Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

O (pipi), ale (pipi)owy Monthly :dafuq:

 

ed: @up

Nie wiem jak to się stało, anulowałam subskrypcję zaraz po poprzednim, ale widać albo im się nie zmieniło w systemie albo mi się odnowiło wraz z zakupem któregoś bundla (?). Zostawiłam, bo stwierdziłam, że gorzej niż miesiąc temu być nie może, ale jak widać mogło :frog:

Edytowane przez selene
Odnośnik do komentarza

Z tym Monthly trzeba uważać. Jak nie kupisz ręcznie to automatycznie na 3 dni chyba przed i tak się kupi. Oprócz anulowania można zapauzować na miesiąc. Jak anulowałaś to napisz może do supportu, chociaż po odkryciu gierek mogą nie być skorzy do pomocy (ja bym nie był xD).

 

A sam Monthly... no nie wiem co tak słabo. Chyba tylko Starward Rogue wydaje się w porządku.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy, oprócz Kholata interesuje mnie Shelter 2 i Space Engineers z droższego zestawu, Savage Lands od biedy(do fpp fantasy mam Scrollsy), Rust to nie moja bajka, a Tharsis zdaje się średniak z ocen(i to nie tylko tych najnowszych).

 

Chyba nawet najbardziej to Shelter 2 mnie intryguje, poprzednia część jest z borsukami, tu rysie... Pamiętam pewną freeware'ową grę sprzed paru lat, Wolfquest, lataliśmy wilkiem po Yellowstone, polowaliśmy, kopulowaliśmy, taki survival przed boomem na tego typu gry.

 

Teraz widzę, że stracili dofinansowanie z fundacji i gra jest na steamie za 10 dolców... 

 

Może nawet cena spadnie za ten średni bundel... Poczekam, może nie zapomnę, grać mam w co.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kholat nie jest straszny jest wkurzający. Nie skończyłem z powodu tej mechaniki uciekania przed randomowymi duszkami. Nie cierpię tego

 

 

klimat za to ta gra ma. Gdyby zrobili prawilny walking simulator bez tak częstych zgonów to gra byłaby w moim top walking symulatorów

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...