Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wypatruje sobie trzeciej vity, bo moze w przyszlym miesiacu dopóki nisko stoją bym sobie zakupił. Tym razem chcialbym zeby to byl Slim bo mam dwa OLED'y, na chwile wpadl mi do glowy pomysl zeby z japonii nóweczke sobie zamówic w jakims fajnym kolorze, ale zobaczylem 300-400 euro, a potem OLX gdzie za 200-250zł moge miec vitke czarna zwykla i jednak nowa vita z japonii pozostanie w marzeniach narazie.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

No z dostępnością nówek jest porażka. Rozbraja mnie jedno - Sony przecież zdaje sobie sprawę, że Vita ma jeszcze jakąś tam bazę użytkowników, a nawet pomimo braku gier AAA w ostatnim czasie trafiło lub niebawem trafi na ten sprzęt wiele świetnie ocenianych indorów. Jakby nie mogli wyprodukować jeszcze jednej partii, by choć trochę zaspokoić popyt... Eh, fuck logic. Sam bym z chęcią nówkę kupił w kwocie do 800 PLN w jakimś skromnym bundlu i podejrzewam że w tej kwestii nie byłbym sam na forum :)

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Też bym kupił nową partię oleda + zrobiliby kompatybilność z kartami 3rd party i sprzedaż vity na pewno by ładnie podskoczyła bo widać, że zapotrzebowanie jest i ludzie odkrywają ten sprzęt po latach. Większa baza użytkowników = więcej portów indie na vitę. Przenośne rogale i inne perełki to siła tej konsolki.

Odnośnik do komentarza

jest pudelko ale tylko na azje po angielsku

 

civ to komorkowy port czyli mocno uproszczony, juz bym wolal brac xcoma - mimo dlugich loadingow i ciac w grafie to port remake'a z duzych konsol i ma nawet caly dodatek, ktory jeszcze bardziej rozbudowywal rozgrywke (o szczegoly zapraszam do dedykowanego tematu)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

jest pudelko ale tylko na azje po angielsku

 

civ to komorkowy port czyli mocno uproszczony, juz bym wolal brac xcoma - mimo dlugich loadingow i ciac w grafie to port remake'a z duzych konsol i ma nawet caly dodatek, ktory jeszcze bardziej rozbudowywal rozgrywke (o szczegoly zapraszam do dedykowanego tematu)

 

aa azja to mnie nie interesuje :lapka:

 

xcom odpuscilem na promocji bo to zupelnie nie moje klimaty a civem kazdy sie zachwycal zawsze, choc nigdy nie gralem i nie rozumialem fenomenu serii. pomysle jeszcze, ale pewnie wezme tego civa, przyda mi sie troche myslenia i spokojnej rozgrywki zamiast ciaglej akcji i trudnej rozgrywki (slain, shovel knight, la mulana, soon salt & sanctuary)

Odnośnik do komentarza

Ja tą Civkę sobie odpuszczam, tak samo jak Slain zresztą. Recenzje są kiepskie, gra jest uproszczona, AI durne i interfejs przekombinowany. Nie można nawet miasta po podbiciu zlikwidować. Nah thx.

 

Podobijam, że na Slain również szkoda pieniędzy. Wersja wydana na konsole to jakaś poprawka niegrywalnego oryginału na PC, ale jeśli to ma być poprawione to nie chcę mieć styczności z oryginałem: walka na jedno kopyto (atak, kontra, magiczny pocisk) i monotonia sprawiają, że żałuję każdej wydanej złotówki. Na plus całkiem niezła muzyka.

Odnośnik do komentarza

ten civ na komorki/vite jest strasznie splycony rayos, chcesz zaznac geniusza serii to bierz na pc

 

rajos pisze że go Darkest Dungeon przytłacza, podejrzewam że pełna Cywilizacja jeszcze bardziej by go przytłoczyła :) To na vitę to port Civilization Revolution 2 plus jakiś eksluzywny kontent (stąd Plus w tytule), myślę że jak na pierwszą styczność z serią za 30 zł to dobry deal, a jak mu się spodoba to wtedy może przejść do rozszerzonych wersji pecetowych.

Odnośnik do komentarza

Spadła wam kiedyś vita? Dziś po graniu włożyłem ją do etui (bez wkładania w te gumowe "zaciski" utrzymujące ją w tym etui sztywno, luźno siedziała), otworzyłem półkę i włożyłem, od razu jak zamknąłem półkę usłyszałem że coś w tej półce spadło. Ciemno było w pokoju, otworzyłem półkę i vita w etui spadła, uderzyła w blat niżej i spadła na dywan. Kur'wa, chyba od czasu egzaminu na prawko nie czułem takiego stresu jak podczas otwierania etui, już przed oczami miałem pęknięty ekran albo pokruszone szkło xd. Na szczęście ani zadrapania, pograłem dla pewności pół godzinki w Hotline Miami i sprawuje się tak jak wcześniej, więc najwyraźniej nic się nie stało.

 

Generalnie vita sprawia wrażenie solidnego sprzętu, ale jakby nie etui to pewnie byłoby z nią krucho, dosłownie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...