Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Ryż paraboliczny-85

Ryż basmati gotowany-60

Ryż biały gotowany-70

Ryż brązowy(naturalny)gotowany-55

Ryż długoziarnisty gotowany-56

 

 

Indeks Glikemiczny - zakresy wartości

Niski Indeks Glikemiczny = 55 lub mniej
Średni Indeks Glikemiczny = 56-69
Wysoki Indeks Glikemiczny = 70 lub więcej

 

 

Jeżeli mówimy ze białko może zatłuszczać,to tym bardziej powinniśmy patrzeć na iq węgli.

Odnośnik do komentarza

biały ma ponad 70, nie wiem skąd masz to 60. 

 

 

http://dietamm.com/indeks-glikemiczny

http://indeks.glikemiczny.pl/tabela.php

 

Ryż paraboliczny-85

Ryż basmati gotowany-60

Ryż biały gotowany-70

Ryż brązowy(naturalny)gotowany-55

Ryż długoziarnisty gotowany-56

 

 

Indeks Glikemiczny - zakresy wartości

Niski Indeks Glikemiczny = 55 lub mniej

Średni Indeks Glikemiczny = 56-69

Wysoki Indeks Glikemiczny = 70 lub więcej

 

 

Jeżeli mówimy ze białko może zatłuszczać,to tym bardziej powinniśmy patrzeć na iq węgli.

Moze, gdybysmy tylko same wegle jedli, co juz kazdy tu chyba zdazyl podkreslic. Zeby sie nie mieszac w wasza jalowa dyskusje, moim celem bylo wskazanie ze roznica 5-10 to ch.uj nie roznica dla kazdego z nas.

 

Ogolnie leko chlopcy zawyzacie imo te IG. Co zreszta widac z tabel powyzej.

Odnośnik do komentarza

 

Moze, gdybysmy tylko same wegle jedli, co juz kazdy tu chyba zdazyl podkreslic.

 

ale jakie to ma zasadniczo znaczenie w tym przypadku ? żadne, bo chodzi o skale, proporcje. warzywa obniżą w białym i brązowym, tu będzie więcej i tu będzie mniej. 

 

 

moim celem bylo wskazanie ze roznica 5-10 to ch.uj nie roznica dla kazdego z nas.

 

w okolicach 60 to te 10 jest troche większa różnica, niż w okolicach 90 albo 30. 

 

 

 

Ogolnie leko chlopcy zawyzacie imo te IG. Co zreszta widac z tabel powyzej.

 

spradź 20 innych tabel

 

te wartości o których pisze litwin - mnie uczono tak samo. chyba rozumiesz, że nie moge nagle tego przewartościować, bo zobaczyłem jakąś tabele w internecie ?

Odnośnik do komentarza

Aha, moje tabele zle, twoje dobre :) (choc zadnych nie mialem okazji zobaczyc, Litwin tez sobie tylko napisal skads tam)

Przypomina mi to twoje slowa na temat jak to martwy ciag na prostych nogach nie jest na posladki. Pamietam podpierales swoja opinie faktem ze ty nie czujesz to znaczy ze to nie moze byc prawda. Wtedy tez moje dowody na to ze sie mylisz uznales za malo wiarygodne. Teraz wiec nie jestem zaskoczony twoja opinia i mam ja zasadniczo dosc gleboko. Choc dziekuje za trud.

eot, pozdro 600

 

edyta: bo ja jestem litwin i strzelam fochy :) bez jaj

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

wtedy też nie miałeś zbyt wielu własnych spostrzeżen i refleksji, tylko mi link z internetu zarzuciłeś. teraz widać z tabeli powyżej, kiedyś było widać na obrazku. 

 

 

Wtedy tez moje dowody na to ze sie mylisz uznales za malo wiarygodne.

 

po pierwsze, to nie podważałem wiarygodności tego co dajesz, po drugie to nie był żaden dowód, tylko stwierdzenie, że pośladki są zaangażowane w to ćwiczenie. ja  napisałem, że są nie bardziej zaangażowane jak łydki, opisałem dokładnie jak robie i czuje to ćwiczenie, a ty strzelasz focha, bo olałem twój "dowód" ? jak najbardziej EOT

Odnośnik do komentarza

biały ma ponad 70, nie wiem skąd masz to 60. 

 

 

Kazub - psychoza

Litwin - kompleksy

Kanabis - dobra zabawa.

 

Takie wrazenie internet odnosi.

 

 

kanabis ma pierwszego kibica. troche długo musiał czekać, ale sie doczekał 

 

Nie po prostu tak to odbierają inni. Ale ty z litwinem żyjecie w swoim świecie i wmawiacie sobie jakies rzeczy że to ja nie mam racji i inne pierdoły a okazuje sie że jest na odwrót. A twoi kibice? Ojej, czyzby tylko litwinek, no pogratulować :)

Odnośnik do komentarza

Przypomina mi to twoje slowa na temat jak to martwy ciag na prostych nogach nie jest na posladki.

 

Bo poprawnie robiony jest tylko na "dwójki".Poprawnie czyli lekko ugięte kolana i co najważniejsze zablokowane,palce u stóp uniesione do góry a ruch właściwy to od ziemi do kolan,z tym że to biodra się cofają do tyłu a nie kolana się uginają.

 

Aha, moje tabele zle, twoje dobre :) (choc zadnych nie mialem okazji zobaczyc, Litwin tez sobie tylko napisal skads tam)

To jest uśredniony wynik z kilku tabel.

Odnośnik do komentarza

 

Przypomina mi to twoje slowa na temat jak to martwy ciag na prostych nogach nie jest na posladki.

 

Bo poprawnie robiony jest tylko na "dwójki".Poprawnie czyli lekko ugięte kolana i co najważniejsze zablokowane,palce u stóp uniesione do góry a ruch właściwy to od ziemi do kolan,z tym że to biodra się cofają do tyłu a nie kolana się uginają.

 

Aha, moje tabele zle, twoje dobre :) (choc zadnych nie mialem okazji zobaczyc, Litwin tez sobie tylko napisal skads tam)

To jest uśredniony wynik z kilku tabel.

 

To mi serio wytlumacz dlaczego w tysiacu publikacji, atlasow cwiczen itd jest wyraznie ze gluteus maximus pracuje przy mc na prostych?????

Jest na dwoglowy, nie neguje. Ale czesto i gesto robi sie go tez na dupe. Serio skonczcie sie juz przypierdalac do kazdej rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...