Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

no nie tak łatwo, bo 

 

1. dajesz filmik z jakimś chuopcem i pytasz się czy to spoko pod zawody

2. dajesz filmik z kolesiem z juefsi i straszysz, że nas zbije. tylko co z tego, skoro każdy zawodnik podobnej klasy z wagi ciężkiej w ufc zabiłby go na śmierć

3. najadłeś sie winstrolu, zapisałeś na boks, zlałeś paru randomów u siebie na wiosce i ogłaszasz się "pogromcą koksików" 

 

imo całkiem mocna prowokacja  :dunno:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Serio?? To jest oczywiste że by mnie poskładał przecież ja trenuje sporty sylwetkowe a ci powiem więcej nawet Ronaldo gra lepiej w piłkę niż ja a Małysz lepiej skacze na nartach takie jajca . Trochę się widzę spiąłeś ale taka jest prawda ten twój koleszka słabo się prezentuje a wręcz tragicznie na tle innych zawodników no ale go pewnie " koleś w zielonej koszulce" nie poskłada no bo przecież jest FIT!!

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

@2razyjot sprawdź sobie Mariusza Janucika , tak właśnie prezentują się zawodnicy męskiej sylwetki . No ale powtarzam każdy ma inne zdanie Litwin był ostatni a jest zadowolony z startu , ja jednak wolałbym jechać z myślą zwycięstwa . 

Ostatni w finale,do niego najpierw trzeba wejść i kogoś wyrzuci poza ;) C od typa  z męskiej sylwetki to ich ujemnie oceniają za zbyt mocne docięcie z wuskularyzacją,tam liczy się symetria i show.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

A ja myślę że w przypadku osób zadających takie pytanie nie ma za bardzo sensu na nie odpowiadać. Osoba , która posiada już ładnie rozwiniętą muskulaturę sama potrafi sobie odpowiedzieć na takie pytanie a jeżeli ktoś zadaje takie pytanie to raczej w jego przypadku i tak za wiele to nie zmieni. Pytanie w stylu kfd "Jadę nad morze co mam jeść bo boje się o spadki"

NO OFFENCE

Edytowane przez szarku123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...