wow, a teraz jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że w bundlach, na Steamie, GMG czy innym GOGu można łatwo trafić na dobre i w miarę nowe gry za kilka/naście złotych, więc w dupach nam się poprzewracało i Humble już po prostu nie robi takiego wrażenia.

Odnośnik do komentarza

Ja sie ciesze bo HB daje czesto w bundlu japonskie niszowe produkcje i nowelki, których próżno szukac w dobrych cenach w jakimkolwiek innym miejscu

I na przykład właśnie te japońskie bundle częściej chyba pojawiały się w Humble Weekly, niż głównym bundlu. Dlatego tym bardziej nie mam nic przeciwko dodatkowym ofertom. Nie widzę, żeby odbierały one cokolwiek głównym bundlom, a zamiast tego oferują często niszowe pozycje garstce zainteresowanych. Nie sądzę, żeby "mainstream" ucieszył się na jakąś nowelkę, albo shmupa z magicznymi dziewczynkami w głównym bundlu.
Odnośnik do komentarza

Mobile bundle nie bedzie juz co 2tyg,pisali z ponad tydzien temu na twitterze i blogu.

 

 

You may have noticed that we took down the “Mobile Bundle” tab at the top of our site today. That doesn’t mean mobile bundles are gone! It simply means that we’re updating the way we do mobile bundles. Instead of having a new mobile bundle every two weeks, we will be putting mobile games in more places across the site and will feature special mobile bundles throughout the year. 

http://blog.humblebundle.com/post/133367445643/changes-to-the-humble-mobile-bundle

 

Pytanie do tych co kupil bundle, kody na dlc do grid 2 to sa osobne klucze?

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...