Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Koksy z czym robicie kasze jaglaną ? Z curry dobra, ale trochę sucha w stosunku do ryżu brązowego. Ten drugi z kolei gotuje się godzinę :/

 

Kasz jaglana ma to do siebie ze jest swietna w najrózniejszych wariantach. Czy to na ciepło czy na zimno. Z warzywami i kurczakiem to standard ale ja polecam deser przed treningowy.

 

Kasza jaglana na zimno , pokrojone banany plus kiwi. Kozak shit

Odnośnik do komentarza

300g samego białka, a nie mięsa, to już imho gigantyczna ilość. Ciekawe jak to docelowo rzutuje na zakwaszenie organizmu, stan wątroby i realnie na budowę mięśni. Wszystko w nadmiarze jest szkodliwe, nawet witaminki.

 

A czy czasem nie jest tak, że nie da się miec nadmiaru witamin bo organizm nadwyżki po prostu wydala?

Odnośnik do komentarza

(pipi)a chłopy to jak wy jadacie? Jeżeli ktoś je 2-3 posiłki dziennie to rozumiem ale jak miałbym w moich 5-6 posiłkach dziennie jeść białko by jadać jak wy po 200g białka na dzień to musiałbym w każdym posiłku po plasterku szynki jeść. 200g kury po ugotowaniu to strasznie mała ilość(~130g). Jem tak jakoś od 5 lat czuje się zayebiście , nigdy problemów z skórą nie miałem . Ale ja należę do nadludzi : 300g białka , 6 treningów w tygodniu po 2 godziny i co jakiś czas aero na czczo. Jak obciąłem białko to pomagający mi kulturysta za głowę się złapał , jego kobieta jadał więcej na posiłek ( zawodniczka fitness) . 

Odnośnik do komentarza

No jak pakujesz 12h tygodniowo to nie dziwota, że jesz więcej. Jam siedzę za biurkiem jak ten (pipi)y waleń i w obecnym sezonie moja aktywność to tylko te 15km dziennie rowerem i jak się zechce to siłka 3x na tydzień po 50min. Aha, za to codziennie ćwiczę skradanie się i jazdę konną w MGSV.

Moje przykładowe żarcie z wczoraj:

1) 200g serek wiejski z łyżką miodu

Kanapka razowa z filetem z kurczaka

W ciągu dnia ze 2 kawy z mlekiem (mleka ze 200ml będzie)

 

2) lanczyk

- 2 pieczone uda kurczaka

- pomidor, buraki

 

3) po powrocie do chaty:

- placek tortilli z 50g sera żółtego, 100g szynki wiejskiej, pokrojone warzywka, sos

- micha żurku bo akurat luba zupę gotowała

 

Jakaś szklanka soku owocowego i wbite raptem 2000kcal a ja już najedzony i gruby.

No nie uradzisz Bożenko, nie dam rady wcisnąć więcej ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...