Skocz do zawartości

God of War: Wstąpienie


Masorz

Rekomendowane odpowiedzi

no to nawet jak go jakiś Bóg używił niczym Kolosa z Rodos z dwójki to ten drewniany wąż musiałby istnieć w skali 1:1 gdzieś :P Jak mnie pamięć nie myli to mitologia nic o takich rzeczach nie mówi. W każdym razie zapowiada się epicko, a końcówka sugeruje, że będziemy też w jego wnętrzu więc już całkiem zalatuje tu openingiem z dwójki.

 

BTW motyw z demka czyli przeszkadzajki w QTE(jak rozcinamy słoniowi głowę to słonik może nas capnąć łapą) jak widać w fullu będą na porządku dziennym - ciekawie :)

Odnośnik do komentarza

pierwsze 30 minut gry!!!!!!!! spoilery co krok, ja pier.dole i nie oglądam

 

http://www.youtube.com/watch?v=pYJ4A53UziQ&hd=1

 

do tego fragment z preview IGN:

 

God of War: Ascension single player is so good that all I wanted to do was stop playing it this evening. Slitting the throat of a monster with its own blade, smashing open red chests for orbs, staring slack-jawed at one of the most beautiful games on the PS3 – I understood early on that this was the Kratos experience we all know and love; no need to ruin it for myself. I wanted to put the controller down and wait for a complete copy of the game to arrive.
Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem wyrywkowo te 30min i to stary dobry God of War. Może to być minus, bądź nie. Ja już wiem, że nie kupie tej gry na premierę wolę poczekać aż stanieje. Nie mam prawie żadnego ciśnienia na tą część.

Początek faktycznie bardzo interesujący. :)

Edytowane przez agst
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja choć bardzo ale to bardzo czekam na tą część i wierze, że to będzie najlepsza część to na premierę odpuszczam, chwycę jak stanieje bądź pożyczę od kogoś. Multi kompletnie mnie nie interesuje, a wydać 200zł za 8h zabawy bez replayality(bo niestety każdy gow był pod tym względem mizerny) mi sie nie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza

zobaczyłem fragmentami - miazga, choć pierwsze 12 minut faktycznie rozmachem nie zachwyca to potem już mamy mindblowing gdy okazuje się, że

 

całe więzienie zbudowane jest na ciele jakiegoś kolosa, a ten pajęczak go używa i wszystko zaczyna być ruchome, walczymy na przemian z przeciwnikami i tym kolosem

 

 

Co mnie niesamowicie wkurza to człowiek grający na tym gameplayu...cały czas jedno combo - kwadrat,kwadrat, trójkąt....do porzygania....niestety chyba znowu się okaże, że przez 90% gry to będzie najrozsądniejsza kombinacja i od czasu do czasu unik na prawej gałce przy bossie.

Odnośnik do komentarza

Ja pie.rdolę... no chyba ich poyebało. Jak można coś takiego wypuszczać do sieci, to jeszcze miesiąc przed premierą. No nie rozumiem takiej praktyki ;/ Mówili, że chcą chronić singla, by zdradzić jak najmniej przed wydaniem gry, a tu dają 30 minut początku gry. Ehh, ta branża.

Odnośnik do komentarza

Tak czy inaczej, nie rozumiem wydawców, którzy pokazują 30 minut początku, potem będzie filmik EKSKLUZIW FIRST TU AŁERS OF GEMPLEJ ONLY HIR. Takie rzeczy zyebują potem radość z grania przy TV, żadnego zaskoczenia. Bo wiem że wielu się podda i obejrzy całość bo to jeszcze długo do premiery ;f

Odnośnik do komentarza

W tym preview z gram.pl opisują fajny patent, który zauważyć można było w demku, do którego kod dawał Key w tym temacie. Im bardziej kozacki styl gry czyli im lepsze comba sadzimy tym bardziej rośnie pasek w prawym dolnym rogu, im bardziej naładowany pasek, tym bardziej rozgrzane ostrza Kratosa i ciosy zadają większy damage.

 

(pipi)a będę mieć rozkminę w marcu by dać 200zł za ok8h singla :( :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...