Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę zmian w diecie jest szczególnie jeśli chodzi o tłuszcze które koniecznie musiałem podbić . Plan jest taki abym przez wrzesień starał się jak najbardziej rozkręcić metabolizm(6xaero w tygodniu) po to by od października wejść na towar . Będzie ciężko ale nie dyskutuje bo wiedzę ma nieporównywalnie większą.

6xaero + silka + robota?

Je.bany cyborg 

:obama:

Odnośnik do komentarza

360 to moze waga z plastikowym opakowaniem? Szczerze to nigdy nie wazylem takich rzeczy.

 

Edit. Dziwne ale nie widzialem calego posta na telefonie a w tym czasie kanabis sam sie domyslil.

Nie, dzis zrobilem sledztwo. Z całym opakowaniem wazy 380. 

Opakowanie 20, jakas (pipi)ana szmatka 40 a kotlety 320. 

 

 

Tez nie waze nigdy ale teraz troche mnie zdziwiło bo zawsze robie ze jednego dnia jem 200g schabu drugiego 160 i tak na przemian. Wlasnie sobie robilem 200g i cos kur.wa mało mi na jutro zostało bo dwa plastry. Zwazyłem z ciekawosci a tu chu.j 120g. 

 

Nie no co ty, jak kupuje filet w biedrze to zawsze gramatura na opakowaniu zgadza sie z gramaturą mięsa. Zwykły wałek je.bany. Wiem juz przynajmniej gdzie nie kupowac mięs

Odnośnik do komentarza

Co to do kur.wy ma być?

 

Z ciekawosci waze dzis schab z tesco ten w plastrach. Na opakowaniu 360. Waże....320

 

O co tutaj chodzi? Bo to baaaardzo niefajne

Nie no jaja jakies waże tę chusteczke pod kotletami, waga 40g brakujące. No kur.wy, bez kitu wkur.wilem sie, przeciez to złodziejstwo zwykłe

 

Gość kiedyś wrzucał rzeczy z biedry. Waga chleba się nie zgadzała z tym co na opakowaniu i jeszcze parę innych rzeczy. Więc nie tylko w Tesco trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza

Ale tak oszukiwac kur.wa, no w głowie sie nie miesci :/ Masakra

 

Z ciekawosci zważyłem teraz bo robie schab z biedry. 356g wiec bez lipy.

 

A jakiej firmy był ten schab z tesco? Oczywsicie tesco. Nie dosc ze sklepowa firma to gów.niana jakosc produktów to jeszcze i wałki kręco na gramaturze. Je.bane złodzieje


Czyli co, jak mam surowe mięcho, na wadze np. 400gram, wrzucam na patelnie, zjadam 260, to wtedy w kalkulator kcal wpisuje te 260 a nie 400 surowego? i wtedy tylko mam "rzeczywisty" wglad na to co jem?

 

kur...

 

Nie wpisujesz wgae surowego. Tylko to moze byc jednak nieadekwatne bo oszusci nabijają kury wodą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...