Skocz do zawartości

Odżywianie


Sebas

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mi się znudziło normalne"pakierskie" żarcie więc poleciało coś takiego:

 

xp8w81.jpg

 

Pierwszy posiłek to warzywa,avokado,czerwona cebula zkurakiem,dla podbicia węgli granat i khaki.Drugi posiłek to jajecznica na wołowinie i 5 gram młodego jęczmienia.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Zaczyna mi się to podobać. Jem więcej, regularnie, cuksów zero oprócz jednego dnia w tygodniu (i nie kilogram, he he) i fast foodu (raz na 2 tygodnie i nie 8 hamburgerów z MakDolana jak kiedyś), browara prawie nic (1-2 / miesiąc), patrzę, co jem i... 73,9 kg o 15 dzisiaj. Ja pierdolę, kolejny achievment odblokowany, dodatkowo widać już żebra, NIE SKŁADAM SIĘ Z SAMEGO SADŁA, widać je, AAAAAAA, wpada teraz 4 x tydzień 500 brzuchów w różnych wariantach i powoli widzę mniej fatu i skóry na brzuchu. Będzie dobrze na wakacje na plaży. :D :D :D

 

Mięśnie też będą, jeszcze trochę cięcia i kurwa zaczynam taką masę, że się zesram a będę żelastwo rzucał. :twisted:

 

BTW. oczywiście wiem, że redukcja to nie magia brzuchów tylko bardziej złożony proces ale micha to jest jednak podstawa i więcej ruchu. Nawet windy unikam, co prawda na 3 piętrze mieszkam więc żaden wyczyn ale zawsze coś. :)

 

Będę jak

 

rafal-jonkisz-to-nowy-mister-polski-1136

 

dla was pewnie śmieszne ale dla mnie cel i w końcu się uda a później się zobaczy!

Edytowane przez 2razyjot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobrze ze wreszcie zaczynasz myslec i zapisałes sie na siłke.

 

Panowie kupilem na spóbowanie gejmleko sojowe czekoladowe. Wartosci jak z wykle tyle ze tutaj zamiast laktozy zwykly cukier wiec jeden chu.j. 

Zrobilem sobie dzis na zimno owsianke z tym mlekiem czekoladowym sojowym. Panowie, jaki banderas w chu.j.

Odnośnik do komentarza

Jak sie zaopatrujecie na kokosa? U mnie jak kupilem ostatnio w rodzinie nikt nie lubi, ale jedza od razu.

 

A ja zawsze jak wybiore srodek, wstawiam do lodowki na przynajmniej dzien i sie to tak "marynuje" w wodzie kokosowej. Na drugi trzeci dzien jest takie pyszne ze masakra. No i tanie, 2 zeta kokos. 

Odnośnik do komentarza

Ale nie nie chodzi ze wsuwaja bo smaczne, tylko jak czestowałem to od razu im dawalem i wlasnie srednio smakowalo im, a fakt wtedy jest mocno twardy i szału nie robi. A po takiej marynacie dzien dwa w lodowce on jest bardziej miekki i bardziej soczysty. Jak dla mnie wtedy jest mega. 

 

Wy tez jecie go od razu? 


Co sie marynuje w wodzie kokosowej? xD

 

Srodek kokosa. Wlewam do miski troche tej wody i tak sie moczy dzien dwa to co z niego wydłubałem. Jest przezaje.biste wtedy bo nasiaka tym kokosowym aromatem wody i jest soczysty.


Smieszku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...