Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem sobie jedna sztuke do grania, druga w folii do kolekcji, ale dopiero jak juz oplacilem zdalem sobie sprawe ze to debilizm konkretny, wiec prawdopodobnie bede mial wolna kopie, wiec jak chce to mu sprzedam. Ale Rayos mowiles ze Ci 2 miesiace ponad szlo wiec to nie predko bedzie :)

Veliusowi z przyjmnością dam się wydymać za te $0,01 :wub:

Ja bym był chętny na to pudełeczko, więc możemy o tym porozmawiać jak Ci to w końcu doleci :ogor:

 

Ja myślałem, że ta wysyłka za $4 to przy większej ilości sztuk, stąd odezwałem się do Kyo.

Tylko daj znać czy serio chcesz sprzedać czy mam brać, bo jak ten nakład był 5000 to kiedyś się wyczerpie ;).

Odnośnik do komentarza

http://stardewvalley.net/stardew-valley-progress-update-second-console-patch-localization-and-more/

 

O Stardew Valley: we are currently investigating the possibility of PS Vita port

 

:obama:

 

fajnie że już oficjalnie o tym piszą, ale jednocześnie jest coś niepokojącego w słowach investigating i possibility... No ale nie ma co się martwić na zapas, wierzę że nie mówiliby o tym głośno i nie robili nadziei żeby potem powiedzieć że "there is no possibility" :gayos:

Odnośnik do komentarza

Myślę że za 30 zł warto, nie jest to pełna cywilizacja z pecetów, ale wciąż pełnoprawna, ludzie piszą że gra się ok.

 

Ja mam pytanie o Raymany, warto kupić oba, czy może Legends ma tyle kontentu z origins że wystarczy kupić tę część? No i do kiedy trwa ta promocja bo z telefonu nie widzę?

Odnośnik do komentarza

Naturalnie, że jest sens. Sam osobiście wolę Origins od Legends ze względu na bardziej ostrą, komputerową grafikę, lekko malowniczy styl graficzny Legends mi nie siadł jakoś. 

 

Legends nie zawiera wsyzstkich leveli z origins, ale ich sporą większość. No i w Legends masz tylko obrazy z levelami, a w origins masz całą mapke, fabułę w tle, bossy itd itp. ;) IMO warto w obie zagrać i ja w obie z przyjemnością grałem i platynowałem. Plus dodatkowe itemki do zbierania, pucharki jak kogoś interesują. Time triale których chyba brakuje w Legends, levele są ciut pozmieniane i tak dalej... Warto brać i tyle. 

 

@Velius nie raczej

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...