Skocz do zawartości

Portal 2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wszyscy, ja jestem chętny. Ale od początku do końca koniecznie, rozbite na dwa wieczory najlepiej. Do niedzieli mam czas, a potem to już serio serio się muszę uczyć. mavek, jak chcesz grać, to dodaj mnie do znajomków na steamie i napisz pmkę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Chętnie z kimś zagram Co-Op'a bo ciężko teraz kogoś na random złapać (mam HS'a), PSN - WESKER-DL

Grę będę miał dopiero jutro/pojutrze, a najpierw chcę przejść singleplayer co zajmie mi około 2 dni. Jak mocno Ci się nie spieszy z tym coopem i może być np. w weekend dopiero to chętnie wyślę invite.

Odnośnik do komentarza

Spoko, ja jeszcze nie zaliczałem co-op'a tzn. próbowałem sam z dwoma padami ale niektóre zadania wymagają timmingu i dupa.Singla zmiotłem całego więc pojęcie mam a że Ty jeszcze nie ograłes trybu kooperacji to tylko na plus bo wejdziemy na świeżo ;) No to czekam... ;)

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

wesker zagraj ze mna poczatek gry (1 kurs), bo potrzbuje "świeżaka" do trofeum :P , a reszte przejdz z q-jotem bo fajniej bedzie wam sie gralo kiedy bedziecie musieli główkować , a nie że jedna osoba mowi co trzeba robic)

chociaz nie wiem czy zaliczy bo trofeum wymaga osoby ktora przeszla coop (ja) i osoby ktora nigdy nie grala coopa, nie wiem czy odpalenie na splicie już zniweczy to trofeum

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Chętny ktoś na przejście razem nowe plansze w co-op'ie z DLC ? Ale szukam kogoś kto jeszcze, tak jak ja nie widział tego na oczy, nie chce być prowadzony za rączkę ^^. Wysyłać zapro jak coś (id: GazPL), najlepiej na dniach, póki wolne a jak nie, to jakiś weekend bym optował.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...