Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Dodaje przyprawy do ryb

 

aha

 

?

 

W piętnaście minut to byś kurde ziemniaki ugotował xDD Krewetki się smaży kilka minut by były sprężyste i zachowały smak oraz właściwości, inaczej robią się gumiate.

 

Nie lubie smazyc na dużym ogniu , a na małym w pare minut to moge jajko sadzone uzmazyc nie krewetki ;)

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

przyprawy do ryb. jakie ? jakiś mix z torebki ? jaki ? jaki skład ? 

 

krewetki "robaczki" 15 minut ? to w gre wchodzi tylko podduszanie z redukowaniem jakiegoś sosu. inaczej po co ? krewetka ścina się minuta osiem

 

pamiętam że tu chyba też łososia trzaskali 15 minut na patelni. chyba dlatego tak rzadko się tu udzielam....

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Mamusie niech wam gotuja bo pojecia o tym nie macie w ogole. Ja pyerdole proste sprawy, podstawy wrecz a chcecie kosmicznych porad kulinarnych. Przeciez to fundament pod silke a wy jecie gotowe sciepy w panierce z guwna. No nie sondze ze z tego bedzie co dobrego. A dobre zarlo robi sie w 15 min. Ryz/makaron/ziemniaki, kura/mielone/losos/stek i warzywa. Kazub kopnij sie w dupe.

 

Tez czasu nie mam, ale yebac. Z michy nie rezygnuje.

Odnośnik do komentarza

przyprawy do ryb. jakie ? jakiś mix z torebki ? jaki ? jaki skład ? 

 

krewetki "robaczki" 15 minut ? to w gre wchodzi tylko podduszanie z redukowaniem jakiegoś sosu. inaczej po co ? krewetka ścina się minuta osiem

 

 

 

Nie wiem ile sie scina krewetka w konstancinie i mam na to wyje.bane ja smaze na malutkim ogniu 10 max 15 minut i mam w (pipi)e twoje minuta osiem skoro mi takie krewetki smakują.

 

Co ty jakis poje.bany jestes, mam ci teraz leciec czytac po kolei skład przyprawy z torebki do ryb i owoców morza? Weź sie odpier.dol bo stękasz jak wujaszek ostatnio.  

 

 

jak zwykle w zime się odbuduje. już miałem ruszać na siłkę w tym tygodniu.....ale mi się ku,rwa nie chce. nie chce mi sie michy szykować

 

 

 

Może zmien hobby na bierki, albo gry planszowe

Odnośnik do komentarza

 

 

Może zmien hobby na bierki, albo gry planszowe

 

po co skoro nawet na masie bez diety wyglądam lepiej niż ty na redukcji ?

 

sezon mam w robocie, wykańczalnia ludzi synqu. musiałbym poświęcić wszystko, żeby wyrobić z siłką - czasowo, energetycznie, wszystko. kiedyś tak zrobiłem ale po 2óch miesiącach miałem dość, wypompowany do zera 

 

zaraz zlecą się ziomki, co też zmęczeni po 8 godzinach przed kompem, tyle spraw na głowie, winda sie zepsuła, olaboga. 

 

 

 

 

14 kilo w 3 miesiące. Nie smiej sie liti, może ma raka.

 

pulpety w szoku. da sie

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Może zmien hobby na bierki, albo gry planszowe

 

po co skoro nawet na masie bez diety wyglądam lepiej niż ty na redukcji ?

 

 

 

 

Nie wiem nie widziałem cie na masie. Z checia bym zobaczył pewnie robisz wrazenie, bo ostatnio nie robiłeś. No ale powodzenia.

 

 

 

Może zmien hobby na bierki, albo gry planszowe

 

 

 

sezon mam w robocie, wykańczalnia ludzi synqu. musiałbym poświęcić wszystko, żeby wyrobić z siłką - czasowo, energetycznie, wszystko. kiedyś tak zrobiłem ale po 2óch miesiącach miałem dość, wypompowany do zera 

 

zaraz zlecą się ziomki, co też zmęczeni po 8 godzinach przed kompem, tyle spraw na głowie, winda sie zepsuła, olaboga. 

 

 

 

A sygnatura NO EXCUSES xDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

 

 

 Z checia bym zobaczył pewnie robisz wrazenie, bo ostatnio nie robiłeś

 

dobrze że ty robiłeś :wujaszek: 

  na tobie bym zrobił  

 

 

 

A sygnatura NO EXCUSES xDDDDDDDDDDDDDDD

 

bo mnie sprowokowałeś tym zmienianiem hobby i musiałem troche popłakać. haruje i należy mi się trochę szacunku do huya romana że mi sie chce, bo to nie są warunki do naku,rwiania siłki. A TY CO ? nie pijesz, nie palisz, nie narobisz się, spuszczasz się nad dietą i gdzie ta forma ?    

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...