Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz aktualne foto to porównamy te nasze formy ;) 

 

Nie rozumiem, u mnie jest ciągły progres z formą, od 2 lat cwicze regularnie bo przestałem pić, co roku wygląda to lepiej i lepiej a u ciebie tylko słychac jęczenie że masz spadki. Spokojnie mi sie nie spieszy Kazubek, lepiej wez sie za cwiczenia bo za nastepny rok jak nic nie bedziesz robic zjem cie bez popity ;):);)


Aha co do prowokowania, stary to ty prowokujesz, spójrz na swoje ostatnie posty w tym dziale, czepiasz sie do kazdego po kolei na siłe. Tez mógłbym ponarzekac ze zamiast chlać mogłem cwiczyc 5 lat jak ty. Ale nie o to w tym chodzi. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Pokaz aktualne foto to porównamy te nasze formy  ;) 

 

kozak w necie ? było zdjąć koszulke jak byliśmy na plaży i miałbyś porównanie, bez śmiesznego kadrowania na osobnych fociach.....

 

.......albo WYROBIĆ SIĘ NA AUTOBUS, wtedy było mnie trochę więcej. wciąż nie życiowa forma, but still.   

 

 

 

od 2 lat cwicze regularnie bo przestałem pić, co roku wygląda to lepiej i lepiej a u ciebie tylko słychac jęczenie że masz spadki. Spokojnie mi sie nie spieszy Kazubek, lepiej wez sie za cwiczenia bo za nastepny rok jak nic nie bedziesz robic zjem cie bez popity  ;)  :)  ;)

 

^_^  :sorcerer:  :music:  :banana:  :good2:  :dance:

 

 

 

przy twoim tempie. no okej. 3 miechy odkucia mi wystarczą, żeby odsadzić cię na kolejne 2 lata :lapka:    

Odnośnik do komentarza

 

 

 ty prowokujesz, spójrz na swoje ostatnie posty w tym dziale, czepiasz sie do kazdego po kolei na siłe

 

no co ? wylewam życiowe frustracje w internecie. problem ?

 

 

 

Tez mógłbym ponarzekac ze zamiast chlać mogłem cwiczyc 5 lat jak ty. Ale nie o to w tym chodzi.

 

u ciebie to chyba styknie tego narzekania na WYEBANIE SIĘ W ALKO JAK JAKIŚ PATUS

 

też mógłbym ponarzekać na chorobę, gdzie z 90 spadłem do 68 i wyglądałem jak trup, nie ćwicząc NIC przez dwa i pół roku. przypominasz sobie, kiedy ostatnio tak narzekałem ? 

Odnośnik do komentarza

A daj ci boże :D

 

Prosze naprawde przestan sie zachowywac jak dzieciak kazub. Ogólnie z twoich opowiadan wynika ze jestes 6 stopniem super sajana ale okej. 

 

I po co te uszczypliwosci? Nie umiesz ze mna rozmawiac normalnie? Ja do ciebie gadam jak człowiek a ty sie pienisz jak piwo z majonezem u Yana. Przeciez wiem ze masz predyspozycje do bycia niedzwiedziem, ale to ze mogłem cie zobaczyc rok temu jest płytkie, równie dobrze moge ci powiedziec ze było mnie zobaczyc 3 lata temu pod kroplówami jak wygladałem a jak wygladam teraz. To jest po prostu głupie. 

 

Nie dałeś oprócz jednej foty nic a pienisz sie najbardziej ze wszystkich spartakusów. Nie kazdy był na zlocie i nie każdy wie jak wygladasz. Mam nadzieje ze wrzucisz foto za te 3 miesiace , chciałbym zobaczyc jak mnie odsadzasz na 5 lat :D Powodzenia

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam nadzieje ze wrzucisz foto za te 3 miesiace , chciałbym zobaczyc jak mnie odsadzasz na 5 lat  :D Powodzenia

 

okej

 

zrobimy sobie foto na zlotku winter edition. może tak być ?

 

a jak odjedzie ci autobus/pociąg/drezyna/odrzutowiec to zrobie sobie sam. bez perspektywy na najbardziej wydajną partię....

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Niestety na winter edition nie obiecuje ze bede. No ale skoro jestes tak zaradny ze mozesz sobie zrobic tez sam to czekam z niecierpliwoscią. 

 

Tylko potem nie pień sie jak nie dasz i ci przypomne o tej focie w grudniu.


 

 

 

Mam nadzieje ze wrzucisz foto za te 3 miesiace , chciałbym zobaczyc jak mnie odsadzasz na 5 lat  :D Powodzenia

 

bez perspektywy na najbardziej wydajną partię....

 

 

Ah musiałeś, nie byłbys sobą co brodaty drwalu?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj grzeszyłem i walnąłem 4 piwa, 2 garści chipsów, białą kiełbasę, karkówkę i chleb w ilościach hurtowych. W nocy potworna zgaga a dzisiaj źle się czułem - jak trochę jeszcze się wkręcę to znowu odstawię alko do zera na dłuższy czas. To powinno pomóc w robieniu formy bo w tygodniu nic a na weekend i 10 mogę wlać jak jest wyjście Z domu. Nic z tego dobrego nie ma. Dziękuję. Ale dzisiaj już bez grzechów i grill był ale bez piwa i dało radę. Spoko. Może coś ze mnie będzie.

Odnośnik do komentarza

Trochę zmian w diecie jest szczególnie jeśli chodzi o tłuszcze które koniecznie musiałem podbić . Plan jest taki abym przez wrzesień starał się jak najbardziej rozkręcić metabolizm(6xaero w tygodniu) po to by od października wejść na towar . Będzie ciężko ale nie dyskutuje bo wiedzę ma nieporównywalnie większą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...