Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Wołowinke sobie raz na miesiąc machne, ale strasznie sie to mięso spieka i mało z niego zostaje w porównaniu do tego co sie kupuje :( Wołowinka + ziemniaki + kapusta czerwona/buraczki - GOTY

Z ryb robie sobie zazwyczaj filety z dorsza, ale na posiłek poza domem to sie nie nadaje, bo zimne smakuje beznadziejnie.

Chodzi mi właśnie o ten posiłek poza domem, którego nie mam jak podgrzac.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał tu o Pudzianie - w szczycie formy strongmana zjadał na śniadanie jajecznice z 18 jaj. Burneika się chwalił, że z 20 spokojnie zjadał, ale wiadomo jak to bywa z jego opowieściami.

 

Ja zazwyczaj też z 4. Po 5 nie mogę się ruszyć.

 

naciągane opowieści, pijar. takie żarcie to bzdura dla strongmena czy kulturysty, a to są ludzie, których sukces zależy od diety

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Raczej,tłuszcz się cały wytopi,ale nawet tłuszcz w połączeniu z białkiem nie jest dla wycinki tak groźny jak tłuszcz z węglami,byle to wliczyć w spożycie dzienne kalorii.Wrzucasz do brytfanny 1 kg szynki,sól,pieprz,zioła prowansalskie i po 2 godzinach masz takie cudo,że będziesz się bronił by całego nie zjeść :)

Odnośnik do komentarza

Też tak miałem,ale mam nowy patent.Kroisz kuraka/indora w małą kostkę,wrzucasz do głębokiego garnka,do środka prowansalskie,pieprz,sól,curry i trochę wody by nie przypalić.Wstawiasz an mały ogień,by cyce pościły soki,robi się to z 15 minut,ze 3 razy trzeba przemieszać,ale są cudne.Miękkie i smaczne,nie smakują trocinami.

Odnośnik do komentarza

Z tego co pisał jest zadowolony ze swoich wyników i to widać, nie rozumiem po co miałby cokolwiek zmieniać

Z tego co pisał to jest zmęczony masą i nie ma ochoty na treningi.Efekt zbyt częstych treningów do upadku mięśniowego przez nowicjusza,przeskoczył od razu na średnio zaawansowanego i to widać.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Średnio zaawansowany dzieli rok na cykle przygotowawcze więc logiczne że ma odpoczynek,jednak jak pytał o pomoc na forum,nikt mu nie napisał że taki wypoczynek jest wymagany i że ćwiczy za często w tygodniu jak na typa jadącego tylko na misce,nawet to ze jest w okresie sensytywnym go nie ratuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...