Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jest ta Słupkowa teoria. W sumie Stig mówił, że ma już ciąg dalszy następujący po zakończeniu GoW3 (ale nie on reżyseruje "czwórkę"), z resztą każdy z reżyserów miał swoją wizję końca Kratosa i każda nadawałaby się na kolejną część (wizja Jaffe'ego nawet zakładała kontynuację przygód Kratosa w innych mitologiach). Ja jestem jak najbardziej za kontynuowaniem serii, puki fabuła nie będzie kuła w oczy jest ok.

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak _daras_ tęsknię za Kratosem. takiej wściekłości nie uświadczymy w żadnej grze. Kratos? Hell Yeah!

 

Ps. Z tą Pandorą Ficuś ma 100% rację. Kratos nie znający litości i słowa "kompromis" robi to co robi... bleeeee... osobiście miałem nadzieję, że jeśli nie wybebeszy Pandorki to chociaż ją oleje czy coś w ten deseń hehe ;)

Odnośnik do komentarza

jedyne wytłumaczenie to ze przypominała mu córke

 

pozartm nawet mega w(pipi)iony wojownik zwykle mniej chętnie zabija dzieci niż np przypadkowych strażników których wrzuca do mielarki do mięsa

 

No właśnie, dla Kratosa poświęcić kobietę, czy mężczyznę to żaden problem, ale ona była dzieciakiem. Na początku też mi się ta jego troska nie podobała, no ale wszystko i tak wiadomo jak się skończyło.

Odnośnik do komentarza

Wiadomo.

Puścił Pandorę i podążył za "Zusem"

w akcie wściekłości, pałając chęcią mordu i zniszczenia. A to, że Pandora kojarzyła mu się z Caliope to normalka...tyle że koniec końców i tak ważniejsza była zemsta.

 

Kolejny tytuł po Gears of War 3, który kupię na premierę.

Odnośnik do komentarza

Cały motyw z Pandorą rzeczywiście powinnien być lepiej poprowadzony. To w zasadzie najsłabsza część fabuły trzeciej części. Choć i tak zadziwia mnie straszne czepialstwo w stosunku do God of War 3. Kratosowi przecież zdarzały się ludzkie odruchy, raz na jakiś czas. Rzeźnik to rzeźnik, ale akurat w tą historię jestem w stanie uwierzyć i mnie ten motyw nie przeszadza, ale faktycznie byłby on sensowiniejszy gdyby poświęcono mu więcej czasu.

 

God of War 3 przynajmniej nie ma takich z dupy zwrotów akcji jak w poprzednich częściach (no może poza ponownym pojawieniem się Ateny). Przecież to pierwsza część miała najbardziej kretyński zwrot fabularny w dziejach serii:

 

 

Kratos wychodzi z świątyni Pandory razem z Puszką Pandory. Ares ni stąd ni zowąd się o tym dowiaduje. I co? Bierze wy(pipi)iaszczą kolumne, rzuca nią. Ta leci przez pół Grecji i przebija Kratosa na miejscu. Kratos umiera i trafia do piekła. WTF? Żenuła na maksa.

A w dwójce? NI z gruchy ni z pietruchy pojawia się nam w finałowej potyczce Atena i zasłania Zeusa. Mój ci on! Nie ubijesz go ;) Skąd się tam do cholerki wzięła. Znowu żenada.

 

 

Oby w Wstąpieniu jak najmniej takich chamskich zwrotów akcji.

Odnośnik do komentarza

 

God of War 3 przynajmniej nie ma takich z dupy zwrotów akcji jak w poprzednich częściach (no może poza ponownym pojawieniem się Ateny). Przecież to pierwsza część miała najbardziej kretyński zwrot fabularny w dziejach serii:

 

 

Kratos wychodzi z świątyni Pandory razem z Puszką Pandory. Ares ni stąd ni zowąd się o tym dowiaduje. I co? Bierze wy(pipi)iaszczą kolumne, rzuca nią. Ta leci przez pół Grecji i przebija Kratosa na miejscu. Kratos umiera i trafia do piekła. WTF? Żenuła na maksa.

A w dwójce? NI z gruchy ni z pietruchy pojawia się nam w finałowej potyczce Atena i zasłania Zeusa. Mój ci on! Nie ubijesz go ;) Skąd się tam do cholerki wzięła. Znowu żenada.

 

 

Oby w Wstąpieniu jak najmniej takich chamskich zwrotów akcji.

 

nie widze nic chamskiego w takich zwrotach akcji, to jest mitologia, duze znaczenie maja symbole, tu wszystko jest mozliwe, oba przykłady które dałes dotyczą bóstw którzy przewyzszaja ludzi pod kazdym względem wiec są w stanie robic rzeczy które sie fizjologom nie sniły ;p, cokolwiek nie zrobia bedzie naciągane ale nie w mitologii

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cały motyw z Pandorą rzeczywiście powinnien być lepiej poprowadzony. To w zasadzie najsłabsza część fabuły trzeciej części. Choć i tak zadziwia mnie straszne czepialstwo w stosunku do God of War 3. Kratosowi przecież zdarzały się ludzkie odruchy, raz na jakiś czas. Rzeźnik to rzeźnik, ale akurat w tą historię jestem w stanie uwierzyć i mnie ten motyw nie przeszadza, ale faktycznie byłby on sensowiniejszy gdyby poświęcono mu więcej czasu.

 

God of War 3 przynajmniej nie ma takich z dupy zwrotów akcji jak w poprzednich częściach (no może poza ponownym pojawieniem się Ateny). Przecież to pierwsza część miała najbardziej kretyński zwrot fabularny w dziejach serii:

 

 

Kratos wychodzi z świątyni Pandory razem z Puszką Pandory. Ares ni stąd ni zowąd się o tym dowiaduje. I co? Bierze wy(pipi)iaszczą kolumne, rzuca nią. Ta leci przez pół Grecji i przebija Kratosa na miejscu. Kratos umiera i trafia do piekła. WTF? Żenuła na maksa.

A w dwójce? NI z gruchy ni z pietruchy pojawia się nam w finałowej potyczce Atena i zasłania Zeusa. Mój ci on! Nie ubijesz go ;) Skąd się tam do cholerki wzięła. Znowu żenada.

 

 

Oby w Wstąpieniu jak najmniej takich chamskich zwrotów akcji.

 

 

Trafienie do świata zmarłych było w przypadku Kratosa wkalkulowane w powierzone zadanie, dlatego już wcześniej Zeus wykopał mu wyjście. Wtedy bogowie jeszcze mu pomagali.

 

Drugi przykład jest z dupy, bo w wielu grach jakaś postać pojawia się z zaskoczenia, więc nie wiem czemu dziwi, że akurat bogini która trzymała z Kratosem i wiedziała dokładnie co chce zrobić (początek gry) przyszła go powstrzymać przed zajebaniem Zeusa

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Słupek dał ciekawą teorię.

 

Chociaż ja myślałem też nad całym sensem tego podtytułu. Nie wiem co może oznaczać w tym przypadku "Wstąpienie". Z jednej strony to tłumaczy fabularnie tę część, bo skoro akcja ma się dziać przed wydarzeniami jeszcze z historii znanych z dwóch odsłon na PSP, to ujrzymy Kratosa w postaci, kiedy jeszcze nie miał swoich tatuaży, nie służył ani Aresowi ani Bogom.

 

W ogóle bardzo ciekawy przy tym wydaje się ten teaser i projekt samej okładki. Kratos już uwięziony w łańcuchach ostrzy, po czym uwalnia się z nich. Teraz mnie zastanawia czy to jest odniesienie do znanej już historii gdy zbuntował się Aresowi ( i później całej reszcie Olimpu) czy po prostu SMS zrobiło ten teaser ot tak, bez żadnego przesłania w tej scence.

 

Sam nie wiem co o tym myśleć ale bardzo chciałbym, żeby ta odsłona serii poruszała graczy emocjonalnie, żeby po raz pierwszy zrobiło się nam żal tego brutala. Niech developer pokaże nam jego ludzką stronę, w przenośni, nie dosłownie, bo syn Zeusa to i tak już pół-bóg. Kto wie, może będziemy świadkami jego narodzin w jednej z retrospekcji. Team Ninja udało się ukazać ludzkiego Hayabusę, więc może i SMS postąpi podobnie. Może w tej części się przekonamy czy Kratos od zawsze był takim skurwysynem, czy może nie.

 

Jednak najbardziej trzymam kciuki za wersję Słupka.

Edytowane przez Nemesis US
Odnośnik do komentarza
During our live broadcast, I’ll be sharing the scoop with Jeff, and of course all of you, about our brutal new multiplayer mode. Yes, that’s right. God of War: Ascension will feature a ground-breaking new online multiplayer mode. We wouldn’t do multiplayer in God of War unless we knew we could do it right. That’s why I’m extremely excited to finally be able to talk publicly about it and share all the gory details with you live. I even have some exclusive gameplay footage to share with you, so be sure to tune in to see it all live.

 

http://blog.us.plays...-monica-studio/

 

Będzie multiplayer w GoW: Wstąpienie.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...