Skocz do zawartości

Niusy


Gość Grzegosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym nowym A4/A5 za dużo tych tabletów, każdy to pcha, a połowa ludzi tego wcale nie chce, albo i tak większa połowa.

Dla mnie fajniej jest po prostu dotknąć fizycznego przycisku niż ekranu, ale chyba już powrót do tego nie nastąpi w przyszłości.

 

Co do wnętrza nowego A4/A5 czytałem też komentarze, że wygląda jak kuter rybacki xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.07.2024 o 18:49, Mustang napisał(a):

To? 
image.thumb.jpeg.c4298c36d017d9ce6c9bfc7bd4888481.jpeg

No nie, to moje A3 8V już wyglądało nowocześniej, a bez żadnego żalu zmieniłem je na golfa. 

 

Moim zdaniem tu jest idealny kompromis między cyfrowymi a analogowymi zegarami - dla mnie najlepsza forma kokpitu, bo uwielbiam stare, analogowe wskaźniki, ruchome wskazówki, a jednocześnie jest wystarczająco duży ekran pomiędzy na wszystkie potrzebne informacje czy wskazówki z nawigacji. Tak to powinno wyglądać. :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wolę w pełni cyfrowe, chociaż miło jeśli dostępne jest wyświetlanie klasycznych zegarów. Szczególnie w pełni analogowy prędkościomierz to dla mnie słaby pomysł, w każdym aucie ustawiam sobie zawsze dodatkowy odczyt cyfrowy. Najgorzej byłoby dziś jeździć czymś bez tempomatu i z tylko analogowym prędkościomierzem, pewnie prędzej czy później bym się pomylił mijając jakiś fotoradar, a na pewno zwykle zwalniałbym dla pewności za bardzo. A fotoradarów u mnie dużo, na dwugodzinnej trasie do rodziców zwykle 7. 

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dziś sobie Kugę Active X. Bardzo fajne auto, spory prześwit, dodatki terenowe ciekawie wyważone, w środku prosto i funkcyjnie, aczkolwiek przydałoby się trochę pójść naprzód już w kwesti designu, bo kierownica prawie taka sama jak w moim 5-letnim Focusie. Na minus na pewno bagażnik, jest płytki i krótki. Auto mogłoby być trochę dłuższe. Ciekaw jest jak sprawuje się ten silnik 2,5 FHEV i jak działa ta hybryda w kwestii spalania, przyspieszania i wyciszenia w aucie. Jest wersji 180 i 240 KM, więc całkiem ciekawie.

Odnośnik do komentarza

Kuga podobno bardziej przekonuje prowadzeniem, a imo największą zaletą może być właśnie ten układ napędowy, potencjalnie mniej awaryjny niż u konkurencji. 
 

Mój tata zaczyna rozglądać się za kolejnym autem i są różne opcje, bardziej budżetowo np. Golf kombi z podniesionym zawieszeniem z tego pakietu na złe drogi i może nawet manualem, Focus Active, Grandland z wyprzedaży, Austral z rabatem (za design i system Google), używane BMW 2 Active Tourer od dilera z gwarancją (za najlepsze wnętrze) i właśnie potencjalnie ta Kuga, która może być najmniej awaryjna z tego zestawu.

Odnośnik do komentarza

mój blok oddany 2 lata temu też miał przy pierwszej burzy podobną przygodę - zalało parking na poziomi -2 na szczęście tylko miejscami i tylko do kostek, ale pół nocy walczyliśmy ze szczotkami. po tym incydencie deweloper wprowadził jakieś poprawki (typu powiększył kratki na wodę przed wjazdem do garażu) i nigdy się nie powtórzyło, także chyba temat da się ogarnąć.

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, gtfan said:

mój blok oddany 2 lata temu też miał przy pierwszej burzy podobną przygodę - zalało parking na poziomi -2 na szczęście tylko miejscami i tylko do kostek, ale pół nocy walczyliśmy ze szczotkami. po tym incydencie deweloper wprowadził jakieś poprawki (typu powiększył kratki na wodę przed wjazdem do garażu) i nigdy się nie powtórzyło, także chyba temat da się ogarnąć.

 

Tu deweloper ma w chuju :kaz: Blok oddany, podpisane, niech się zarządca martwi. Także sprawa pewnie skończy się w sądzie. Tak samo ostatnio w tym samym nomen omen bloku od spodu balkonu odeszła cała izolacja o wadze kilkadziesiąt kilo i wisiała nad balkonem poniżej. Kumpel zadzwonił do developera, ten stwierdził że to nie jego sprawa mogą sobie straż wezwać. No to wezwał straż i obciążył kosztami interwencji developera, z tego co wiem sprawa też skończy się w sądzie.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bartg napisał(a):

Tu deweloper ma w chuju :kaz: Blok oddany, podpisane, niech się zarządca martwi.

No i widzisz, głupoty wygadujesz. Zgodnie z nowymi przepisami, deweloper odpowiada z tytułu rękojmi za wady, jeżeli usterka zostanie stwierdzona przed upływem pięciu lat od dnia wydania mieszkania kupującemu. Tak, to dzięki tej "złej Unii" deweloper nie może umyć rąk tylko szybciutko naprawiać.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, HenrykIggO napisał(a):

Tak, to dzięki tej "złej Unii" deweloper nie może umyć rąk tylko szybciutko naprawiać.

a to dobrze że jest unia, bo przecież przed nią nie istniało coś takiego jak rękojmia, i bez niej nie dałoby rady jej wprowadzić. no litości. 

 

3 minuty temu, Bartg napisał(a):

Nie wygaduje głupot, tylko przekazuje odpowiedź developera. Widocznie bardziej opłaca im się teraz chodzić po sądach ze 2-3 lata, niż to naprawić od ręki.

nie wiem co to za deweloper, ale jak to nie jest jakaś duża firma która ciągle buduje to pewnie mają zamiar się zawinąć i nie będzie od kogo egzekwować rękojmi...

Edytowane przez gtfan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...