Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czemu uwazasz, ze to bylo zlosliwe :(

Kazyb tlumaczyl mi 2h na wgw, ze te 4 ciosy maja wariacje i razem jest 8 ciosow i ledwo sie w tym idzie polapac, takie jest skomplikowane.

 

Nie no odnosiłem sie do machania ciężarkami, o tym o bloodborne to sie zgadzam. Gra jest swietna ale system walki to nie jest jakis skomplikowany. Bez jaj.

Odnośnik do komentarza

Masz w biedronie na gotowo śniadanie - bagietka, szynka biała gotowana, pomidor i serek wiejski ziarnisty. Na obiad ryż Basmati + kurczaki polędwiczki panierowane (lepsze normalne mięso ale kolega chce szybko) + pomidory. W puszce lubię na gotowo łosoś w sosie pomidorowym, wciągam dwie i jest gitara. Poza tym ładuje na okrągło placki owsiane. Przepisów od groma na necie. W mojej wersji jest sporo cukru więc przepis przemilczę. :)

 

Wszystkiego długo się nie robi ale przy dobrej wyprawie do 15 minut możesz zejść.

Odnośnik do komentarza

Ok ok, ale te kurczaki panierowane to raz, że tłuszcze trans, dwa, że kaloryczne. Sos ze słoika to samo, mnóstwo cukru. Bagietkę też sobie możemy darować, bo to białe pieczywo.

 

15 minut to mało czasu, ale możesz zrobić pastę jajeczną i dodać tuńczyka. Generalnie, na przygotowanie posiłków do pracy poświęć chwile dłużej, ale możesz je zrobić na 2-3 dni, nie musisz gotować codziennie.

 

Generalnie, Twoim celem jest zrzucenie kilku kg, czy przytycie?

Odnośnik do komentarza

Co Ty znowu pyerdolisz?

 

Jakie tłuszcze? na czym chcesz budować mięśnie? jakie trans? kaloryczne? no (pipi)a po to się napyerdala na siłce, żeby było miejsce na kalorie do budowy mięśnia a nie witek z patyków. Sos ze słoika owszem - choć sam dodaję do zagęszczenia, żeby nie było suche żarcie - i taki słoiczek mam na 4 razy bo wlewam 1/4 słoika - TYLKO. Nie (pipi)a cały, i nie codziennie. I żeby zdechnąć przez taki słoik to musiałbyś żreć go codziennie po 4 razy. 

 

Używać z głową a nie katować się super dietą z dupy a później psycha zyebana bo czekoladki nie można zjeść bo kalorie.. zjesz, nic Ci nie będzie a poprawa humoru 100% w górę. Pieczywo to samo, nic w nim złego, no chyba, że jesz rano, w robocie i na prawilną kolację o 20:00 dzień w dzień. 

Edytowane przez KoBik
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No to polecam w takim razie wpierr.dalać kurczaka w panierce z Biedry codziennie, chętnie zobaczę jak będziesz wyglądał po takiej diecie. Wiadomo, że kaloryczność jest ważna, ale mnie nie satysfakcjonuje zatłuszczona sylwetka. Z resztą, sport ode mnie wymaga nawet, żebym nie był zalany, bo będę ociężały na boisku. Wiem, że łyżka takiego sosu to nie tragedia, ale pół słoika na porcję już tak. Białe pieczywo to ch.uj, insulina skacze, znikoma energia i wzdęcia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...