Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Boże skończcie już pier.dolic bo się nudni robicie robisz. Każdy jeden (pipi)a sequel to kalka poprzedniej części, czemu nie pójdziecie do tematów innych gier np girsów, halo NFS, assassina, czy Coda? Uczepiliście się tego GOWa jak mucha gówna i piszecie 50 raz to samo.

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra, sory, miałem wrażenie, ze to nie pierwszy raz kiedy coś podobnego piszesz. Zwracam honor i bije się w pierś.

ale chvj, nie zmienia to faktu, że ten troll-hejt jest do du.py, wszyscy mowia "6 raz to samo", glownie xboty, ale 6 czesc halo to (pipi)a rewolucja normalnie! 4 girsy to samo! Taka ewolucja od pierszej czesci, że głowa mała! Nie wspomnę o dziesiątkach innych serii.

Edytowane przez Dahaka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja oczekuje od developerow Sony wiecej. Tak jak w przypadku GOD3 mamy do czynienia z gra HD w rozmiarach XXL. Mechanika ta sama co w poprzednich czesciach na PS2, ujecie kamery pseudo 3d, animacja z poprzedniej egenracji, imersja na poziomie zerowym. Absolutnie nie czuje, ze to gra na current-gena. Identyczna sytuacja co w przypadku Ninja Gaiden czy RE5. Jak stanieje gra do poziomu 50 zl, to moze kupie. :)

Odnośnik do komentarza

Z GoWa 3 nawet nie musieliby nic pokazywać, a i tak by zapowiadał się świetnie. Sama perspektywa tego, że idziemy rozwalić cały Olimp była tak za(pipi)ista.

 

Hype był ogromny po zakończeniu dwójki to prawda, ale napisałeś dokładnie:

 

Pokazy dwójki czy trójki jak dla mnie były o wiele lepsze i miały, to coś. Wstąpienie, to póki nic ciekawego. Niestety.

 

Podajesz że trójka miała o niebo lepszy pokaz, a tak naprawdę wyglądał on tak samo, ten sam scenariusz tyko przeciwnicy inni. Więc nie czaję tego narzekania.

 

 

Szkoda że w tej cześci nie będzie jakiegoś wielkiego otwarcia na miarę GoW 3.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem po raz drugi gameplay z konfy, i tak:

- słonia nie daruje, ale to już wiecie;

- animacja to kpina;

- MUZYKA! jest zaje.bista,wreszcie od 4 części w które grałem same nowe motywy muzyczne, a ta nutka co wlatuje gdy się wspinamy na teren walki ze Cthulhuphantem jest meeeeegaaa!

- lokacja, gdzie to w ogóle się dzieje? W tle widać podupadłe giga posągi czegoś na wzór tytana, mega stope itp. to mi się podoba, to samo grafa;

- motyw z brońmi przeciwników jak najbardziej spoko;

- nie podoba mi się natomiast również główny przeciwniki tegoż dema - Kraken. Który to już raz walka z nim albo coś na wzór tego przeciwnika, zaś sama lokacja wywołuje deja vu GOS.

Odnośnik do komentarza

- nie podoba mi się natomiast również główny przeciwniki tegoż dema - Kraken. Który to już raz walka z nim albo coś na wzór tego przeciwnika, zaś sama lokacja wywołuje deja vu GOS.

Mi wręcz przeciwnie.

Moze chcą zrobić to w końcu z należytym rozmachem. Walka z Krakenem w GoW2 była taka se, żeby nie powiedzieć słaba. Natomiast ta ze Scyllą nie rzucała na kolana bo była na PSP. Ja tam się ciesze.

Odnośnik do komentarza

Z GoWa 3 nawet nie musieliby nic pokazywać, a i tak by zapowiadał się świetnie. Sama perspektywa tego, że idziemy rozwalić cały Olimp była tak za(pipi)ista.

 

Hype był ogromny po zakończeniu dwójki to prawda, ale napisałeś dokładnie:

 

Pokazy dwójki czy trójki jak dla mnie były o wiele lepsze i miały, to coś. Wstąpienie, to póki nic ciekawego. Niestety.

 

Podajesz że trójka miała o niebo lepszy pokaz, a tak naprawdę wyglądał on tak samo, ten sam scenariusz tyko przeciwnicy inni. Więc nie czaję tego narzekania.

 

 

Dla mnie pokaz 3 był lepszy. Może to przez ten hype po zakończeniu 2, po prostu czułem, że to musi być epickie. Tutaj nie mam takiego uczucia, póki co przynajmniej.

Odnośnik do komentarza

Czemu animacja to kpina?

 

Widziałeś Resident Evil? ;]

Bo od 8 lat (minie w dniu premiery najnowszej części) nie uległa ona zmianie i nie robiła wrażenia już w "trójce".

A co do RE6 ... yghym... no nie wiem czy mam coś pisać więcej. :sorcerer:

 

@Square

No niby do trzech razy sztuka, jak zrobią to z wielką pompą to i ja nie będę miał nic do tego, aczkolwiek na razie nie porywa. :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem sam fakt, że wychodzi nowy GoW na PS3 jest powodem do palpitacji serducha. Tej marki nigdy za wiele. Już teraz wiem, że wszystko urwie łeb. Można mieć pretensje do twórców God of War 3 za nieumiejętne poprowadzenie fabuły i kolejności ubijania bogów, ale nie zmienia to faktu, że trójka jest po dziś dzień niedoścignionym wzorem dla większości konsolowych sieczek tej generacji.

Z Ascension będzie podobnie...albo lepiej. Tak czy owak czekają nas godziny sweeeeeeetaśnego szarpania. Do tego multi i mamy tytuł roku, albo slasher'a roku. Nie inaczej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

no to łap :)

 

untitled-2d3xso.gif

 

Śliczne dzięki.

 

No i czy to nie jest EPICcC?

 

Aż strach pomyśleć jakie robiłby miny gdyby siedział na klopie i miał hemoroidy :D

 

Na gameplayu właśnie ta mimika zrobiła na mnie wrażenie, takie bardzo autentyczne emocje.

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie czy będzie przez całą grę tak samo kamera się ustawiać - jest znacznie niżej i bliżej - pokazuje walkę bardziej z boku przez co gra sprawia wrażenie trochę bijatyki 2D :] No i te podjazdy przy co grubszych akcjach 1vs1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...