Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

No nie powiem, fajnie to wygląda. Może się skuszę, bo lewa gałka w moim DS3 jest już nieźle wyjechana.

Co do braku pokazów z singla, to ja chciałbym aby dali trailer jak ten pierwszy od trójki i mi to wystarczy, bo w momencie premiery lecę do sklepu (albo i wcześniej :D). No i mogli by w końcu wrzucić demo do sklepiku (może będzie z końcem Rise of the Warrior).

Odnośnik do komentarza

Pad niestety wygląda jakby by wysmarowany gów.nem. ;) Przynajmniej takie mam wrażenie, Niech ktoś w Sony puknie się w czolo i zabierze się za porządną kampanię reklamową God of War Wstąpienie. Na chwilę obecną niektóre tytuły niezależne są bardziej promowane od gier Sony.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dobre to multi, nie zaprzeczę. Można odpocząć to tych FPSów. Potrzeba takich multi jak w GOW - innych. Ludzie nie mają racji pisząc, że online do tej gry się nie nadaje. Nadaje i to jak - w mitologii, ogólnie w starożytności przelewała się wszak krew, prowadzono bitwy itd. Więc możemy i w grze. Bardzo podoba mi się współpraca w GOW. Dwóch kolesi katuje jednego, a ja przybiegam i mu pomagam.

 

Multi nadaje się wszędzie - tylko trzeba umieć je zrobić.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ktoś w ogóle ogląda te materiały z multi? :P

 

08013.jpg

 

19 kwietnia... 2012. Marketing SCE naprawdę zasysa, bo gra już wyszła i nikt o tym nie wie :/

 

PS. SMS na twitterze potwierdziło, że wychodzą zgodnie z planem - 13 marca.

 

Z każdym kolejnym razem potwierdzają, że pracuje tam zbyt duży odsetek niekompetentnych troli.

Odnośnik do komentarza

Albo sprawdzić drożność jelit oponenta. multi to tylko dodatek do dania głównego jakim będzie niewątpliwie historia Kratosa. A czy gra coś straci prze multi dowiemy się dopiero jak będzie jakieś info nt singla. Na chwilę obecną największym zmartwieniem jest jedna rzecz: czemu, k*rwa nie ma żadnych newsów o singlu. A do premiery coraz bliżej.

Odnośnik do komentarza
A czy gra coś straci prze multi dowiemy się dopiero jak będzie jakieś info nt singla.

wg mnie już straciła, ponieważ straciła mase możliwości promocji i reklamy, już zaraz premiera a tymczasem na gre nie ma żadnego hype'u ponieważ pokazują popułyczyny multi i olewają singla ktróry odpowiednio pokazany pewnie urwał by dupe i nakręcił ludzi. tymczasem wiemy tylko

- bedzie GOW pewnie single bedzie fajny ale widzielismy tylko 2 minuty walki ze sloniem.. meh..

- multi bedzie nudny i chaotyczny i nie zasługuje nawet na odrobine podniety

 

co z taką mieszanką zrobić? olać gre i tyle. ja sam na każdego gowa napalałem sie jak baba z radomia na 3 cytryny, ale teraz mam go całkowicie w (pipi)e! oczywiscie nadal licze na to że bedzie fajna gra, ale całe moje szczątkowe zainteresowanie wynika z mojej wyobraźni na podstawie wspomnień z poprzednich gier. bo żadne materiały z nowej gry mnie nie podnieciły (a już napewno nie multi)

 

poprostu co oni odpieralają?

 

może myślą że gra sama sie sprzeda? że sama nakręci hype? no jakoś chyba nie. chyba ząpędzili sie bo to nie jest GTA5 gdzie jeden screen robiony taboretem już wzbudza lawiny podniety, tutaj jednak trzeba pokazać coś fajnego, a nie ten gowniany multi ktory rownie dobrze moglby pochodzić z PS all star battle albo innego crapu na 5min

Edytowane przez Yano
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

ja tu wielokrotnie pisałem - nie rozumiem, nie kumam, nie umiem pojąć jak debilnie prowadzona jest kampania marketingowa tej pozycji. DmC czy MGR wyskakują z lodówki wręcz. Co chwile screeny, trailery....zaraz ktoś napisze, że fajnie, że nic nie pokazują bo przynajmniej będziemy mieli element zaskoczenia ogrywając fulla samemu. Ale (pipi)a co z kasą dla samej firmy...co z hypem....obecnie poza jedną lokacją z singla nie wiemy nic...nie chce by pokazali w zwiastunach wszystkie lokacje z gry ale chce by przynajmniej pokazali coś co pozwoli mi na nowo nakręcić się na ten tytuł. Teraz to mam obawy czy aby singiel to nie będzie coś na odpier.dol dla fanów, a nie pełnoprawna epicka jatka. Takie obawy pewnie nie mam tylko ja. To się im nie sprzeda - gwarantuje. Sukcesu sprzedaży GoW3 nie osiągnie.

 

A taki potenjał był na promocję...jak każdego GoWa....mnie się ostatnio nawet kumpel pytał "Ficuś szkoda, że nie robią GoW4 tylko teraz wydają tą wersje do online, pewnie GoW4 wyjdzie dopiero na ps4". Ja mu na to, że GoW:A to w sumie czwórka i ma mieć też singla player i normalną fabułę tylko opowiadać wydarzenia sprzed jedynki. On zrobił oczy i: "no na bank, pewnie w singlu będzie walka z botami bo przecież tak by nie reklamowali tej gry jakby miała normalny singiel". Kumpel ma tylko pc i jest średnio ogarnięty w temacie gier na konsole ale to pokazuje jak może postrzegać ten tytuł potencjalny Kowalski.

Odnośnik do komentarza

Tez wlasnie chcialem troche pomarudzic, ale nie bede powtarzal tego co napisali poprzednicy. Generalnie dziwi mnie to, ze producenci tak olewaja sprawe singla bo do marcowej premiery juz coraz blizej. Jak po recenzjach okaze sie, ze ten ich bardzo promowany multi to lipa to sie zdziwia, a jak single bedzie za krotki lub zbytnio olany to beda ratowac sie platnym DLC w postaci epizodow.

 

Nie sadzilem, ze do tego dojdzie, ale to w czym God Of War byl najlepszy jest olewane na rzecz multiplayera, ktory tej grze jest zupelnie niepotrzebny, mam tylko nadzieje, ze gra bedzie miala solidnego singla pomimo aktualnego braku informacji na temat tego trybu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...