Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Zebym mial wybor? Sama wode pilem 2 lata bez herbat, kaw i slodzonych napojow. No (pipi)aaa na Boga Olimpu mnie nie wyyebalo mimo diety i ciezkich treningow. Takze tego. Co mi zrobi szklaneczka na 24h przy zapyerdolu w robocie i pozniej ze sztangusiom?

 

Nic nie szkodzi, ja nie neguję, że popijasz pepsiawkę itd. :) Piszę ze swojego punktu widzenia, nie potrafię przez moją robotę napić się niczym inną jak wodą niegazowaną. Po gazowanej mam wzdęcia na maksa. Jak popije czegoś z cukrem jak Coca-Cola jeszcze mocniej chce mi się żłopać. Herbata wysusza tak samo, jak kawa - ta przynajmniej pobudza na chwilę i dla smaku raz w tygodniu lubię; poza tym rzadko co innego niż woda bo miewam zgagę.

Odnośnik do komentarza

Za grubych czasów cola była podstawą , zero nie mogłem przełknąć , jak mi to się teraz zmieniło . Kiedy zacząłem się odchudzać przestałem słodzić kawę , herbatę , odrzuciłem wszelakie napoje gazowane i soki , tylko woda niegazowana . Na początku to jak ktoś wspominał , oszukiwanie samego siebie , że niesłodzona kawa , herbata jest OK. , ale tak po ok.pół roku naprawdę zaczęło mi wchodzić ze smakiem . Teraz zwykłej coli nie wezmę do ust , bo strasznie słodka , jak i nie zrobie choćby łyka kawy nawet z jedną łyżeczką cukru , poważnie .  Za to cola zero zrobiła się znośna i nieraz wypije ją ze smakiem .

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja to samo ostatnio spóbowałem posłodzonej kawy jak mnie stary poczestował to smakowało jak jakis smieszny słodki napój nie kawa. TFU

 

A to poj.ebałem coś, wydawało mi się, że więcej. Ten limonkowy też tyle ma? Bo w smaku jest całkiem fajny.

 

Ma wiecej ale minimalnie, z 6g/100. 

 

Więcej moga miec te radlery 0% czy tam 2% one maja chyba jak normalne słodkie napoje wartosci czyli około 10-11

Odnośnik do komentarza

ja na cukier nie patrzę, prowadzę intensywny tryb życia i jest mi potrzebny, oczywiście bez przesady. Takie napoje jak hejtowany sok pomarańczowy pije często karton dziennie, bardzo go lubię jak i wiele innych smakołyków i to też jest jeden z powodów dla których uprawiam sport, jeść co się chcę, kiedy się chcę i ile się chcę. Te ostatnie z przymrużeniem oka ;)  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

xDDDDDD

 

Wiem ze to kotlety, po prostu mialem na mysli siebie ze se zrobie. Bo po prostu nie jadłem ryżu juz kupe czasu a jak ryż to tylko z krewetkami, mieszam to i jest zaj.ebiste.

 

Damian a co mozna spieprzyc w krewetkach? xD 

 

 

no w sumie nie wiem, kupie i co z nimi? do gara, na patelnie? panierka czy jak to zrobić? Jakiś prosty przepis proszę :)

 

ma to w ogóle jakieś właściwości odżywcze? :P

Odnośnik do komentarza

Wrzucanie zdjęcia gotowych polędwiczek z Biedry w dziale Spartakus to trochę faux pas, moim zdaniem.

 

to krewetki? myślałem, że jakieś domowe stripsy. Muszę spróbować w końcu krewetek tylko nie bardzo mam gdzie, sam nie chce robić bo pewnie spieprzę.

 

Kupujesz krewetki Vanamei w Biedrze, albo Lidlu (niecałe 13 zł - porcja 250g), wrzucasz do wrzątku na 3 minuty, są już gotowe do spożycia... ale... polecam teraz odkroić ogonki, na patelni podsmażyć cebulkę, paprykę, jeśli lubisz to czarne oliwki, przyprawić ziołami, dorzucić krewetki i podać z makaronem penne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja po rozmrozeniu po prostu smaże z 15 minut na małym ogniu pod przykryciem. Zadna wielka filozofia. Dodaje przyprawy do ryb lub owoców morza, sól, mozna czosnek czy pokropic sokiem z cytryny. 

 

Jak juz są gotowe to wrzucam na ryż mieszam i jem łyżką. W sumie dobry shit.

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

żre wszystko, pije słopdkie napoje, w to lato poleciało 14 kilo. witness me

 

jak zwykle w zime się odbuduje. już miałem ruszać na siłkę w tym tygodniu.....ale mi się ku,rwa nie chce. nie chce mi sie michy szykować i w sumie nawet nie mam kiedy żreć. chyba pokombinuje z jakimiś gainerami domowej roboty, szybkie do wypicia i nara. dawać propozycje

 

 

 

Dodaje przyprawy do ryb

 

aha

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...