Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

No też mnie ciekawi czemu cukry proste przed snem? Spotkałem się z opcją złożonych i dużo ludzi tak stosuje ale proste przed snem to chyba najgorsze co idzie zrobić.

Nie pisałem że proste,zielone banany to skrobia,a też nie sam indeks glikemiczny jest ważny co ładunek,jak zjesz ze 40 gram węgli z 2 bananów to nawet insulina nie skoczy,organizm szybciej się wyciszy i lepszy będzie sen.

Odnośnik do komentarza

Wiem że to już nie czasy że startowali tylko ludzie z silną wolną i fenomenalnymi predyspozycjami no ale kurde jaki sens jest jechać na zawody z sylwetką , która przy zawodnikach będzie prezentować się komicznie . Nie oglądałem całego ale strzelam że idzie na męską sylwetkę a mimo wszystko tam też wymiary kozackie mają . No ale jak kto uważa , mnie powtarzają że nie ma sensu jechać na zawody bez sylwetki top3 ale jak ktoś jedzie by jechać to ok.

Odnośnik do komentarza

No tak tylko w tej męskiej sylwetce na scenie prezentują się średnio wymiarowo ale jak stanąłem obok jakiegoś kolesia co nawet w top męskiej nie jest to nie dowierzałem że to męska sylwetka. Chyba nikt nie myśli że lepsi zawodnicy w męskiej mają po 70kg wagi i 40 w bicepsie bo to jednak wyższa liga.

No i ogromne łydy ma ale to już na gen stawiam.

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Gość za(pipi)iści wygląda , mi właśnie na takim czyms zależy :)

 

Podbijam - wyglądać tak to mocna rzecz IMO + trochę bym bicepsa dołożył i wyciął jeszcze do mojego ideału.

 

@Szarku - ty byś przy nim wyglądał jakby cię szerszenie pożądliły dobrze. :D Obaj prezentujecie dobre sylwetki, która lepsza dla kogo kwestia gustu, wiadomka kto ma większe mięśnie jak coś.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

@2razyjot sprawdź sobie Mariusza Janucika , tak właśnie prezentują się zawodnicy męskiej sylwetki . No ale powtarzam każdy ma inne zdanie Litwin był ostatni a jest zadowolony z startu , ja jednak wolałbym jechać z myślą zwycięstwa . 

Odnośnik do komentarza

Różni ludzie - różne kryteria "męskiego wyglądu". Pan Mariusz wygląda bardziej męsko niż ten gość od Andżeja ale raczej ze względu na wiek. Większe bicepsy to bardziej męska sylwetka? Zaś zależy jak kto pojmuje. A może się mylę w tym wszystkim.

Odnośnik do komentarza

22 lata i tak wygląda? No to chyba coś poszło nie tak.

 

Koles 20 lat. 

 

jeff+seid+body+tranformation+3.jpg

 

To fajnie ze typek sie podjarał siłką. Ale nie róbmy sobie jaj. 

 

Typy z zawodówki koło mojego bazaru wyglądają podobnie jak biegają na wuefie. Widze utarło sie przekonanie ze jesli jest kategoria męska sylwetka to mozna ruszac smiało z muskulatura piłkarza. Jak ten typ w moim wieku czyli za 3 lata bedzie rządził to wysyłam ci flache andżej

Odnośnik do komentarza

Andżej masz go na focie Kanabisa po lewej jeśli według Ciebie jest to kalectwo to dalsza dyskusja nie ma sensu. No Janucik na zdjęciu kanabisa miał 23 lata i startował w juniorach. Myślałem że ten od Ciebie ma z 17 podobnie jak ten Matysek(kozacki progres w tym roku zrobił). Wszystko zależy od punktu widzenia , dla Ciebie może wygląda fit ale jak dla mnie to typowy chłopek z siłowni lekko docięty.

Odnośnik do komentarza

wielkoludy sie pospinały xd



pierwszy typek w zielonej koszulce z tego filmiku by pozabijał was i waszych przerośniętych pupili xd tak wlasnie powinna wyglądać sylwetka sprawnego mężczyzny, a nie wasze dinozaury, które siedząc spalają więcej tlenu niż ja biegnąc

 

koksików to sie fajnie leje po tych ich odtłuszczonych przerośniętych schabach, zadając im płaczliwy ból ;)

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

też nie wiem o co kaman z tymi zawodami

 

wychodzi na to, że robię redukcyjną miche, do tego trochę pompek i brzuszków i moge jechać na zawody. nie musze się obawiać popalenia mięsa, bo i tak nie będzie mi potrzebne

 

 

 

Cygan, gościu ma 22 lata, jak bedzie w twoim wieku to będzie rządził

 

dawałem mu max 17

 

 

 

dobra już wiadomo o co chodzi

 

andżej jest cherlakiem  :(

 

jprdl andżej, czy ty się przypadkiem nie kłułeś ??

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...