Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę że w przypadku osób zadających takie pytanie nie ma za bardzo sensu na nie odpowiadać. Osoba , która posiada już ładnie rozwiniętą muskulaturę sama potrafi sobie odpowiedzieć na takie pytanie a jeżeli ktoś zadaje takie pytanie to raczej w jego przypadku i tak za wiele to nie zmieni. Pytanie w stylu kfd "Jadę nad morze co mam jeść bo boje się o spadki"

NO OFFENCE

Mam pytanie - ile idzie w bicu po jednym worku ostrovii (smak toffee)?

Odnośnik do komentarza

 

A ja myślę że w przypadku osób zadających takie pytanie nie ma za bardzo sensu na nie odpowiadać. Osoba , która posiada już ładnie rozwiniętą muskulaturę sama potrafi sobie odpowiedzieć na takie pytanie a jeżeli ktoś zadaje takie pytanie to raczej w jego przypadku i tak za wiele to nie zmieni. Pytanie w stylu kfd "Jadę nad morze co mam jeść bo boje się o spadki"

NO OFFENCE

Mam pytanie - ile idzie w bicu po jednym worku ostrovii (smak toffee)?

 

W zależności od ml i gdzie będziesz igłę bił.

Odnośnik do komentarza

Mi to się ogólnie wydaje, że te amerykańskie sosy są zyebane. Jadłem kilka "normalnych" w sensie, że nie dietetycznych cnie no i każdy smakował kupiasto i miał dziwny posmak jakiejś sody czy czegoś. No nie dało tego się jeść, coś jak sosy w kfc, niby każdy inny, a jednak wszystkie mają ten sam chemiczny posmak. Może dobre dla amerykańców to jest, ale jak na polskie podniebienie to jednak słabiutko.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

 

Jogurt naturalny, przyprawa do pizzy, majonez, rozgnieciony czosnek i macie wyje.bany sos po którego spożyciu kazdy smiertelnik bedzie miał mokro w majtach.

 

tym razem "przyprawa do pizzy"

 

jedyne co mi przychodzi do głowy, to oregano 

 

 

Nie wiem co ci przychodzi do głowy, je.bie mnie to. Używam "przyprawy do pizzy". Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

 

 

Jogurt naturalny, przyprawa do pizzy, majonez, rozgnieciony czosnek i macie wyje.bany sos po którego spożyciu kazdy smiertelnik bedzie miał mokro w majtach.

 

tym razem "przyprawa do pizzy"

 

jedyne co mi przychodzi do głowy, to oregano 

 

 

Nie wiem co ci przychodzi do głowy, je.bie mnie to. Używam "przyprawy do pizzy". Pozdrawiam

 

 

skąd mam wiedzieć co to za przyprawa (kombinacja przypraw) ? może jakbyś napisał - "ej chłopaki używam przyprawy do pizzy knor ", to wiadomo już troche lepiej, czego szukać. a co jak kupie przyprawe do pizzy kamis i będzie to coś innego i zmieni smak ?

 

poza tym ku,rwa co to za wynalazek przyprawa do pizzy pytam sie JA ? jedyną podstawową przyprawą do pizzy jest oregano, a reszta do woli.

 

kiedyś kupiłem gotową przyprawę do ryb i mi zyebała danie, bo miała za dużo soli (łosoś nie lubi soli). hejt 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czepiasz sie. Wiekszośc przypraw do 2 zł smakuje niemal identycznie niezaleznie od firmy. Czy to złocista, czy do schabu czy do steku czy do pizzy. O takich zawsze mówie. 

 

Poza tym tak było tez napisane w przepisie na stronce, a to je.bańce co? 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...