Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie wiadomo oprócz tego, że ten teaser otwiera drzwi dla kolejnych filmików z SP, które będą się pojawiać do premiery.

 

 

edit: już jest

 

http://www.neogaf.co...ad.php?t=508931

 

wywołałem go dziś postem (pipi)A!!!!!!!!!!

 

ps. trailer fajny ale mam nadzieje, że to dopiero zajawka do najbardziej epickiej gry tej generacji bo narazie trailer tego nie pokazuje. Poza tym co to za stwory z jakiej mitologii za bossów? jakiś (pipi)a smok, człowiek pająk WTF!?

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mogą być nawet z Nibylandii, ważne, że setting zapowiada się o wiele ciekawiej niż dojechana już mitologia grecka.

 

To pewnie też mitologia grecka, ale taka bardziej twórcza albo nikomu nieznana ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

no tu masz rację, mam nadzieję, że miejscówki będą ciekawsze, wzorem GoW2 gdzie akcja wrzucała nas w wiele super miejscówek. Trójka to głównie Hades, ten teren z posągami, kawałek Tartaru, kostka rubika i tyle

 

Do mnie i tak najlepszy całościowo jest Ghost of Sparta - mam nadzieję, że Wstąpienie będzie takim pstrojkowym odpowiednikiem.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Trailer IMO słaby, niestety. Nie umywa się do pierwszych trailerów God of War III. Sony powinno zatrudnić kogoś z EA do marketingu. Spójrzcie jak reklamowany jest Crysis 3 - co chwile pojawiają się videa z serii "7 cudów gry", które są wyreżyserowane w mistrzowski wręcz sposób, Gra wychodzi z lodówki. A takie trailery to nie sa chyba wysokie koszty...

Odnośnik do komentarza

do mnie trailer pokazuje to co w serii jest od zawsze - dużych bossów i tyle. Brak mi tu epickości...pamiętam trailer z gow3...moment z końca trailera jak kratos walczy podczepiony do sufitu...odjazd kamery i okazuje się, że to ręka Gai która ugina się z bólu i widać jak w całej krasie, po chwili znowu najazd kamery na Kratosa i pyk...koniec....to było dopiero WOW....skala, rozmiar, epickość i montaż....żadna gra jeszcze do scen walki z posejdonem na gaji i z kronosem się nie zbliżyła

Odnośnik do komentarza

Teaser GoW3 (tak, ten z Gai) też nie zachwycił ludzi. Pełno było postów jak to Kratos słabo wygąda, jakieś kolorowe rozbłyski po wbiegnięciu na ścianę itp. Potem ukazała się pełna wersja trailera, któa skopała bezlitośnie dupę każdego niedowiarka.

Co prawda to prawda, promocja Ascension jest na tragicznym poziomie na chwilę obecną, ale nie zmienia to faktu, że dla mnie jest to najbardziej wyczekiwana gra tego roku. Ja jestem dobrej myśli i z niecierpliwością czekam na premierę.

Odnośnik do komentarza

faktycznie ogromy wąż :D

 

ja bym chciał by wreszcie było co robić w tej grze po jej jednokrotnym zakończeniu...multi mnie nie kręci ale chciałbym by wreszcie w grze znalazło się new game+, jakieś konkretne chellenge, rankingi itp. A tak każdą część serii po jednokrotnym zakończeniu przechodzi się drugi raz już tylko dla grafiki lub do pucharków

Odnośnik do komentarza

Narzekaliście na słabą promocję Wstąpienia to macie, SCE już zaczyna przedpremierowy hype a gry, o których wspominacie czyli DmC i Revengeance mają znacznie bliższe terminy premier (przy czym DmC jest już przecież dostępny).

 

O fabułę i epickość mogę być spokojny, koniecznie jeszcze sprawdziłbym multi i oby po kilku miesiącach od premiery gry serwery nie świeciły pustkami.

Odnośnik do komentarza

God of War jest jedną z moich ulubionych serii gier, niemniej promocja najnowszej części jest tak fatalna, że po pierwszych dwóch materiałach dotyczących multi przestałem kompletnie śledzić losy tej produkcji. Oczywiście czułem, że gra będzie świetna, ale pojawiły się myśli, że ogólnie nic nowego, zero odkrywczego, wolę The Last of Us. Oczywiście planowałem "Wstąpienie" kupić, ale nie tak znowu szybko. A dziś po dosłownie kilku sekundach z singla jestem znowu masakrycznie podjarany. I mam w poważaniu czy będzie któryś tam raz to samo, ja już chcę nowego goda i biorę go w dniu premiery. Będzie moc. Obecnie jestem świeżo po ponownym zaliczeniu jedynki i dwójki, przechodzę właśnie znowu trójkę, więc będzie idealne wprawienie na nową część. Trójka się nic nie postarzała, nadal jest w ścisłej czołówce najładniejszych gier na rynku. A czasami nawet myślę, że jest najładniejsza, bo inne topowe gry nie wyciągają 60 klatek.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...