Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Podsylam moj jadlospis:

 

 

 

 

Sniadania: omlet z jajek i platkow owsianych + jogurt naturalny + dzem  //  jajecznica + kanapka // owsianka + wkrojony banan.

Drugie sniadanie: jogurt naturalny z muesli + banan // jajka, kanapki z szyneczka/maslem orzechowym (moge to zrec?) // makaron + serek wiejski/twarog + dzemik

Obiad: Kasza+miecho+sos/warzywa //  Ryz+piers + sos+ warzywa na patelnie // makaron + sos pomidoroy + kurczak (no ogolnie mieso + wegle, chyba ok?)

Czwarty posilek: Powtorka z obiadu w dni, w ktorych cwicze, w dni "wolne" to moze jakies  jogurty nat. z muesli, banany, kanapki?

Kolacja: twarog + troche makaronu, twarog z chlebem i dzemem, hmm, no sam nie wiem?

Przekąska dla nocnego marka: owoce

 

 

calkiem niezle, no nie? moze jeszcze cos taniego a pozywnego tutaj wcisnac? tunczyka nie lubie, ale moge sie przemoc i go jakos przyrzadzac na posilek nr.4 ?

Odnośnik do komentarza

Mam lepszy protip. Sprawdzaj date ważności serków wiejskich

Sprawdzam zawsze i większość serków typu krasnystaw czy piątnica dają posmak zsiadłego mleka.

 

 

Banny, zamiast zwykłego makaronu jedz pełnoziarnisty. Jest zdrowszy i imo smaczniejszy. Podobnie z ryżem, lepiej jeść brązowy.

Edytowane przez Hide999
Odnośnik do komentarza

tyle, ze sa drozsze, w przeliczeniu na miesiac to nawet znacznie drozsze. naprawde warto doplacac? : - )

w twoim przypadku to na razie bez większego znaczenia

 

jak lubisz masło orzechowe to żryj. to dobry sposób na podbicie kcal. tylko patrz na skład, +90% masy to mają być orzechy. 

 

ten twój jadłospis, o ile nie są to jakieś porcje dla kurczaczka, to na początek dobrze. jak za 3 nie będziesz widział że rośniesz, to znaczy, że masz jeść więcej.

 

pokaż gdzieś jeszcze co ty tam ćwiczysz

Odnośnik do komentarza

Bardzo polecam masło orzechowe. Jakiś czas temu miałem zastój w łapaniu kilogramów, dodałem trochę masła do diety (90% orzechów w składzie) i masa ruszyła. Jak już wspominał Kazub - to naprawdę dobry sposób na podbijanie kcal w trakcie dnia. No i smakowo (jak dla mnie) jest git.

Odnośnik do komentarza

Problem to masz ewidentnie ty gościu. Wyluzuj troche bo jestes wkur.wiający, wozisz sie jak dzyndzel na pi.ź.dzie, uważasz że kto myśli inaczej niż pan instruktor kazubek ten na bank sie myli bo jest albo zalanym endo albo szczurem, nie wiejskim kulturystą kazubem wielkim jak ściana z body fatem 8%. Którego większośc zna tylko z opowieści. Troche samokrytyki chłopie, pamietam jak jeszcze pare lat temu pytałeś jak sie bierze kreatyne, ba pier.doliłeś że narazie nie chcesz jej brać bo nie chcesz brać dopingu xDDD a teraz każdy kto powie inaczej niż schab z konstancina ten będzie w zime w sandałach popyerdalał. Tak tak kur.wa panie no excuses, starsza gwardia spartakusa może pamiętać. EOT

Odnośnik do komentarza

 

pamietam jak jeszcze pare lat temu pytałeś jak sie bierze kreatyne, ba pier.doliłeś że narazie nie chcesz jej brać bo nie chcesz brać dopingu xDDD 

nic takiego sobie nie przypominam. raczej wątpie, a już na pewno nie pomyliłbym kreatyny z dopingiem, wyssałeś to z palca zupełnie. 

 

a więc masz problem. zdecycydowanie. jesteś wogóle bardzo hej do przodu w stosunku do mnie. przyjedź na zlot to rozwiążemy to jakoś.

 

aha no i nie każdy. jest tu pare osób, które wiedzą z czym to sie jje, ale ty do nich nie należysz. za mało wiedzy i doświadczenia plus za bardzo wpatrzony w siebie jesteś.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Banny, też pamiętam pisanie rad dla Ciebie przy poprzedniej zajawce na siłkę, weź się chłopie zmobilizuj konkretnie, bo nigdy efektów nie będzie. Tak jak pisał Kazub, nie przejmuj się brązowymi ryżami i makaronami, ciemnym chlebem itd., bo jak serio się okaże (lol), że jesteś ekto, to to jest żaden problem, że zjesz białe, a w smaku dla przeciętnego człowieka lepsze. No i niby szczegół, ale ciemne dłużej się gotują. Ja np. lubię zjeść ryż na słodko, brązowy by mi do tego jakoś nie pasował, choć to może kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza

 

 

pamietam jak jeszcze pare lat temu pytałeś jak sie bierze kreatyne, ba pier.doliłeś że narazie nie chcesz jej brać bo nie chcesz brać dopingu xDDD 

nic takiego sobie nie przypominam. raczej wątpie, a już na pewno nie pomyliłbym kreatyny z dopingiem, wyssałeś to z palca zupełnie. 

 

a więc masz problem. zdecycydowanie. jesteś wogóle bardzo hej do przodu w stosunku do mnie. przyjedź na zlot to rozwiążemy to jakoś.

 

aha no i nie każdy. jest tu pare osób, które wiedzą z czym to sie jje, ale ty do nich nie należysz. za mało wiedzy i doświadczenia plus za bardzo wpatrzony w siebie jesteś.

 

 

Opisałeś dokładnie siebie. Nic nie wyssałem z palca, pytałes o kreatyne kiedy ja już wiedziałem jak to ty mówisz z czym to sie jje. Jesteś po prostu żałosny. Nie ma sprawy, przyjade, nie moge sie doczekać

Odnośnik do komentarza

przez długi czas wogóle nie interesowałem się odżywkami. miałem te 100 na ławie zanim dowiedziałem się o jakiejś kreatynie, nie miałem internetu, mase robiłem na zwyczajnym schabowym, a jak mam ćwiczyć dowiadywałem się od koleżków. wogóle cały mój trip z odżywkami to były 2 3miesięczne cykle z kreatyną(plus białko,bcaa,witaminy). nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem chemii. 

 

wstaw mi prosze cytat, gdzie mylę kreatynę z dopingiem. wątpie też, żebym się pytał gdzieś tu o kreatyne. w tym celu zaglądałem raczej na fora tematyczne. 

 

 

czyli co kanabisek. na zlocie robimy chalange - kto trenuje, a komu się tylko wydaje, że trenuje. 

masz teraz najlepszy okres, 24 lata, nie robisz fizycznie, jesteś biznesmenem i zarabiasz, powinieneś rozyebać.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

przez długi czas wogóle nie interesowałem się odżywkami. miałem te 100 na ławie zanim dowiedziałem się o jakiejś kreatynie, nie miałem internetu, mase robiłem na zwyczajnym schabowym, a jak mam ćwiczyć dowiadywałem się od koleżków. wogóle cały mój trip z odżywkami to były 2 3miesięczne cykle z kreatyną(plus białko,bcaa,witaminy). nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem chemii. 

 

wstaw mi prosze cytat, gdzie mylę kreatynę z dopingiem. wątpie też, żebym się pytał gdzieś tu o kreatyne. w tym celu zaglądałem raczej na fora tematyczne. 

 

 

czyli co kanabisek. na zlocie robimy chalange - kto trenuje, a komu się tylko wydaje, że trenuje. 

masz teraz najlepszy okres, 24 lata, nie robisz fizycznie, jesteś biznesmenem i zarabiasz, powinieneś rozyebać.

 

Waże 85 a ty koło stówy więc ja jestem waga cruiser a ty heavyweight. Poza tym trenuje i trzymam diete regularnie od 8 miesięcy więc nie wiem czy szanse są wyrównane. Zależy w czym.

 

Kur.wa ale gdzie ja ci znajde twój cytat sprzed 2 czy 3 lat, kazub plz. Już naprawde mówie bez hejtu ale tak było, to tutaj pytałeś jak brac kreatyne. Czego sie wstydzisz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...