Skocz do zawartości

Halo Combat Evolved - remake na X360

Featured Replies

Opublikowano

Joł. Jak w temacie. Piszcie i wklejajcie cokolwiek jest, wiecie na temat remake Halo :)

 

Z tego co ja wyczytałem to remake nie robi 343 studio, ale mocno czuwa nad projektem.

  • Odpowiedzi 455
  • Wyświetleń 64,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Grafika grafiką, gra ta sama co sprzed lat. Pewnie wyjdę na trolla a posta zminusujecie, ale zaznaczę mimo wszystko, że Halo krytykować nie chcę. Dziwi mnie jednak, że z takim zapałem i entuzjazmem lu

  • Przeczytaj i przeanalizuj to co sam napisałeś ponieważ oni WŁAŚNIE TO ZROBILI!!!!!!   Masz zwolenników:   HALO1 NTSC - pistol HALO 2 - BR HALO 3 - BR HALO REACH <-- Ty do tego grona się zali

  • To jest znakomita wiadomość. Jestem generalnie przeciwny odświeżajkom, ale pierwsza część Halo to był mój pierwszy FPS. Gra, która zapoczątkowała u mnie otwarcie się na ten gatunek. Kto wie? Być może

Opublikowano

Live może troche zabić klimat tej gry, z drugiej strony chvj wie, może nawet wróciłaby na MLG?

taaaaaaa jasne... :D:D:D

W każdym razie w Kietrzu z tego co wiem, są średnio 2-3 Lany-remaki halo1 w tygodniu hehehe :lol:

Opublikowano
  • Autor

Sciezka dzwiekowa ma byc nie zmieniona w 100%. Zimol jakby zrobili po prostu stare dobre Halo tak samo grywalne z tymi samymi bugami tylko w nowej oprawie graficznej + live to mysle ze bedzie kot :)

Opublikowano

Michał...zapomnij o tym ;) ... bedzie chuinia.

Aaaaaaaaaaaaamen...

Opublikowano

Sciezka dzwiekowa ma byc nie zmieniona w 100%. Zimol jakby zrobili po prostu stare dobre Halo tak samo grywalne z tymi samymi bugami tylko w nowej oprawie graficznej + live to mysle ze bedzie kot :)

W cuda wierzysz? :P Tak dobrze to byc nie moze! :P

Chociaz nie ukrywam... milo by bylo :P

Opublikowano

Wez (pipi) karczo miałeś jeśc a nie na forum siedzieć :D JA bym pograł w obojętnie co ale całą ekipą a nie tak jak teraz 4 osoby na krzyż.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

To jest znakomita wiadomość. Jestem generalnie przeciwny odświeżajkom, ale pierwsza część Halo to był mój pierwszy FPS. Gra, która zapoczątkowała u mnie otwarcie się na ten gatunek. Kto wie? Być może gdyby nie Halo nigdy nie doświadczyłbym Black'a, Bioshock'a czy innego killera. Nie tykam tylko MWów i Battlefieldów.

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

No i na ch.uj oni dotykali multi ? ... Bez kitu, nawet pistola nie pokazali xD

Edytowane przez Ins

Opublikowano

jak dobrze zrozumialem to mp ma byc na silniku z reach

Opublikowano

Screeny:

 

KLIK

 

Wygląda świetnie :)

Opublikowano

Nie jestem pewien czy dobrze usłyszałem w jednym z wywiadów, ale podobno multi ma być na silniku z reach :(

Opublikowano

I chyba dobrze słyszłeś. Multi na silniku Reach z 6 czy 7 mapami z Halo 1 i 2 + 1 mapa do Firefight.

Opublikowano

OMG miał być remake a nie mappack do reach ;/ facepalm...

Opublikowano

OMG miał być remake a nie mappack do reach ;/ facepalm...

 

?

 

multi i chyba kampania jest w nowej oprawie na silniku Halo Reach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.