Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie doczytałem. Te gotowce w panierce to faktycznie guwno. Wujek co ty odpyerdalasz? panierkę samemu zrób i to z jajeczkiem a nie takie huystwa.

Jak mi się spieszy to kupuje gotowe, Michu chciał coś na szybko to pisze.

 

Wiadomka, że kurczak naturalny rządzi, jego też dostarczam np. gotując pomidorową na cycu kury albo rosół. Lubię zjeść raz czy trzy w tygodniu panierowanych kur z Biedry i ch.uj już po mnie i rak. Robię je prawilnie w piekarniku i opie.rdalam z sosem gotowym. Dajcie spokój, ludzie się codziennie w makdolanach stołują i knyszami i żyją wyglądając w miarę. Mam dużo ruchu, ćwiczę w domu, rzuciłem faje, alkohol w ilości 2-3 browary na miesiąc i jak chcecie mi zapisać dietę prawilną to jeszcze nie ten etap bo go zlewam. Na razie lubię tyrać w robocie, zjeść co lubię ale dbać i uważać na to co jem i ponaku.rwiać. Wiadomo, że formy nie zbuduje na tym tak szybko jak liczenie w tabelach ale mi się nie spieszy. Całe życie przede mną. Carpe diem wszystkim prawilnym. :cool:

 

Ale jak zrobić jakiś dobry, zdrowy sos do ryżu i kurczaka naturalnego A NIE Z BIEDRONKI Z TŁUSZCZEM TRANS to możecie pisać. :)

 

 

No to polecam w takim razie wpierr.dalać kurczaka w panierce z Biedry codziennie, chętnie zobaczę jak będziesz wyglądał po takiej diecie

Prawie codziennie 200-400 g ich jem. Następne foto w grudniu. :lapka:

Odnośnik do komentarza

@Krupek - 5x tydzień.

 

@Kobik - w takim wypadku to bym pewnie za 3 lata wrzucił. :lol: U mnie powoli idzie a mi się to podoba, wplotłem to w moje codzienne życie, nie spinam się i nie katuję żarciem i restrykcjami. Równowaga. Jak któregoś razu wyrosną mi jajca wezmę się na 100%.

Odnośnik do komentarza

Poprawa humoru przez słodkie jest krótkotrwała,bo cukier szybko się wchłania i szybko spada w krwi.Kiedyś widziałem zdjęcie z rezonansu mózgu po kokainie i cukry,cukier pobudza 80% rejonów tych co koka,odpowiedzialnych za nagradzanie i dobry humor.

 

Tak samo tez uzależnia. Stąd tak ciezko go sie pozbyc z diety. Choc to kwestia silnej woli, ja chyba przez 2 lata wogóle cukru nie jadłem oprócz tego z owoców. 

 

Ogolnie miałem jak z alko dlatego unikałem, bo u mnie na kawąłku ciasta albo kawąłeczku czekolady nie da rady zeby sie skonczyło jak juz rusze to oje.bie całą blache albo całą tabliczke

Odnośnik do komentarza

No ale tę tabliczkę dziennie oyebałbyś? no nie. Jak wliczy się w makro to huy tam. Sam mam na ciężkie chwilę tabliczkę czekolady. Ale całej nie zjem bo mnie zamuli, styka na 4 dni. 

 

polecam potreningu.pl wyliczyć sobie kalorie i bez problemu można "w miarę" wyjść z odpowiednim wynikiem. Zacząłem używać i liczyć. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...