Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Gierki które mam na wymianę/oddanie:

 

 

Overlord™
Overlord II
Valkyria Chronicles
How to Survive
Total War: SHOGUN 2 Collection
Company of Heroes™
LIMBO
Company of Heroes™ 2
Dragon Age™: Origins
Mass Effect™ 2
Lara Croft and the Guardian of Light
ARMA: Cold War Assault
Fish Fillets 2
Terraria

 

 

 

Piszta jak coś chcecie

 

e; wszystko na STEMA ofc; w sumie chyba nie ten temat ale trudno

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Holiday-Surprise-Box-2015.phpbundel za 6,5 ojro od square enix. W poprzednim roku dali dobre gry, biore w tym roku w ciemno. Może akurat dadzą jakiegoś fajnala, którego nie mam? :) <łudzi się>

Skoro już do Humble Bundle Monthly się zapisałem, to zobaczę jeszcze co tam ciekawego Square Enix w tym roku rzuci :).

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, ale co do tej paczuszki świątecznej od Square Enix - zauważyłam, że nie ma już przy niej informacji o tym, że gierki są na Steama (a jestem pewna, że jeszcze kilka dni temu była). Googlnęłam i znalazłam info:

 

 

I contacted Square Enix's EU support asking whether the games would be delivered as Steam keys or DRM free download:

Hello and thank you for consideration of our Holiday Surprise Box.

We cannot guarantee that all game keys will be delivered for the Steam platform, but there will be some Steam Keys included. We hope this has answered your enquiry and should you require further assistance with this or any other issues or questions, please do not hesitate to contact us again and we will do our best to help.

Please accept our apologies for any inconvenience caused.

Kind regards,

The Square Enix Support Centre team

 

Trochę mi emocje opadły, bo gram tylko na Steamie #najgorszysortgraczy :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...