Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

No przewaznie ludzie próbujący substytutu cukru licza ze bedzie on smakował tak jak cukier. WRONG

 

Stevia jest milion razy wartosciowsza niz cukier biały. Z herbata nie próbowałem, ale ogólnie polecam w prochu, tez kupilem w tabletkach i bylo to mocno obes.rane gó.wno a w prochu okej. Fajnie kawa czarna smakuje ze stevią, ma takie inny smak :) 

 

Chcecie najlepszy na swiecie substytut cukru. No nie wiem nie kazdegoz was lubie ale jednak sie podziele ta tajemną wiedza bo bardzo lubie sie mądrzyć. Uwaga uwaga, juz mówie. MIÓD KUR.WA

Odnośnik do komentarza

No ja nie uzywam stewii, raz an milion lat zrobie kawe z nia, a tak to tylko czarna gorzka. I moim zdaniem taka powinna byc kawa. Słodka to jakis wymysł dla kobiet. Ewentualnie stewii dodam jak robie sernik pakerski.

 

Ale miodkiem nie pogardze. Miodek za(pipi)i.sty. Płynne złoto. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Fuuuuuuuj

 

Tez kiedys pilem. To jest wlasnie fajne z kawa. Jak pijesz z cukrem to bez jest obrzydliwa. jak sie przestawisz na czarna i potem probujesz z cukrem to ta jest obrzydliwa :)

 

Ja pije teraz albo zero albo jedna przed treningem kawe. Mialem nawrot nerwicy a kawa za mocno dziala. Wole dobra kofeine ale delikatniej dzialajaca. Dlatego teraz albo yerba albo guarana.

Odnośnik do komentarza

No ta pizza cudem nie jest, ale dobra, tania, dobre makro i mozarella w składzie. Na szybko zawsze można opitolić.

 

Kawę zawsze piłem rano, ale przestałem, bo.chciało mi się sr.ać i miałem potem problem, żeby zdążyć na autobus, bo zamyślałem się nad życiem na kiblu. Z resztą, i tak mnie nie pobudzała. Najlepiej na mnie działa wypita po jakimś czasie po posiłku. Oczywiście czarna, najlepiej espresso.

Odnośnik do komentarza

Jak na razie ze zdrowiem problemów nie ma a jak będą to dorzucę więcej teścia/deki i będzie ok.

Pamiętam jak piłem 1 kawę dziennie tylko przed treningiem , 4 łychy od zupy(+/- 16g wychodziło ) ale jak pjerdolneła to aż genitalia pobudzała.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mąka biała zawsze umieszczana w tabeli jest jako cukier,bo jest wysoko oczyszczona i szybko się wchłania.Co do stevi to zdrowa,ale ksylitol smakuje jak cukier a też niczego sobie(oprócz ceny),tłucze drożdżaki w jelitach.W ogóle o co te rozwodzenie z tą pizzą?To ma by czit,więc skoro tanio i sporo białka to chyba ok?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...